feezyk
22.06.03, 19:24
Chcialbym przeczytac wypowiedz kogos
kompetentnego w kwestiach polityki
monetarnej na temat ostatnich wydarzen
na Wegrzech... i jakos wiekszosc
tutejszych ekspertow milczy.
Przypomne: najpierw proba dewaluacji,
forinta nazbyt udana, potem bardzo duza
podwyzka stop procentowych.
Czyzby proba dewaluacji byla bledem?
Ciekaw jestem interpretacji...
Pozdrawiam
F.