Gość: Viking
IP: *.elisa-laajakaista.fi
27.07.04, 19:11
ten Kulczyk ma niezłe układy i pomysły! nie wyłożyć kasy i zarobić 40 mln€!
tekst Radziwiłła z "Potopu" Sienkiewicza się jakoś sam narzuca, nie wiedzieć
czemu ... chociaż z drugiej strony lepiej jak France Telecom ten bałagan w TP
SA przejął; może z czasem coś się poprawi.