Dodaj do ulubionych

Ministerstwo Finansów: VAT na grunty

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.03, 19:22
Nóż się w kieszeni otwiera...
Obserwuj wątek
    • Gość: Jaca <a href="http://www.wprost.pl/ar">Haracz stagnacji</a> IP: *.kalmbach.com 19.05.03, 19:45
    • Gość: Krzysiek opodatkowac pomysly Kolodki IP: *.usu.edu / 172.16.3.* 19.05.03, 19:46
      Za kazdy nowy pomysl wprowadzenia podaku, Kolodko bedzie musial
      wplacic do budzetu 22% wartosci kwoty, o ktora budzet moglby
      sie teoretycznie zwiekszyc po wprowadzeniu podatku!
    • Gość: Jaca Zwiekszyc dochody Budzetu - ZMNIEJSZYC PODATKI !! IP: *.kalmbach.com 19.05.03, 19:54
      pb.pl/liniowy/
    • Gość: ks Zlikwidować wszystkie podatki IP: *.sawan.com.pl 20.05.03, 07:48
      ale tylko do końca rządów SLD, później wprowadzić bo z czego
      byśmy żyli
    • Gość: Juras Re: Ministerstwo Finansów: VAT na grunty IP: *.jeleniag.cvx.ppp.tpnet.pl 01.06.03, 20:28
      Sam juz nie wiem dlaczego premier toleruje w rządzie człowieka
      chorego, i to profesora:)myślę ,że pan minister nie tylko
      powinien być w trybie pilnym odwołany, ale i za własne pieniądze
      leczony.Niestety szkoda,a wydawało się,że coś mądrego wymyśli(:.
      Podatek VAT od gruntu to czyste szaleństwo,zastanawiamy się,jak
      wpłynie on na cenę mieszkań czy domów,ale nikt nie zastanawia
      się czy jest to możliwe!!! Grunt w swietle prawa nie jest
      towarem wytworzonym ani usługą ,Kodeks Cywilny i ustawa o
      gospod. nieruchomosciami jednioznacznie określa grunt... to
      prawo, które nie może być obciążone żadnym VAT-em
      • Gość: marcee Juras IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.06.03, 21:03
        a gdzie pisze ze nie moze byc obciazone vatem??? bo ze prawo to owszem

        KC nic tu nie ma do zreczy bo co moze byc obciazone vatem reguluje ustawa o vat
        ktora teraz wyraznie mowi ze grunt to nie towar stad nie ma vatu walsnie
    • Gość: marcee BIOLOG chodz, podrapieznikujemy !!!!!!!!!!!! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.06.03, 21:08
      napisz jakis fajny tekst zebym mogla skomentowac, akurat jest twoj ukochany vat

      maciej jest zagadany z kataryna i nie ma czasu dla mnie, darek pisze bosko ale
      zbyt madzre jak na moj poziom wiec zostales mi juz tylko ty, bo z Przecinkiem
      niezbyt sie lubimy , no a Feezyk sadzi drzewka

      mrrrr

      co sadzisz????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka