Dodaj do ulubionych

Kulczyk wycofuje się z TP SA

IP: *.elisa-laajakaista.fi 27.07.04, 19:11
ten Kulczyk ma niezłe układy i pomysły! nie wyłożyć kasy i zarobić 40 mln€!
tekst Radziwiłła z "Potopu" Sienkiewicza się jakoś sam narzuca, nie wiedzieć
czemu ... chociaż z drugiej strony lepiej jak France Telecom ten bałagan w TP
SA przejął; może z czasem coś się poprawi.
Obserwuj wątek
    • Gość: zbych zastanawiam sie wlasnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.04, 19:12
      co dzis ciekawego bedzie na kolacje. hmmmm
    • Gość: k Re: Kulczyk wycofuje się z TP SA IP: *.darnet.rybnik.pl 27.07.04, 19:20
      A dlaczego to ja nie mogłem być tym podstawionym ? Byłbym tańszy, zrobiłbym to
      za 10% tego, co dr Johann
      • Gość: Turysta Re: Kulczyk wycofuje się z TP SA IP: 81.219.117.* 28.07.04, 00:03
        A widzisz pan Jan ma poparcie polityków a my nie. Pan Jan jest mistrzem od
        mieszania gospodarki z polityką. Teraz politycy już pracują nad ukruceniem
        importu używanych samochodów bo Kulczykowi spadły obroty w sprzedaży nowych.
        • Gość: BOLIGLOWA PRZYPALILI KOLESIOWI KOLO YUPY IP: *.sympatico.ca 28.07.04, 09:15
          To trzeba odczytac, ze z pewnych powodow (moze ORLEN) stracil zaufanie wielkich
          koncernow. Teraz powstal problem globalny, jak sie koncerny zagraniczne w
          panstwie polskim rozliczaja. Poprzez tumofackich, co za tym sie kryje. Moze ten
          Kulczycki jest fakturowym miliarderem, nadmuchanym balonem papierowym. Moze
          cale duze pieniadze ida bokiem na Cypr, tam jest wspaniala pralnia brudnych
          pieniedzy.
          • Gość: fritz Swietnie zauwazyles. W Orlenie Kulczyk bedzie gral IP: *.adsl.solnet.ch 28.07.04, 11:33
            dokladnie ta sama role: przekazania firmy komus tam. A Orlen jest firma o
            znaczeniu strategicznym, nie tylko ze wzgledu na bezpieczenstwo energetyczne
            ale rowniez na olbrzymie sumy, ktorymi obraca.

            Jak dlugo jest firma polska, tak dlugo podatki sa placone w Polsce, managment
            jest w Polsce, co ma olbrzymie znaczenie w sensie zdobywania know how w
            zarzadzaniu firmami, no i centrum badawcze sa rowniez w Polsce. Przy
            zamowieniach sprawdza sie rowniez mozliwosc zakupu przede wszystkim produktow
            polskich firm.

            Wszystko to zniknie w momencie, kiedy Orlen zostanie przejety przez firme
            zagraniczna. A wiec chodzi o olbrzymie straty finansowe.

            Pan Kulczyk jest znowu przygotowany do skoku na kase calego spoleczenstwa. Mam
            nadzieje, ze tego konia Trojanskiego uda sie tym razem zablokowac.
            • Gość: fritz Uzupelnienie z Rzepy, dotyczace TP i planow pana K IP: *.adsl.solnet.ch 28.07.04, 12:53
              Cytat:
              "Przypomnijmy, że w styczniu 2004 r. Jan Kulczyk w wywiadzie dla "Parkietu"
              mówił, iż inwestycja w akcje TP ma charakter długoterminowy. - Zamierzam
              pozostać w spółce wiele lat - zapewnił. Z kolei 25 lipca 2000 r., w chwili
              podpisywania umowy zakupu pierwszego pakietu akcji TP od rządu, Jan Waga,
              prezes KH, deklarował, że jego firma nie sprzedaje akcji kupionych od skarbu
              państwa."

              Komentarz zbyteczny. Pan Waga "dowodzi" Orlenem.
      • Gość: wrocławianin Bo Ty byś zapłacił podatek IP: *.pwr.wroc.pl / *.wcss.wroc.pl 28.07.04, 10:18
        Zastanawiam się ile podatku wpłynie do fiskusa od Herr Kulczyk z tych 40 MEuro :-). Czy choćby jeden grosz?
    • Gość: LUCEK Kulczyk wycofuje się z TP SA IP: *.light.csk.pl 27.07.04, 19:23
      Przyszedł czas na podzielenie się 40 mln euro z kimś kto stał za plecami
      Kulczyka i ułatwił zakup akcji TP SA .Chyba to jasne !!
      • Gość: mamba Re: Kulczyk wycofuje się z TP SA IP: *.acn.pl 27.07.04, 20:54
        trafiles w sedno...Kulczyk to tylko parawan /niepierwszy raz : teraz TP,
        wczesniej PBK i Warta ;)/za ktorym stoi uklad baaardzo wplywowy.....poprostu
        nadszedl czas konsumpcji tranzakcji i podzial zysku....40euro /plus wyplacona
        wielka dywidenda/ wyrosly znow wielkie fortuny, a kilkudziesiat malutkich spolek
        pracuje nad wielka kase zeby ja uplynniac /pranie kasy/ i na koncu trafi
        stosowna sumka na konto mentora ;)

        to nic innego jak korupcja....a u nas to przeplyw kapitalu i udzialow ;)
        • Gość: Visus Re: Kulczyk wycofuje się z TP SA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 09:53
          W ten oto sposób ludzie dorabiają się "własną pracą"!
          To skandal i żenada.
    • Gość: k Re: Kulczyk wycofuje się z TP SA IP: *.darnet.rybnik.pl 27.07.04, 19:28
      Zawsze uważałem, że dr Johann jest podstawiony. W TPSA, w Warcie, w Orlenie
      itd. itp. Jest tylko zarządcą obcych majątków (nielegalnych ? mafijnych ? z
      całej Europy - Niemcy, Austria a może i świata ?) Ale jest jeszcze ktoś, kto
      pozwala mua na to, ułatwia wręcz w Polsce takie interesy (Grupa Trzymająca
      Władzę?) sprzedający Polskę za nędzne srebrniki. Opłacani są za gotowość
      podjęcia ryzyka, za to, że na siebie wezmą w razie czego całą winę, skłonni
      będą nawet pójść siedzieć. Oto wielkość Kulczyka, świetnego biznesmena,
      najlepszego, najinteligentniejszego, obsypanego nagrodami. Zasłona opadła, król
      jest nagi. Im bliżej wyborów prezydenckich i parlamentarnych, tym
      więcej "biznesmenów" pozamyka interesy w Polsce, bo wiedzą, że ich czas się
      kończy, bo nadchodzi LPR i/lub Samoobrona. Oni wiedzą o tym, jeszcze tylko
      sprzedaż PKO bp i noga z Polski.
      • bagarmosen Re: Kulczyk wycofuje się z TP SA 27.07.04, 20:09
        ci "biznesmeni " się nie wycofują - tylko figuranci dostają kopniaki.A swoja
        drogą , ciekawe kto po wyborach okaże się wlascicielem TPSa?
    • Gość: aaa Drogi Panie Janku, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.04, 19:33
      Czy byłby Pan na tyle dobry, aby podarować mi choć milion euro? Chcę kupić parę
      rzeczy, a dla Pana to nie zrobi większej różnicy.
      • Gość: Kulczyk Re: Drogi Panie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.04, 20:44
