Dodaj do ulubionych

Jak doszło do dymisji wicepremiera: Od czarnego...

IP: *.dialup.umb.edu 12.06.03, 02:19
Po pierwsze kolodko to wynalazek millera. Po drugie, co z tego,
ze odszedl skoro problemy zostaja. Dla SLD lepiej, zeby votum
nie otrzymali. Wladza lezy na ulicy, ale nikt jej nie chce brac.
Obserwuj wątek
    • Gość: syndyk3RzP towarzystwo zmierza ku kolektywnemu samobójstwu... IP: *.vif.net 12.06.03, 03:46
      Kołodko zachował tak jak powinien był. Jest to jeden z niewielu
      autentycznie samodzielnie i realistycznie myślących, gruntownie
      wykształconych ekonomistów w polskiej polityce. On nigdy nie
      pasował do tego postkomuchowego towarzystwa i dobrze, że pokazał
      charakter i odszedł.
      Teraz, towarzysze za to zapłacą. Posypie się cała ta ich pazerna
      wierchuszka od Millera przez Hausnera po Kwaśniewskiego
      rykoszetem. Degrengolada tej farbowanej socjaldemokracji
      przekracza już wszelkie miary - nawrócili się na kapitalizm,
      taraz lansują podatek liniowy, za chwilę zbudują Mauzoleum
      Balcerowiczowi. Tak trzymać, towarzysze.
      • Gość: Ja Re: towarzystwo zmierza ku kolektywnemu samobójst IP: *.eltur.com.pl 12.06.03, 08:12
        Gość portalu: syndyk3RzP napisał(a):

        > Kołodko zachował tak jak powinien był. Jest to jeden z niewielu
        > autentycznie samodzielnie i realistycznie myślących, gruntownie
        > wykształconych ekonomistów w polskiej polityce. On nigdy nie
        > pasował do tego postkomuchowego towarzystwa i dobrze, że pokazał
        > charakter i odszedł.
        > Teraz, towarzysze za to zapłacą. Posypie się cała ta ich pazerna
        > wierchuszka od Millera przez Hausnera po Kwaśniewskiego
        > rykoszetem. Degrengolada tej farbowanej socjaldemokracji
        > przekracza już wszelkie miary - nawrócili się na kapitalizm,
        > taraz lansują podatek liniowy, za chwilę zbudują Mauzoleum
        Jak to nie pasował? A budowa willi na terenach lasów państwowych. Buńczuczny
        jak każdy komuch.Z resztą się zgadzam.Dość rządu złodzieii.
        > Balcerowiczowi. Tak trzymać, towarzysze.
        • Gość: jadl Do pracy? IP: *.kolno.sdi.tpnet.pl 12.06.03, 09:46
          Do pracy naukowej?-Ja bym radził spróbować założyć firmę prywatną i podziałać w środowisku Fiskalnym jakie się samemu stworzyło .A nie na garnuszek państwa.
          • Gość: Conrad Re:Kolodko =kabotyn IP: *.proxy.aol.com 12.06.03, 10:23
            Ten Kolodko to zarozumialy kabotyn, ktory nigdy sie prawdziwa
            praca nie "pobrudzil" - typowy polski profesor-teoretyk,
            ktory "wozi" sie na plecach podatnikow i nie potrafilby
            poprowadzic stoiska z hot dogami....Problem jest w tym, ze wsrod
            kolesiow z SLD nie ma nikogo kto by sie nadawal na ministra
            finansow.
        • Gość: syndyk3RzP jak zawsze wyzwiska, insynuacje i cenzura IP: *.vif.net 12.06.03, 12:30
          Nie znam sprawy tej willi, więc co do tego się nie wypowiadam.
          Natomiast - dlaczego komuchowo-michnikowe media nie informują o ważnym aspekcie
          rezygnacji Kołodki związanym znowu z sabotażem prowadzonym wobec starań Kołodki
          ze strony szefa NBP i jego popleczników? Wspomina o tym serwis BBC:

          bbc.internetia.pl/news.html?kat=KRA&info=64834
          Terror NBP:

          "Te pieniądze należą się budżetowi, którego właścicielem jest państwo polskie,
          którego właścicielem jest naród polski, a nie jednej czy drugiej osoby z ul.
          Świętokrzyskiej".

          Kołodko powiedział: "Nie możemy żyć w świecie terroru, który jest uprawiany na
          polskim społeczeństwie, finansach publicznych, na budżecie państwa, któremu się
          odmawia sięgania do jego własnych pieniędzy i każe się biednym ludziom zaciskać
          pasa albo żąda się od rządu podwyższania podatków".

          Balcerowicz zwany czasem doktorem Mengele polskiej gospodarki dał znowu znać o
          sobie! Jak długo jeszcze?
          Budo okoliczności
    • Gość: StefanP Re: Kto tego Kolodke zrobil profesorem ? IP: *.chello.pl 12.06.03, 11:09
      Prosze Panstwa, "Krol jest nagi !". Przez rok bylem kibicem
      tego wspolczesnego Nikodema Dyzmy polskiej ekonomii.
      Zadziwiajace, ze ta "kontrowersyjna postac" i "ciekawa
      osobowosc" nie jest nazywana tak, jak powinna czyli: niedouk,
      cham, kabotyn, czlowiek z powaznym problemem osobowosci, a
      wreszcie zlodziej (sprawa willi w panstwowym lesie). Wspolczuje
      uczelni i studentom, gdzie ten "profesorek" bedzie teraz
      nauczal. Czy pamietacie Panstwo jakakolwiek
      propozycje "profesorka", co miala rece i nogi, a potem nie
      okazala nie stekiem bzdur i niedorobek ?
    • Gość: smerf Re: Jak doszło do dymisji wicepremiera: Od czarne IP: *.uk.deuba.com 12.06.03, 11:16
      A bylo tak :
      decyzje o wymianie Kolodki zapadly miedzy wtorkiem a piatkiem
      poprzedzajacym referendum.
      Nie bylo pewnego kandydata na fotel Min Finansow.z tym ze mowilo
      sie o trzech/czterech:Rossati,Kozinski(exWiceprezes NBP),Kalicki
      (ext Sekr Stanu w Min Fin za pierwszego Kolodki) oraz nieznany
      kandydat proponowany przez Rade Przedsiebiorcow.
      Z zadnym Premier nie rozmawaial,ale musial juz miec swojego
      kandydata (Raczke)ktorego znal z Lodzi(R byl razem z Belka w MF).
      Miller jest starym i doswiadczonym graczem,pozwolil na
      spekulacje,stawiajac na Hanusnera i wygral.Co bedzie z polityka
      gospodarcza i podatkiem liniowym to zobaczymy
    • Gość: Kris Hurra!!! IP: 213.25.28.* 12.06.03, 11:26
      Wreszcie ten pajac dal sobie spokuj. Niech kroi nozyczkami
      wielki bochen chleba za prywatne pieniadze, to moze za jakis
      czas zgodzi sie na rozmowe z dziennikarzem spoza TVP. Byleby
      znowu domu w lesie nie budowal.
    • Gość: Adi jestescie za glupi aby zrozumiec pomysly Kolodki IP: *.man.polbox.pl 12.06.03, 11:58
      STANISŁAW ŁYŻWIŃSKI, wiceprzewodniczący Samoobrony:
      - Kołodko miał wiele racji realizując swój program, tyle że były
      to racje mało czytelne. Gdyby on to jaśniej, prościej tłumaczył,
      to na pewno byłby z tego jakiś efekt. Niepotrzebnie podawał się
      do dymisji. Unoszenie się jakimś honorem, mówienie, że "tylko ja
      mam rację" nie było dobre. Powinien pójść na jakieś układy,
      kompromis. Kołodko powinien bardziej walczyć, jeśli chodzi o
      Balcerowicza i Radę Polityki Pieniężnej. Czy Samoobrona będzie
      tęskniła za Kołodką? W polityce nie ma nostalgii. Każdemu z nas
      zależy na tym, żeby w kraju było lepiej. To jest najważniejsze.
      Czy to będzie Kołodko, czy ktoś inny, ważne, żeby realizował
      dobry program.


      Jak widze jedynie czlonkowie Samoobrony poznali sie na talencie,
      umiejetnosciach bylego wicepremiera Kolodki.....
      myslu ktos ze pani Beger trafi do niego na asystenture????
    • Gość: BJ Re: Jak doszło do dymisji wicepremiera: Od czarne IP: 213.17.128.* 12.06.03, 12:21
      Kołodko powinien dostać zakaz pracy na wyższych uczelniach
      państwowych.
      Studenci nie powinni być narażeni na weryfikowanie wątpliwej
      wiedzy, którą on może im przekazać, w "prawdziwym życiu
      gospodarczym" gdyż to skaże ich na porażkę już na starcie.
    • former_almera podatek progresywny = komunizm 12.06.03, 13:17
      celem podatku progresywnego jest zabranie bogatym (wysokie
      podatki) i danie biednym (ktorzy placa malo a biora wszelkiego
      rodzaju zasilki). panstwem ktore w tym sensie najdalej odeszlo
      od komunizmu (niestety tylko w tej dziedzinie) jest Rosja,
      gdzie obowiazuje liniowy podatek 13%. zaby jeszcze ktos chcil go
      placic....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka