Dodaj do ulubionych

KREDYT DLA 10-LATKA:D

22.11.13, 17:36
SKO nie tylko do oszczędzania - następna aferka na weekend ?
Obserwuj wątek
    • troublemaker_next Re: KREDYT DLA 10-LATKA:D 22.11.13, 19:42
      zocha37 napisała:

> SKO nie tylko do oszczędzania - następna aferka
      > na weekend ?

To już taka tradycja się robi wink Tutaj jeszcze jeden link wink

"Bank, zamiast uczyć mojego syna oszczędzania, uczy go, jak popaść w długi."
      Jak myślisz, to niemoralne czy nieetyczne? https://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gif
      • zocha37 Re: KREDYT DLA 10-LATKA:D 22.11.13, 21:13
        troublemaker_next napisał:

> "Bank, zamiast uczyć mojego syna oszczędzania, uczy go, jak popaść w długi."
        > Jak myślisz, to niemoralne czy nieetyczne? https://emoty.blox.pl/resource/l
> aie_67.gif

to wie zapewne filozof po licencjacie wink
      • zocha37 Re: KREDYT DLA 10-LATKA:D 23.11.13, 19:38
        troublemaker_next napisał:

> To już taka tradycja się robi wink Tutaj j
        > eszcze jeden link
        wink
        >
        > "Bank, zamiast uczyć mojego syna oszczędzania, uczy go, jak popaść w długi."

najciekawsze są komentarze internautów

pandzik
        wczoraj

"Przepraszamy osoby, których dzieci otrzymały od nas takie pismo - mówi Andrzej Sikorski z PKO Banku Polskiego. "

Przeproś dziecko, s...synu, bo to ono jest twoim klientem, a nie traktuj go jak zwierzaka domowego. Kasę od niego brać to ok, ale przeprosinki do rodziców, bo dziecko nagle nie jest partnerem do rozmowy...?
        Jak najdalej od takich buców.

vichama
        wczoraj

Oceniono 2 razy 2

To jest wynik tego, że wszędzie (w bankach również, a może przede wszystkim) mamy menedżerów-kretynów stawiających plany sprzedaży oderwane od rzeczywistości.
        Moja córka również dostała (tym razem telefonicznie) propozycję kredytu z innego banku, choć nie zarabia. Wpływy na konto ma jedynie od rodziców. Uprzejma pani z banku dała jej spokój dopiero wtedy, gdy córka powiedziała, że całość wpływów przeznacza na bieżące potrzeby i nic na spłatę kredytu by jej nie zostało.

To jakaś paranoja, co wyprawiają te banki! Ale jak mówię, to wina kretynów na stanowiskach menedżerskich...

to taka mała próbka big_grin
        • zocha37 Re: KREDYT DLA 10-LATKA:D 24.11.13, 00:14
          i jeszcze 2 komentarze

Wieshaq 2013-11-23 16:25:54
          Najlepsze jest to nie odosobniony przypadek . 2 tyg. temu miałem analogiczną sytuację i dzwoniono do mojej córki która ma 8 lat z propozycją kredytu dobrze że podałem przy SKO swój nr tel.

uczen 2013-11-23 23:16:43
          Moja Mama ma 83 lata.Nieustannie w czasie wybierania gotowki u pan kasjerek w banku jest nieustannie pytana czy nie chcialaby wziac niskooprocentowenego kredytu.Na to moja Mama ze stoickim spokojem pyta.A bede musiala go splacac.Mina Pan z banku bezcenna.
          • skuter44 Re: KREDYT DLA 10-LATKA:D 24.11.13, 06:16
            Z takiej pomyłki kilku pracowników banku nie cieszę się, nie naigrywam. Tylko media i osoby nieprzychylne bankowi/jego pracownikom mogą robić z tych pomyłek aferę bankową.
            Nie wiem czy jest wielka wina pracownika , zobowiązanego do totalnego promowania wszystkiego dla wszystkich. A poza tym może winą systemu informatycznego jest, że numery kont dzieci z SKO przemieszane są z numerami normalnych kont i wtedy łatwo się pomylic.
          • exworker Re: KREDYT DLA 10-LATKA:D 24.11.13, 07:05
            Wy to tylko się naśmiewac umiecie, przecież takie rozbudzanie potrzeb u młodego pokolenia, spowoduje wzrost apetytu, poza tym jak objawił nam tabulla, można to potraktować jako edukację bankowo-ekonomiczną najmłodszych.
            • skuter44 Re: KREDYT DLA 10-LATKA:D 24.11.13, 10:29
              Piszesz jak wcielenia na innym forum.
              Przecież nieprawdą jest, że bank prowadził akcję kredytowania 10-latków. Wiadomo, że oferta kredytowa do pomyłkowo skierowana do kilku 10-latków, że była "wypadkiem w pracy", pomyłką kilku pracowników banku. I po co pisać, że to "takie rozbudzanie potrzeb u młodego pokolenia".
              Już tylko kilku bywalców forum potrafi tak szydzić i "życzliwie" pisać o pracownikach banku .
              • exworker Re: KREDYT DLA 10-LATKA:D 24.11.13, 10:38
                skuter44 napisał:

> Piszesz jak wcielenia na innym forum.
                > Przecież nieprawdą jest, że bank prowadził akcję kredytowania 10-latków. Wiadom
                > o, że oferta kredytowa do pomyłkowo skierowana do kilku 10-latków, że była "wyp
                > adkiem w pracy", pomyłką kilku pracowników banku. I po co pisać, że to "taki
                > e rozbudzanie potrzeb u młodego pokolenia".

> Już tylko kilku bywalców forum potrafi tak szydzić i "życzliwie" pisać o praco
                > wnikach banku .

Klienci nic się nie stało....klienci nic się nie stałoooo.....przecież nic się nie stało....
              • exworker Re: KREDYT DLA 10-LATKA:D 24.11.13, 10:50
                skuter44 napisał:

> Piszesz jak wcielenia na innym forum.
                > Przecież nieprawdą jest, że bank prowadził akcję kredytowania 10-latków. Wiadom
                > o, że oferta kredytowa do pomyłkowo skierowana do kilku 10-latków, że była "wyp
                > adkiem w pracy", pomyłką kilku pracowników banku. I po co pisać, że to "taki
                > e rozbudzanie potrzeb u młodego pokolenia".

> Już tylko kilku bywalców forum potrafi tak szydzić i "życzliwie" pisać o praco
                > wnikach banku .

jestem przeciwwagą dla ludzi takich jak Ty - zakłamanych, fałszywych, tendencyjnych, nieobiektywnych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka