Gość: HEYA IP: *.chello.pl 07.02.05, 18:52 WOLNY PRZEPLYW KAPITALU ! O TO WLASNIE CHODZI ! CIEKAWI MNIE TYLKO KIEDY LEPERUS POWOLA KOMISJE DO ZBADANIA CZY OBY WSZYSTKO BYLO OK :O)))) HAHAHAHAHAHAHAHAHA Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: KMS Nieciekawe czasy czekają Stolicę! I jej klientów! IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.05, 19:24 170 mln - kredyt pwenie na 3 lata, czyli spłata pewnie coś z 70 mln na rok. Czyli 35 mln wzrostu sprzedaży i 35 mln redukcji kosztów rocznie. Więc podwyżka opłat coś z 15 procent - to dla klientów i 25% redukcja zatrudnienia w firmie. Odpowiedz Link Zgłoś
janbacz Cen nie wyznaczają potrzeby finansowe właściciela! 07.02.05, 19:43 Tylko w warunkach monopolu właściciel może sobie dyktować takie ceny jakie mu wpadną do głowy, niezależnie czy mają tam uzasadnienie w kosztach czy nie. Na wolnym rynku każda podwyżka cen może się skończyć dla chytrusa bardzo boleśnie skończyć, nie tylko nie będzie miał większych wpływów ale mniejsze jeśli wielu klientów przejdzie do konkurencji. Nawet jak zwolni trochę załogi nie tracąc dużo na przerobie dzięki lepszej organizacji pracy, automatyzacji itp. to może obniżyć ceny, a jak to przyciągnie nowych klientów to przyjmie tych pracowników z powrotem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieUK Re: Nieciekawe czasy czekają Stolicę! I jej klien IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.05, 22:15 ciekawe kogo maja niby zwolnic, skoro kilkadziesiat procent zalogi pracuje na wlasny rachunek: self-emplojment. Mam tu na mysli kurierow. A Oni stanowia wiekszosc pracownikow. nieciekawe czasy moze faktycznie, bo bedzie jeszcze mniej tematow do rozmow reklamacyjnych byc moze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: era Re: Amerykanie kupili Stolicę IP: 81.219.11.* 07.02.05, 20:01 lepper komisje ?? chyba cie zgielo. a niby z jakiej paki, prywatna firma kupuje pryatna firme bylo ok czy nie , co ma piernik do wiatraka, mule medialny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: były klient ups = dziadostwo, terminy i jakość usług do d. IP: *.dami.pl 07.02.05, 22:26 paczki międzynarodowe docierają porozbijane, gubią dokumenty celne i za ich brak obciążają klientów, witamy nową JAKOŚĆ w stolicy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaniepokojony Puzle IP: *.devs.futuro.pl 07.02.05, 23:29 no tak niektórzy oczerniają operatora narodowego (UWAGA: nie wymienie tu nazwy programu telewizyjnego ale i tak wszyscy wiedzą) a tu się nagle okzauje ze konkurencja na calego wchodzi ciekawe gdzie tez teraz UPS bedzie reklamowal usługi świadczone przez Stolice bo mnie się wydaje ze w największym polskim portalu, w prywatnej stacji telewizyjnej na 3 litery a i pewnie na koszulkach pewnych pi(L)karzy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: semeon Re: Amerykanie kupili Stolicę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.05, 00:42 W ubiegłym tygodniu ta firma przewoziła zakupione przeze mnie stare radio z Poznania do Bydgoszczy. Za co zaplaciłem 50 zł. Pomimo oznakowania bardzo wyraźnego i wielkiego "uwaga szkło" doszlo do poważnych uszkodzeń. Zbita piękna zabytkowa szyba czołowa, uszkidzona lampa i inne. Ja dziękuję za taką firmę. Wszystko mi jedno kto bedzie jej właścicielem. Zdanie zmienię tylko wterdy, gdy zwrócą mi za naprawę radia, około 200 zlotych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robert Re: Amerykanie kupili Stolicę IP: 81.15.254.* 08.02.05, 09:56 ups to badziew juz nie korzystam z nich uslug maja w dupie swoich klientow [ glownie mi chodzi o trasport z usa do poslki lub inaczej , od ponad roku kontaktuje sie z CARGO pewna firma mala ale zajebista ludzka traktuja ludzi jak normalnych ludzi bez porblmowo a takze maja jakies 10-30 % taniej ceny niz ups wszystko zalezy od kg UPS MATHER FUKERS ! Odpowiedz Link Zgłoś
pl.adex Re: Amerykanie kupili Stolice-strach 08.02.05, 12:10 Czytajac ten naglowek bardzo sie przestraszylem,Amerykanie kupili stolice,czyzby az tak ta Polska zdziadowiala ze stolice podobnie jak banki,wiekszosc prasy czy sklepow,obcym sprzedano i stolica Polski tez bedzie wlasnoscia obcego kapitalu,a tu chodzi o jakas firme kurierska od razu jest mi lepiej,Warszawa ciagle polska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T Re: Amerykanie kupili Stolicę IP: *.stolica.pl / *.stolica.pl 08.02.05, 15:38 "If you can't beat your enemy - JOIN HIM", co w wolnym tłumaczeniu można odczytać, jako" Jęśli nie możesz pokonać swego wroga - KUP GO". T Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bibliofil Re: Amerykanie kupili Stolicę IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 09.02.05, 11:49 Mądrość mądrość nad mądrościami!!! - co w wolnym tłumaczeniu można odczytać, jako: Mądrość mądrość nad mądrościami!!! Odpowiedz Link Zgłoś