Gość: Lolek To po co ten rzecznik ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 17:57 A swoją drogą ciekawe jaka ma pensję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jack Fotele elektryczne dla prezesów IP: *.icpnet.pl 28.01.05, 19:39 Drogi autorze, skonsultuj swoje poglądy z ludźmi mającymi pojęcie o rachunku kosztów i controlingu - wszystko można wyliczyć a koszty rodzielić. Energetyce jest na rękę mówić że się nie da bo przecież wówczas mozna URE i klinentom wcisnąć każdy kit. Wielcy prezesi i specjaliści od strategii - macie takie pojęcie o tym jak ... ja o życiu w kosmosie. Wydaje się wam że blichtr granitów i szkła hartowanego wystarczy by nie domagać sie od was mądrości i działania na korzyśc klienta? Jesteście po prostu cieńkie bolki z obsługi klienta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alicja Re: Fotele elektryczne dla prezesów IP: *.net.autocom.pl 29.01.05, 00:20 Cienkie bolki również z zarządzania bo brak kwalifikacji. Odbiorca u takich jest złem koniecznym pomiomo, że te instytucje istnieją dzięki odbiorcy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ted Re: Taryfy Gazu IP: *.gorzow.mm.pl 30.01.05, 20:36 Napiszę jak wyglądały i wyglądają ceny gazu w Wielkopolskiej Spólce Gazowej Do 1-03-2001 (Był jeszcze PGNiG) 1m3 gazu = 0,9223 (wysoki metan)- nie było opłat przesyłowych i Vat. Dzisiaj są 4 taryfy zależne od zużycia rocznego gazu: W1 0-300 m3 1m3=1,079456(gaz brutto z Vat) op.stała 5,978 (brutto z Vat) W2 301- 1200 1m3=1,074088(gaz brutto z Vat) op.stała 10,37 (brutto z Vat) w3 1201-8000 1m3=1,05225 (gaz brutto z Vat) op.stała 20,984(brutto z Vat) w4 8000 < 1m3=1,044076(gaz brutto z Vat) op.stała 84,79 (brutto z Vat) Czym więcej się zużywa gazu tym mniej się płaci za 1 metr ale zwiększa się opłata stała. W artykule zdziwiła mnie rozpiętość kosztów ponoszonych przez spólki na obsługę klientów od 0,48 w Gdańsku do 37,82 w Olsztynie. Odpowiedz Link Zgłoś