Gość: Gośc
IP: *.adsl.inetia.pl
26.11.10, 22:23
Widać wyrażnie w polityce Rosji chęć zmonopolizowania rynku gazowego a i częściowo naftowego. Putin doskonale wie , ile Rosji brakuje do demokracji a takiej Rosji Europa się boi. Premier Rosji w swoich wypowiedziach przekłamuje niektóre fakty , to też żle świadczy o jego intencjach. Jeżeli Rosja będzie państwem wpełni demokratycznym otworzy się dla niej wiele szans. Ale nawet wtedy każde państwo będzie broniło swojej niezależności energetycznej , bo od niej zależy zbyt wiele.