Gość: hej IP: 82.139.156.* 23.09.11, 08:25 O mniej o 150 Euro,to połowa polskiej wypłaty Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tornson Re: Coś mi tu śmierdzi 23.09.11, 11:09 tomeyk napisał: > Nie wierzę w ich czyste intencje Dzięki takim jak oni nie śmierdzi, bo sprzątają syf który m.in. i ty produkujesz. Odpowiedz Link Zgłoś
tomeyk Re: Coś mi tu śmierdzi 23.09.11, 13:35 tornson napisał: > Dzięki takim jak oni nie śmierdzi, bo sprzątają syf który m.in. i ty produkujesz. No wg artykułu nie sprzątają, za to palą, i dlatego śmierdzi. W sumie to ty jesteś do nich jeszcze gorzej niż ta gazeta nastawiony. Wg GW to "śmieciarze", bo sprzątają śmieci, a wg ciebie sprzątają "syf". Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Re: Coś mi tu śmierdzi 23.09.11, 14:12 tomeyk napisał: > tornson napisał: > > > Dzięki takim jak oni nie śmierdzi, bo sprzątają syf który m.in. i ty prod > ukujesz. > > No wg artykułu nie sprzątają, za to palą, i dlatego śmierdzi. W sumie to ty jes > teś do nich jeszcze gorzej niż ta gazeta nastawiony. Wg GW to "śmieciarze", bo > sprzątają śmieci, a wg ciebie sprzątają "syf". A co złego w sprzątaniu syfu? Ktoś to musi robić i chwała tym którzy to robią. A śmieciarzami czy syfiarzami są nie ci którzy to sprzątają, ale ci którzy to generują! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ba Strajk śmieciarzy sparaliżował Brukselę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.11, 09:41 Związki zawodowe mogą okazać się pierwszym szeregiem grabarzy tej cywilizacji, której niewiele już trzeba, żeby zaczęła się staczać bezpowrotnie. Oczywiście, im w to graj. Do czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Re: Strajk śmieciarzy sparaliżował Brukselę 23.09.11, 11:09 Gość portalu: ba napisał(a): > Związki zawodowe mogą okazać się pierwszym szeregiem grabarzy tej cywilizacji, > której niewiele już trzeba, żeby zaczęła się staczać bezpowrotnie. Oczywiście, > im w to graj. Do czasu. Jeśli piszesz o "cywilizacji" neoliberalnego wyzysku i antyspołecznej destrukcji, to bardzo dobrze, bo taką syfilizację trzeba rozpie...ć w drobny mak! Odpowiedz Link Zgłoś
oelefante Zwróć jednak uwagę, Szanowny Przedmówco, 23.09.11, 11:36 że "neoliberalizm" nie ma niczego wspólnego z liberalizmem. To socjalizm w przebraniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kagan Re: Zwróć jednak uwagę, Szanowny Przedmówco, IP: *.dsl.telepac.pt 23.09.11, 13:48 Neoliberalizm to wspolczesny liberalizm. Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Re: Zwróć jednak uwagę, Szanowny Przedmówco, 23.09.11, 14:11 oelefante napisał: > że "neoliberalizm" nie ma niczego wspólnego z liberalizmem. Otóż to! Neoliberalizm gospodarczy to w rzeczywistości antyspołeczny zamordyzm. Prawdziwy liberalizm odnosi się do kwestii swobód obywatelskich, swobód światopoglądowych, a nie do "wolności" dla wyzysku czym jest neoliberalizm. Dlatego ja zawsze krytykując pisze o neoliberaliźmie a nie o liberaliźmie. > To socjalizm w przebraniu. To akurat nieprawda, socjalizm to właśnie przeciwieństwo neoliberalizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kagan Strajk śmieciarzy sparaliżował Brukselę IP: *.dsl.telepac.pt 23.09.11, 10:19 Szkoda, ze sie tak szybko skonczyl... Odpowiedz Link Zgłoś