Gość: kicia IP: 195.116.89.* 11.04.02, 08:42 A co z panem Jamrożym? Piekna okolica Polanica - Zdrój koło Kudowy , kryje wiele niespodzianek zwiazanych z Panem J.! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj