Dodaj do ulubionych

American Idol

04.02.06, 16:10

OK, Bylo o celebroti big b(r)other, X-Factor, wiec czas chyba na American
Idol.
Macie jakies typy?

Wczoraj była taka jedna cimnoskóra dziewczyna śpiewająca country - bardzo mi
się podobała. I taki koleś w stylu Joe Cocker. Więcej nie pamietam ;-)
Obserwuj wątek
    • natalia.brzeska Re: American Idol 07.02.06, 13:05

      Nikt nie ogląda?!?!

      Jagienko, liczyłam chociaż na Ciebie! ;-))
      • eballieu Re: American Idol 07.02.06, 13:52
        Natalia, dobra dopisze sie - ani o tym wczesniejszym Big Brother co pisalas nic
        mi nie wiadomo, tzn. z niesmakiem patrzylam na tutejsze wiadomosci, co nawet
        daly to jako pierwsza wiadomosc w glownym wydaniu informacji. Pozniej
        stwierdzilam no dobra, w ramach zobaczenia czym tlum sie fascynuje zobacze - i
        co? Ani jednej gwiazdy nie znam.
        A teraz to nie mam pojecia o czym mowisz. Nigdy nie ogladalam tego typu
        programow.
        • karolinazuk Re: American Idol 07.02.06, 13:58
          Nie przejmuj sie, chyba wlasnie na tym polega specyfika tych programow. Zadna
          szanujaca gwiazda by do takiego programu nie poszla, wiec sa same takie o
          ktorych nikt, prawie nikt nie slyszal!
          • natalia.brzeska Finałowa 24 wybrana 16.02.06, 10:54

            www.idolonfox.com/contestants/
            Bardzo podoba mi się Taylor (śpiewaniem podobny do Cockera)
            Oraz Paris, Becky, Kellie
      • jagienkaa Re: American Idol 07.02.06, 13:53
        haha no ładnie:) więc przyznam że teraz w niedzielę oglądałam gdyż dość kiepsko
        się czułam hehe i nie mogłam robić nic innego:) ale nie wiem, jakoś talentów
        nie wypatrzyłam (ani nie zapamiętałam) tylko ręce mi opadają zawsze na
        Amerykanów, to taka dziwna nacja.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka