Dodaj do ulubionych

Amerykanie kupili Stolicę

IP: *.chello.pl 07.02.05, 18:52
WOLNY PRZEPLYW KAPITALU ! O TO WLASNIE CHODZI ! CIEKAWI MNIE TYLKO KIEDY
LEPERUS POWOLA KOMISJE DO ZBADANIA CZY OBY WSZYSTKO BYLO OK :O))))
HAHAHAHAHAHAHAHAHA
Obserwuj wątek
    • Gość: KMS Nieciekawe czasy czekają Stolicę! I jej klientów! IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.05, 19:24
      170 mln - kredyt pwenie na 3 lata, czyli spłata pewnie coś z 70 mln na rok.
      Czyli 35 mln wzrostu sprzedaży i 35 mln redukcji kosztów rocznie. Więc podwyżka
      opłat coś z 15 procent - to dla klientów i 25% redukcja zatrudnienia w firmie.
      • janbacz Cen nie wyznaczają potrzeby finansowe właściciela! 07.02.05, 19:43
        Tylko w warunkach monopolu właściciel może sobie
        dyktować takie ceny jakie mu wpadną do głowy,
        niezależnie czy mają tam uzasadnienie w kosztach
        czy nie. Na wolnym rynku każda podwyżka cen
        może się skończyć dla chytrusa bardzo boleśnie
        skończyć, nie tylko nie będzie miał większych
        wpływów ale mniejsze jeśli wielu klientów przejdzie
        do konkurencji. Nawet jak zwolni trochę załogi nie
        tracąc dużo na przerobie dzięki lepszej organizacji
        pracy, automatyzacji itp. to może obniżyć ceny,
        a jak to przyciągnie nowych klientów to przyjmie
        tych pracowników z powrotem.
      • Gość: nieUK Re: Nieciekawe czasy czekają Stolicę! I jej klien IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.05, 22:15
        ciekawe kogo maja niby zwolnic, skoro kilkadziesiat procent zalogi pracuje na
        wlasny rachunek: self-emplojment. Mam tu na mysli kurierow. A Oni stanowia
        wiekszosc pracownikow.
        nieciekawe czasy moze faktycznie, bo bedzie jeszcze mniej tematow do rozmow
        reklamacyjnych byc moze.
    • Gość: era Re: Amerykanie kupili Stolicę IP: 81.219.11.* 07.02.05, 20:01
      lepper komisje ??
      chyba cie zgielo. a niby z jakiej paki, prywatna firma kupuje pryatna firme
      bylo ok czy nie , co ma piernik do wiatraka, mule medialny
    • Gość: były klient ups = dziadostwo, terminy i jakość usług do d. IP: *.dami.pl 07.02.05, 22:26
      paczki międzynarodowe docierają porozbijane,
      gubią dokumenty celne i za ich brak obciążają klientów,
      witamy nową JAKOŚĆ w stolicy
    • Gość: zaniepokojony Puzle IP: *.devs.futuro.pl 07.02.05, 23:29
      no tak
      niektórzy oczerniają operatora narodowego
      (UWAGA: nie wymienie tu nazwy programu telewizyjnego ale i tak wszyscy wiedzą)
      a tu się nagle okzauje ze konkurencja na calego wchodzi
      ciekawe gdzie tez teraz UPS bedzie reklamowal usługi świadczone przez Stolice
      bo mnie się wydaje ze w największym polskim portalu, w prywatnej stacji
      telewizyjnej na 3 litery a i pewnie na koszulkach pewnych pi(L)karzy
    • Gość: semeon Re: Amerykanie kupili Stolicę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.05, 00:42
      W ubiegłym tygodniu ta firma przewoziła zakupione przeze mnie stare radio z
      Poznania do Bydgoszczy. Za co zaplaciłem 50 zł. Pomimo oznakowania bardzo
      wyraźnego i wielkiego "uwaga szkło" doszlo do poważnych uszkodzeń. Zbita
      piękna zabytkowa szyba czołowa, uszkidzona lampa i inne. Ja dziękuję za taką
      firmę. Wszystko mi jedno kto bedzie jej właścicielem. Zdanie zmienię tylko
      wterdy, gdy zwrócą mi za naprawę radia, około 200 zlotych.
    • Gość: robert Re: Amerykanie kupili Stolicę IP: 81.15.254.* 08.02.05, 09:56
      ups to badziew juz nie korzystam z nich uslug maja w dupie swoich klientow [
      glownie mi chodzi o trasport z usa do poslki lub inaczej , od ponad roku
      kontaktuje sie z CARGO pewna firma mala ale zajebista ludzka traktuja ludzi jak
      normalnych ludzi bez porblmowo a takze maja jakies 10-30 % taniej ceny niz ups
      wszystko zalezy od kg UPS MATHER FUKERS !
    • pl.adex Re: Amerykanie kupili Stolice-strach 08.02.05, 12:10
      Czytajac ten naglowek bardzo sie przestraszylem,Amerykanie kupili
      stolice,czyzby az tak ta Polska zdziadowiala ze stolice podobnie jak
      banki,wiekszosc prasy czy sklepow,obcym sprzedano i stolica Polski tez bedzie
      wlasnoscia obcego kapitalu,a tu chodzi o jakas firme kurierska od razu jest mi
      lepiej,Warszawa ciagle polska.
    • Gość: T Re: Amerykanie kupili Stolicę IP: *.stolica.pl / *.stolica.pl 08.02.05, 15:38
      "If you can't beat your enemy - JOIN HIM", co w wolnym tłumaczeniu można
      odczytać, jako" Jęśli nie możesz pokonać swego wroga - KUP GO".
      T
      • Gość: bibliofil Re: Amerykanie kupili Stolicę IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 09.02.05, 11:49
        Mądrość mądrość nad mądrościami!!!
        - co w wolnym tłumaczeniu można
        odczytać, jako:
        Mądrość mądrość nad mądrościami!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka