Gość: adi
IP: *.swidnica.mm.pl
21.09.09, 21:54
Kupiłem auto kilka lat temu z Niemiec, pomimo ważnych badań których nie jest
tak prosto zaliczyć musiałem zrobić je ponownie w naszym Kraju. Gdzie badania
przechodzą auta nie sprawne technicznie... paranoja...