Dodaj do ulubionych

niezaleznosc NBP

IP: 212.244.84.* 13.10.01, 06:07
A jesli czlonek RPP zachowuje sie nieodpowiedzialnie,wrecz agresywnie dla
interesu kraju,czy jest mozliwosc jego odwolania.Ja jesli bym mial taka
mozliwosc-FIRE mr.Grabowski.Mam na mysli jego ostatnie zachlystujace
wypowiedzi,zagraniczne takze.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka