Gość: robeen
IP: *.krakow / *.krakow.tpsa.pl
22.12.03, 06:54
A może jakiś geniusz drogowy wymyśli wreszcie wyasfaltowanie tymczasowego pasa
dojazdowego (czy rozbiegowego - nie wiem jak się to nazywa) do skrętu w prawo
z Bronowskiej i w lewo z Wału w Bronowską. Obecnie to jest katastrofa!