        Robie tylko takie rzeczy, ktore robia dla mnie wieksza roznice.
    • Gość: irkiel kulczyk jest gorszy od leppera dla polski IP: 5.5.* / 80.58.51.* 27.07.04, 19:45
      ten facet kazdemu da du** byle by mu dali troche kasy. To taka droga dziw**
    • Gość: Dzierzynski Re: Kulczyk wycofuje się z TP SA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.04, 20:00
      Potrzebny Lenin, jego spontanicy i rewolucja dla takich zlodziei.
    • bagarmosen Re: Kulczyk ! należało wprowadzić sekundowe 27.07.04, 20:03
      naliczanie a nie walic głupa - "nie ma możliwości" teraz się znajdą! A DLA NAS
      CORAZ LEPIEJ I TAK TRZYMAC Przydałoby się jeszcze z 5 operatorow - mielibyśmy
      wreszcie normalnie.TELEFON NIE JEST ZADNYM LUKSUSEM!!!!!!
    • Gość: Leon Re: Kulczyk wycofuje się z TP SA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.04, 20:04
      Może ktoś się zlituje i kupi od żabojadów TPSA. Oni tylko doją tą biedną Polskę
      i mają nas głęboko w dupie, ceny połączeń najwyższe na świecie, internet
      najdroższy na świecie.
    • Gość: zyzio Re: Kulczyk wycofuje się z TP SA IP: *.BRZEG.Korbank.PL / *.brzeg.korbank.pl 27.07.04, 21:03
      Jedynie Putin dałby sobie radę z Kulczyk-holding,,,szkoda.......
      • Gość: koo Tłumaczenie IP: *.darnet.rybnik.pl 27.07.04, 21:31
        Kulczyk Holding - Kulczyk Trzymający (Władzę)
    • Gość: remi Re: Kulczyk wycofuje się z TP SA IP: *.net81-64-94.noos.fr 27.07.04, 21:27
      tylko prosze nie liczyc ze Francuzi zrobia porzadek. U siebie maja burdel jak
      sie patrzy. zbiora troche smietany i sprzedadza. nie ma chyba zadnej instytucji
      francuskiej wiekszego kalibru , na ktorej dzialalnosci bym sie proponowal
      wzorowac. tylko kominacje i uklady, zadnego pomyslunku w kierunku tworzenia
      czegos. tylko i wylacznie wykorzystuja, ze w Polsce jest jeszcze gorzej niz we
      Francji.
    • Gość: mrek za to pieprxzone logo Francuzi każą sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.04, 21:37
      słono płacić! To taka forma transferu pieniędzy, a logo jest naprawdę do dupy.
    • Gość: BABS IDEA POWINNA SIĘ ODŁĄCZYĆ OD TPSA!IDEA JEST OK. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.04, 21:45
      <<
    • Gość: Marynarz Re: Rekin wycofuje się z TP SA IP: 195.136.30.* 27.07.04, 22:02
      Brawo panie Janie! Wierzę w pana intuicję! TE psa tonie już od dawna, a wir
      wciąga do dna nie takie rekiny! Szoda czasu i atłasu.
    • Gość: Grace Ewidentne prywatyzacyjne oszustwo! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.04, 22:13
      "...Jan Kulczyk objął akcje TP SA przed czterema laty, ale finansowanie tego
      zakupu zorganizowali w międzynarodowych bankach Francuzi. Najprawdopodobniej
      więc nie wyłożył nawet złotówki. France Telecom potrzebował "polskiego wkładu"
      w ofercie, aby wygrać z zainteresowanymi zakupem TP SA zagranicznymi
      koncernami..."

      I co, przechodzimy nad tym oszustwem do porządku dziennego? Żadnych komentarzy?
      • Gość: Spawacz Pretensje tylko do pana Kulczyka? IP: *.laczpol.net.pl 27.07.04, 22:24
        Pan Kulczyk wziął to co mu się samo nawinęło. Ja mam pretensje do tych
        zdeprawowanych skurwieli za sfery polityki. Tym politycznym gadom takiej
        bezsensownej prywatyzacji się nie zapomni i przyjdzie jeszcze moment zapłaty.
        Nie zdążą dobiec do francuskiej granicy.
        • Gość: ws Re: Pretensje tylko do IP: *.net.autocom.pl 27.07.04, 22:52
          A czy przyjacielem pana Kulczyka nie jest czasem pan Kwasniewski ( i jego żona,
          Jolanta)?
      • Gość: harry Re: Ewidentne prywatyzacyjne oszustwo! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.04, 14:17
        kulczyk w podobny sposób "prywatyzował" już wiele polskich firm. może tak
        robić bo ma parasol ochronny od koleśiów i jaśnie nam ...to taki prawdziwy
        patriota,daje na chore dzieci, zasila fundacje pierwszej damy ikupuje
        obrazy,tylko dlaczego z moich pieniędzy bo abonament płaci się za nic
    • Gość: mt Może koniec z pieprzeniem o "Polskim" kapitale... IP: 217.153.179.* 27.07.04, 22:53
      Koniec pieprzenia o sektorach strategicznych, ochronie najbiedniejszych. To
      jest wszystko przykrywka dla robienia szemranej kasy. Sprywatyzować to wszystko
      w cholerę rozsprzedać w obce ręce i przestać opowadać dyrdymały o "polskim"
      kapitale interesie narodowym itp itd. Państwową TPSę sprzedano państwowemu FT,
      który wniósł swoje "cenne" logo i francuski bordel. A wysoki presidą Miterand i
      tak każe siedzieć cicho więc tylko Idea zarabia na SMSach. Po prostu żenadka.
      TPSę powinno się sprzedać na samym początku przemian. Tanie rozmowy i internet
      by były już od dawna ludzie by więcej gadali wymieniali poglądy załatwiali
      interesy i zysk dla państwa byłby wielokrotnie większy niż
      sprzedanie "polepszonej" TPSy. Ja do Kulczyka nic nie mam, bo gdyby nie On to
      by się kto inny znalazł do obsługi waaadzy. Tylko naród co i rusz wypierdków do
      rządzenia wybiera a później jest wqrfiony. Hello głosujący na LSD i AFuS...
      • Gość: hej ! Re: Może koniec z pieprzeniem o "Polskim" kapital IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.04, 23:49
        Nie często trafia mnie sie przyczytać tak odpowiadający mojemu- pogląd.
    • Gość: gosc Swoje juz ukradl IP: *.pool.mediaWays.net 27.07.04, 23:04
      Mowia ze pierwsze 40 milionow trzeba ukrasc by zarobic nastepne!
    • Gość: Bender somehow I feel - I''ve stolen enough... IP: *.acn.waw.pl 27.07.04, 23:41
      Ja tez sie tak czasami czuje - ze w zasadzie juz sie wystarczajaco nakradlem
    • Gość: Antypod czy teraz juz wiecie po co stworzono Kulczyka IP: *.nsw.bigpond.net.au 28.07.04, 00:25
      oraz innych rodzimych magnatow finansowych w Polsce i komu oni sluza ? -(
      • Gość: gosc Re: czy teraz juz wiecie po co stworzono Kulczyka IP: *.hrl.com 28.07.04, 00:59
        wiele spraw jest newyjasnionych , po co mial byc rzekomy polski udzial aby moc zwyciezyc przetarg, skarb panstwa byl niewystarczajacy, ale poza tym to raczej
        nieprawdziwe wymaganie, nie sadze ze takie bylo, , jezeli francuzi placili za udzial Kulczyka to te 40 mil plus dywidenta to jego zaplata za nazwisko , nie sadze zeby
        francuzi byli tacy glupi zeby szli na cos takiego, niewiedzac zreszta czy wygraja przetarg, gazeta nie bardzo wie w jakim kosciele bija, ale powtarza jezeli... to....
        • Gość: Boom Poczatek konca kolejnego monopolu... IP: 202.129.78.* 28.07.04, 01:04
          Konkurencja wchodzi coraz bardziej, ceny powinny spadac tak samo i przychody
          zabojadow...
          Kulczyk o tym wie i wycofal sie zawczasu... chytry lisek...
    • Gość: west Kulczyk wycofuje się z TP SA, wchodzi do Kruszyny IP: *.proxy.aol.com 28.07.04, 04:49
      Te wycofane pieniądze można z pożytkiem przeznaczyć na odbudowę pałacu w
      Kruszynie niedaleko Częstochowy.
      W poddanym renowacji pałacu rodziców męża córki Kulczyka powstałaby wspaniała
      rezydencja.
    • Gość: mickiewicz Re: Kulczyk wycofuje się z TP SA IP: *.in-addr.btopenworld.com 28.07.04, 05:38
      no to wiemy juz ,kto sprzedal polske...
      refren pozytywny :ty glupi rzadzie ..wydrukuj wreszcie te pieniadze..
    • Gość: Ciekawski Re: Radę Radzorczą wycofuje się z TP SA IP: 195.136.30.* 28.07.04, 06:09
      Patrząc na strukturę właścicieli TP SA zadaję soie pytanie: Co na to milcząca
      wiekszość właścicieli 36.99% udziałowców? Tożto oni są potęgą! Nie mogą sie
      dogadać? Radę Radzorczą trzeba raz na jakiś czas razluczyć za efektywność! Z
      prasyb wynika, że coś z nią nie za bardzo!
    • Gość: KB Re: Kulczyk wycofuje się z TP SA IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 28.07.04, 08:06
      Kolejne pole popisu dla ABW!
      Ale znowu nie będzie podstaw!
      Przecież to kolejny koleś Pana Prezydenta.
    • Gość: Paweł Re: Kulczyk wycofuje się z TP SA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.04, 08:07
      panie kulczyk tak sprzedaje sie dobytek polski.
      Gdzie sa nasze słuzby sledcze.
      • Gość: LSD Biedaku... ty wierzysz jeszcze w służby śledcze... IP: *.chello.pl 28.07.04, 09:14
        Biedaku... ty wierzysz jeszcze w służby śledcze...!?

        > panie kulczyk tak sprzedaje sie dobytek polski.
        > Gdzie sa nasze słuzby sledcze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka