Gość: AZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.03, 19:22 Nóż się w kieszeni otwiera... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jaca <a href="http://www.wprost.pl/ar">Haracz stagnacji</a> IP: *.kalmbach.com 19.05.03, 19:45 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysiek opodatkowac pomysly Kolodki IP: *.usu.edu / 172.16.3.* 19.05.03, 19:46 Za kazdy nowy pomysl wprowadzenia podaku, Kolodko bedzie musial wplacic do budzetu 22% wartosci kwoty, o ktora budzet moglby sie teoretycznie zwiekszyc po wprowadzeniu podatku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaca Zwiekszyc dochody Budzetu - ZMNIEJSZYC PODATKI !! IP: *.kalmbach.com 19.05.03, 19:54 pb.pl/liniowy/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ks Zlikwidować wszystkie podatki IP: *.sawan.com.pl 20.05.03, 07:48 ale tylko do końca rządów SLD, później wprowadzić bo z czego byśmy żyli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Juras Re: Ministerstwo Finansów: VAT na grunty IP: *.jeleniag.cvx.ppp.tpnet.pl 01.06.03, 20:28 Sam juz nie wiem dlaczego premier toleruje w rządzie człowieka chorego, i to profesora:)myślę ,że pan minister nie tylko powinien być w trybie pilnym odwołany, ale i za własne pieniądze leczony.Niestety szkoda,a wydawało się,że coś mądrego wymyśli(:. Podatek VAT od gruntu to czyste szaleństwo,zastanawiamy się,jak wpłynie on na cenę mieszkań czy domów,ale nikt nie zastanawia się czy jest to możliwe!!! Grunt w swietle prawa nie jest towarem wytworzonym ani usługą ,Kodeks Cywilny i ustawa o gospod. nieruchomosciami jednioznacznie określa grunt... to prawo, które nie może być obciążone żadnym VAT-em Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcee Juras IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.06.03, 21:03 a gdzie pisze ze nie moze byc obciazone vatem??? bo ze prawo to owszem KC nic tu nie ma do zreczy bo co moze byc obciazone vatem reguluje ustawa o vat ktora teraz wyraznie mowi ze grunt to nie towar stad nie ma vatu walsnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcee BIOLOG chodz, podrapieznikujemy !!!!!!!!!!!! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.06.03, 21:08 napisz jakis fajny tekst zebym mogla skomentowac, akurat jest twoj ukochany vat maciej jest zagadany z kataryna i nie ma czasu dla mnie, darek pisze bosko ale zbyt madzre jak na moj poziom wiec zostales mi juz tylko ty, bo z Przecinkiem niezbyt sie lubimy , no a Feezyk sadzi drzewka mrrrr co sadzisz???? Odpowiedz Link Zgłoś