Dodaj do ulubionych

Steve Ballmer - szef Microsoftu: Windows 7 to s...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 23:26
nie wiem czy dobrze słyszałem, ale podobno na nim nie chodzą wszystkie
gry
Obserwuj wątek
    • chateau Steve Ballmer - szef Microsoftu: Windows 7 to s... 23.10.09, 23:51
      Steve, marnujesz się w tym Microsofcie. Amway czeka na Ciebie, tam się
      spełnisz zawodowo.
    • kapusta11 Steve Ballmer - szef Microsoftu: Windows 7 to s... 24.10.09, 11:15
      Balmer niczego sie nie boi ale w tym krotkim wywiadzie mowi o Apple 7
      razy! Ciekawe...
    • tornson Co by nie mówić o Gatesie to był on przynajmniej 24.10.09, 13:19
      programistą, specjalistą w dziedzinie którą się zajmował. Ballmer to
      najpospolitszy managerzyna, którego cała wiedza to ideologiczne dogmaty
      zwierzęcego kapitalizmu i umiejętność oszukiwania ludzi oraz wyzyskiwania
      pracowników. O tego typu ludziach mam jak najgorsze zdanie.
      • Gość: x Re: Co by nie mówić o Gatesie to był on przynajmn IP: *.chello.pl 24.10.09, 19:11
        Co by nie mówić o Gatesie to jego odejście dobrze zrobiło produktom
        Microsoftu, szczególnie Windowsowi.
        • maruda.r Re: Co by nie mówić o Gatesie to był on przynajmn 24.10.09, 20:21
          Gość portalu: x napisał(a):

          > Co by nie mówić o Gatesie to jego odejście dobrze zrobiło produktom
          > Microsoftu, szczególnie Windowsowi.

          **************************

          Gdyby nie Gates, to nie byłoby żadnego Microsoftu oraz Windowsów. Świat przez
          lata biłby pianę trybu znakowego, a grafika byłaby dostępna dla nielicznych.

          • Gość: x Re: Co by nie mówić o Gatesie to był on przynajmn IP: *.chello.pl 25.10.09, 16:02
            Jaki ma to związek z moim komentarzem i/lub artykułem?

            Gates ma swoje zasługi ale pod koniec profesjonalnej kariery nie
            potrafił już myśleć innowacyjnie i był dla Microsoftu balastem.
            Poszukaj w sieci jego emaili do podwładnych, chociażby na temat
            Windows Vista. Nawet Ballmer - prywatnie przyjaciel Gatesa - kiedy
            mówi o tym, że Windows 7 to pierwszy system bez nadzoru Billa wydaje
            się z tego faktu zadowolony. Kto przygląda się bliżej poczynaniom MS
            na różnych polach zauważy, że bardzo wiele się zmieniło w filozofii
            działania tej firmy po odejściu "guru" - i to zmieniło na korzyść.
          • Gość: hahaha Re: Co by nie mówić o Gatesie to był on przynajmn IP: 89.100.167.* 27.10.09, 00:05
            > Gdyby nie Gates, to nie byłoby żadnego Microsoftu oraz Windowsów.
            > Świat przez lata biłby pianę trybu znakowego, a grafika byłaby
            > dostępna dla nielicznych.

            Piramidalne bzdury. Tryb graficzny był dostępny na lata przed Windows (włączając
            w to wersje 1, 2 oraz 3 i dlasze jak 3.1 i 3.11). Bardzo zaawansowanym trybem
            graficznym dysponował Acorn oraz Macintosh. Prawdziwym innowatorem był też NeXT
            oraz SGI. Windows NT powstał jako odszczep systemy OS/2 IBM-a, który od zawsze
            dysponował przyzwoitym trybem graficznym. Swoje grafoczne środowisko pracy (CDE)
            przygotował również Sun. Nie należy również zapominać o Amigach i Atari ST/TT.

            W życiu nie można powiedzieć, że gdyby nie Microsoft to nie byłoby trybu
            graficznego. Wręcz przeciwnie, gdyby Microsoft nie zmonopolizował rynku
            rewolucyjne projekty takie jak BeOS nie musiałyby pójść na dno.
    • drupal język rosyjskiego czy chińskiego aparatczyka 24.10.09, 15:54
      partyjnego nie różni się zupełnie od języka prezesa zachodniej korporacji...
      Ciekawe, dlaczego?
    • madiba81 Steve Ballmer - szef Microsoftu: Windows 7 to s... 24.10.09, 19:20
      ulubiona funkcja balmera to szybkosc? ciekawa funkcja? to jakas nowinka w
      windzie?

      balmer durniu, jak chcesz szybki system to sciagnij sobie jakies distro linuxa
      albo kup maca. vista bis i szybkosc? sprzecznosc sama w sobie. no, chyba ze ma
      sie 2GB RAMu
      • maruda.r Re: Steve Ballmer - szef Microsoftu: Windows 7 to 24.10.09, 20:26
        madiba81 napisał:

        > balmer durniu, jak chcesz szybki system to sciagnij sobie jakies distro linuxa
        > albo kup maca.

        *****************************

        Żeby przysnąć przy otwieraniu OpenOffice'a?



        • Gość: admin Re: Steve Ballmer - szef Microsoftu: Windows 7 to IP: *.adsl.inetia.pl 24.10.09, 22:16
          maruda.r napisał:
          > Żeby przysnąć przy otwieraniu OpenOffice'a?

          z ciekawości sprawdziłem ~8 sekund na moim Ubuntu...
          Straszny śpioch z Ciebie ;)
          • maruda.r Re: Steve Ballmer - szef Microsoftu: Windows 7 to 25.10.09, 08:45
            Gość portalu: admin napisał(a):

            > maruda.r napisał:
            > > Żeby przysnąć przy otwieraniu OpenOffice'a?
            >
            > z ciekawości sprawdziłem ~8 sekund na moim Ubuntu...
            > Straszny śpioch z Ciebie ;)

            ******************************

            4 sekundy (bez tzw. opcji szybkiego uruchomiania) na XP.

            • rdabr Re: Steve Ballmer - szef Microsoftu: Windows 7 to 26.10.09, 10:00
              Szybkość zależy jeszcze od tego czy otwiera się główny "OpenOffice" czy np.
              Writer. Ten drugi otwiera się znacznie wolniej. Do tego dochodzi szybkość
              twardego dysku. I jeszcze nie bez znaczenia jest fakt czy otwiera się po raz
              pierwszy czy kolejny raz od włączenia komputera. Także czy opcja szybkiego
              uruchamiania jest w ogóle nieaktywna czy została tylko wyłączona na czas testu...
      • Gość: x Re: Steve Ballmer - szef Microsoftu: Windows 7 to IP: *.chello.pl 25.10.09, 16:09
        > balmer durniu, jak chcesz szybki system to sciagnij sobie jakies
        distro linuxa
        > albo kup maca. vista bis i szybkosc? sprzecznosc sama w sobie. no,
        chyba ze ma
        > sie 2GB RAMu

        Widać, że nie używałeś nigdy Maca. Jeśli będziesz miał okazję to
        porównaj wydajność np. takiego Photoshopa. Popularność Maca wśród
        tzw. designerów to na pewno nie zasługa jego wydajności.
        Szkoda też, że Photoshopa pod Linuxem nie porównasz, wielka szkoda.

        A 2GB RAMu? Nie żartuj, to dzisiaj norma.
    • Gość: A1 Boring Boring Ballmer... IP: *.chello.pl 25.10.09, 05:43
    • rdabr Szybki i prosty to był Windows 95 25.10.09, 11:11
      który potrzebował zaledwie 32MB RAM.
    • Gość: amator Steve Ballmer - szef Microsoftu: Windows 7 to s... IP: *.tktelekom.pl 25.10.09, 12:20
      mój Office 2003 otwuera sie ponizej 2-3 sekund , przy 4 gb pamieci ram

      jedno jest pewne windows xp dzialal mi lepiej niz vista zreszta jedno mnie
      martwi ... dlaczego musze kupowac system z nowym kompem? Mam 4 komp i 4
      system... mam hp z zainstalowanym systemem ... skoro juz place to powinni
      dawac dodawac oryginalne nosniki z systemem ...
      • Gość: amator Re: Steve Ballmer - szef Microsoftu: Windows 7 to IP: *.tktelekom.pl 25.10.09, 12:22
        mialem na mysli ze mialem 4 kompy .. teraz mam jednego wczesniejsze trzy zostaly
        zezłomowane musowo wraz z systemem bo wczesniej zakupiony system nie mogl byc
        uzyty w innym kompie.nowym kompie
    • dustinmadness Steve Ballmer - szef Microsoftu: Windows 7 to s... 25.10.09, 13:10
      Szybkość? Chyba w stosunku do ultrapowolnej Visty.
      Notabene to ten sam odgrzewany kotlet co poprzedniczka z trochę bardziej
      zoptymalizowanym jądrem by było bardziej responsywne na wielordzeniowych
      procesorach. Do tego trochę kosmetyki w interfejsie (pasek i wstązki) i dodana
      obsługa ekranów dotykowych i gotowe - można znów klepać kasę.
      Testowałem 7 zarówno na wirtualnej jak i rzeczywistej maszynie i wnioski są
      takie, że jesli już masz system, który uciagnie Vistę to nie warto kupować W7
      bo i tak niemal nie zauważysz różnicy. Jak masz stary jednordzeniowy komputer
      (netbook) i jakieś 1-2 GB to XP na nim śmiga, a W7 chodzi ledwie znośnie, nie
      obciąża tak dysku jak Vista za to wiatraczek na procesorze zasuwa non stop jak
      mała suszarka (Zapomnij o ciszy i długiej pracy na baterii). Tak więc
      upgradować nie warto, a jak kupisz nowy komputer to i tak dostaniesz w cenie
      czy Ci się to podoba czy nie.
      A te całe XP mode to po pierwsze jest dostępne jedynie w drozszych wersjach
      W7, a po drugie to można mieć to już dawno wykorzystując VirtualBox czy VMware.
      Balmer jak każda sroczka swój ogonek chwali, a tak naprawdę to czują na
      plecach gorący oddech Apple. Linuksy zresztą przez ten czas zrobiły się
      całkiem używalne i funkcjonalne - trochę brakuje gier i profesjonalnych
      programów, za to w zastosowaniach typu internet/zdjęcia/muzyka/filmy
      sprawdzają się lepiej niż windows.
      • Gość: hollowman Re: Steve Ballmer - szef Microsoftu: Windows 7 to IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 14:38
        mądre słowa.

