Dodaj do ulubionych

Wał Miedzeszyński też później

IP: *.krakow / *.krakow.tpsa.pl 22.12.03, 06:54
A może jakiś geniusz drogowy wymyśli wreszcie wyasfaltowanie tymczasowego pasa
dojazdowego (czy rozbiegowego - nie wiem jak się to nazywa) do skrętu w prawo
z Bronowskiej i w lewo z Wału w Bronowską. Obecnie to jest katastrofa!
Obserwuj wątek
    • Gość: Derkacz Re: Wał Miedzeszyński też później IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.03, 09:30
      "Geniusz drogowy" z Wawra Godlewski
      jest odpowiedzialny za "zwęzenie" Wału,
      przez swoje zaniechanie wykupu działek sic!
      • Gość: Ted Re: Wał Miedzeszyński też później IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.03, 15:18
        Bardzo dobrze ze zwezono Wal Miedzeszynski. Dwa razy po try pasy, czyli jak na
        marszalkowskiej to w tym miejscu nonsens i wywalanie pieniedzy w bloto. Zreszta
        byloby to zapychanie srodmiescia kolejnymi samchodami.
    • Gość: n folwark kaczki IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.12.03, 19:36
      Towarzystwo wzajemnych przetargów

      Nowy szef Pałacu Kultury i Nauki Lech Isakiewicz, oczywiście z PiS,
      zorganizował przetarg na utrzymanie zieleni wokół Pałacu. Procedurę przetargową
      ustalał dyrektor techniczny Pałacu Andrzej Ners. Przetarg wygrała spółka
      Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Ogrodniczych, której prezesem tuż przed
      rozstrzygnięciem przetargu został pan Ners. W nagrodę za przejrzyste
      przygotowanie przetargu pan Ners otrzymał jeszcze z Pałacu odprawę w kwocie 30
      000 zł.
    • rymka Re: Wał Miedzeszyński też później 22.12.03, 23:08
      A za rok będzie: "Żeby zaoszczędzić pieniądze na wykupie działek, władze miasta
      zwęziły Wał z dwóch do jednego pasa w każdym kierunku."
    • golynski Re: Wał Miedzeszyński też później 29.12.03, 22:37

      no właśnie - może jakaś notka w Stołecznej?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka