IP: 213.25.48.* 15.06.07, 09:31
Firmy ubezpieczeniowe robią w kraju co im się podoba.Płaca jak najmniej
odszkodowania, oszukują klientów.Jestem za pomysłe Posła Wojcia.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka