Dodaj do ulubionych

błagam o pomoc ;]

14.09.09, 16:35
dzisiaj zawaliłam klasówkę z fizyki będąc rpzekonana, że to umiem xD i jutro mam poprawę
xDDD a z tego wszytskiego najgorzej mi poszło przekształcanie wzoru. to ja dam przyklad
wzoru, który miałam na klasówce a jakby ktoś się znalazł, kto by mi to po kolei
przekształcił tak, żebym mogła na podstawie tego coś się nauczyc to bardzo proszę ;]
w nawiasie będzie potęga jbc.

kx(2)
E=-----------
2

i musze przeksztalcic by wyszedł x
bardzo proszę o pomoc ;]
Obserwuj wątek
    • oxygeniumoflife re. 14.09.09, 17:16
      Hm, nie do końca dobrze chyba zrozumiałam.
      ten wzór to: E to się równa: w liczniku k*x(2) przez 2? ;d
      jak tak to:
      https://img222.imageshack.us/img222/4345/nakota.png
      tylko nie gwarantuję tongue_out nawet dlatego, że mogłam źle zrozumieć to co napisałaś :d

      • kardolina Re: re. 14.09.09, 17:18
        dziękuję Ci bardzo! ;****
        jestem bardzo wdzięczna!
        • oxygeniumoflife Re: re. 14.09.09, 17:52
          proszę bardzo :d mam nadzieję, że jest ok. na taką pomoc jeszcze sobie mogłam
          pozwolić. eh. :x

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka