kraxa
16.03.05, 10:27
Ponizej wklejam arcyciekawy moim zdaniem watek, jaki kwitnie na forum zona-
dziewczyna marynarza. Poczytajcie prosze, bo jestem ciekawa Waszych opinii na
ten temat. Ja sama przyznam, ze wlos mi sie na glowie jezy jak czytam
takie "madrosci" Pan Marynarzowych.
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23611&w=20152601&v=2&s=0