Gość: Wiktor
IP: *.acn.waw.pl
14.09.08, 02:45
Kochani Forumowicze!
pragnę zaprosić wszystkich na spotkanie poświęcone
HISTORII GROCHOWSKICH KAMIENIC
pt. "Grochów - mój dom",
które odbędzie się 19 września, o godz. 18.30 w Sali Konferencyjnej
Urzędu Dzielnicy Praga Południe, przy ul. Grochowskiej 274
Jest to bodajże pierwsze tego typu spotkanie, poświęcone specjalnie
historii Grochowa, z pokazem starych zdjęć, kroniki filmowej z 1944
roku, a przede wszystkim przedstawicielom starych grochowskich
rodów, mieszkającym tu do dziś, którzy opowiadać będą o swych
losach.
Prowadzenie: red. Cezary Polak
Słowo wstępne i pomysł: Wiktor Sybilski
Organizator: Fundacja Sztuki Arteria
W ramach Tygodnia Inicjatyw Obywatelskich, finansowanego przez Urząd
Miasta Stołecznego Warszawa
Chciałbym w tym miejscu zaznaczyć, że mam nadzieję, iż będzie to
pierwsza a nie ostatnia okazja do podzielenia się wspomnieniami o
starym Grochowie.