Gość: wstan
IP: 212.244.84.*
13.10.01, 06:07
A jesli czlonek RPP zachowuje sie nieodpowiedzialnie,wrecz agresywnie dla
interesu kraju,czy jest mozliwosc jego odwolania.Ja jesli bym mial taka
mozliwosc-FIRE mr.Grabowski.Mam na mysli jego ostatnie zachlystujace
wypowiedzi,zagraniczne takze.