seven_sisters
15.09.05, 17:37
Hej,
Mam pytanie mieszkaniowe. Obecnie stacjonujemy w 2. strefie, placimy za pokoj
jak za zboze, wobec czego myslimy o przeprowadzeniu sie dalej i wynajeciu
kawalerki lub 1-bedroom flat. I tak nie korzystamy z bliskosci do centrum
(zycie nocne itp, jakos nie mamy na to juz sily), wiec spokojnie mozemy sie
znalesc w jakiejs pseudo-wiosce w Londynie. Poza tym troche sie robie anty-
socjalna i chcialabym pomieszkac w ciszy :) Sklaniamy sie w kierunku
poludniowym a jedynymi warunkami jest latwosc dojazdu na Victorie (tam
pracuje), spokojna okolica, dostep do skrawka zieleni. Bylabym bardzo
wdzieczna za sugestie co do rejonu, bo ciezko mi sie szukac w ofertach
np.gumtree jezeli nie wiem gdzie uderzac:)
Z gory dziekuje i pozdrawiam!