kardolina
14.09.09, 16:35
dzisiaj zawaliłam klasówkę z fizyki będąc rpzekonana, że to umiem xD i jutro mam poprawę
xDDD a z tego wszytskiego najgorzej mi poszło przekształcanie wzoru. to ja dam przyklad
wzoru, który miałam na klasówce a jakby ktoś się znalazł, kto by mi to po kolei
przekształcił tak, żebym mogła na podstawie tego coś się nauczyc to bardzo proszę ;]
w nawiasie będzie potęga jbc.
kx(2)
E=-----------
2
i musze przeksztalcic by wyszedł x
bardzo proszę o pomoc ;]