        Ja odniosę się do słów Ballmera, który to wspomniał że w cenie jednego
        iMaca można mieć trzy komputery klasy pc.. widać kto stawia na jakość
        wybiera Maka, kto na ilość - Windows.. ja swoją drogą wole mieć jeden,
        porządny i stabilny komputer niż 3 które po roku będą do wywalenia.
        • Gość: xxx apple sucks IP: *.ip.netia.com.pl 25.10.09, 15:51
          skad sie biora te legendy o jakosci produktow apple? bo nikt ich nie
          uzywa a prasa lyka marketing apple? macos to przereklamowany badziew,
          produkt dla niszowych uzytkownikow. wieszacie psy na ms - podczas gdy
          prawdziwym czarnym charakterem jest apple - zachowuja sie jak jakas
          sekta z totalitarnym zacieciem.
          • Gość: x Re: apple sucks IP: *.chello.pl 25.10.09, 16:15
            > skad sie biora te legendy o jakosci produktow apple?

            Najczęściej od ludzi, którzy spędzają życie marudząc na Windowsa, a
            Maca widzieli tylko na zdjęciach. Mac to takie ich marzenie o tym, że
            gdzieś tam musi być jakiś lepszy świat, etc.
            Mac jest bezpieczniejszy i ładniejszy od Windowsa XP. Dokładnie to samo
            można powiedzieć o Visćie. Wady też mają podobne.
          • Gość: Misiek Re: apple sucks IP: *.kajetany.net 25.10.09, 17:30
            Stąd legendy bo nikt ich nie używa... Jak kiedyś dojrzejesz do stabilnego
            systemu, braku pojęcia "sterowniki" i systemu czyniącego z pracy przyjemność
            ujrzysz zalety Mac OS'a. I to nie prasa lansuje Apple, tylko sam Ballmer
            wspomina o nim co chwilę...
            MS jest dobry w robieniu symulatorów lotniczych a nie systemów operacyjnych.
            Zgadzam się że ceny Apple są u nas tragiczne co dodatkowo zniechęca ludzi, ale
            większy udział ma u nas niedostatek dilerów i samych kupujących (zamknięte koło).
            Nie widze nic sektowego ani totalitarnego w Apple.
            • Gość: xxx Re: apple sucks IP: *.chello.pl 25.10.09, 20:27
              > Stąd legendy bo nikt ich nie używa... Jak kiedyś dojrzejesz do
              stabilnego
              > systemu, braku pojęcia "sterowniki" i systemu czyniącego z pracy
              przyjemność
              > ujrzysz zalety Mac OS'a.

              Snow Leopard stabilny? Dobry żart. Brak pojęcia "sterowniki"? Żart
              jeszcze lepszy - www.apple.com/downloads/macosx/drivers/
              System czyniący z pracy przyjemność? Tu owszem Mac OS bije na głowę
              stare Windowsy, ale Windowsa 7 już nie. Jak dla mnie jedyna przewaga
              komputerów z Mac OSem to to, że nie trzeba się martwić o wirusy.
              Jeżli dla kogoś jest to cecha ważniejsza niż kompatybilność z
              większością sprzętu, dostęp do oprogramowania, cena i wydajność to
              polecam mu Maci.

              > Nie widze nic sektowego ani totalitarnego w Apple.

              Sprawdź dokładniej pod hasłami: iPod, iPhone, iTunes.
      • Gość: rappy na moim kompie 7 smiga lepiej niz xp IP: 94.254.140.* 26.10.09, 10:02
        Wybiórcza prędkość?
    • Gość: lol Windows 7 to rewolucja sami zobaczcie IP: 91.198.118.* 26.10.09, 13:03
      Windows 7 na pewno nie bedzie taki jak poprzednie wersje sami zobaczcie to
      będzie REWOLUCJA:
      www.youtube.com/?v=Gk4FIIkKXdw

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka