rosalie.78 13.12.09, 15:02 Czy u Was w domu też tak jest? Rodzice kłócą się o byle co? Ja mam już tego serdecznie dosyć. Pomóżcie mi, będę Wam wdzięczna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
molinka Re: Rodzice się kłócą. 14.12.09, 15:23 U mnie tak na szczęście nie jest , ale czasami zdarzają się takie momenty to jest dobijające Odpowiedz Link Zgłoś
martunia1 U mnie tak nie jest ale współczuje :) 17.12.09, 19:43 U mnie tak na SZCZĘŚCIE nie jest ale WSPÓŁCZUJE CI. Rozdzice kłócą się i nie wiedzą nawet jak krzywdzą swoje dziecko/dzieci mam nadzieję, że mio tych kłótni Twoi rodzice pogodzą się Odpowiedz Link Zgłoś
justus ;/ 17.12.09, 19:32 U mnie czasami ale to pod wpływem alkoholu ;// Czasmi mam tego dość i mam ochote się zabić Odpowiedz Link Zgłoś
sonia321 Re: Rodzice się kłócą. 14.12.09, 17:34 też tak mam, na razie jest spokój ale pewnie nie na długo... Odpowiedz Link Zgłoś
stokroteczka11 Re: Rodzice się kłócą. 14.12.09, 17:36 zdarza się. nienawidzę tego. to dobijające, okropne. Odpowiedz Link Zgłoś
pauliska1212 Re: Rodzice się kłócą. 14.12.09, 18:01 e tak szczerze mówiąc to moi starzy się nie kłócą. ; pp może tam jakieś małe sprzeczki jak np. tata się wkurza, że mama znowu za dużo wydała na ubrania x - D ale tak to nie ma, że się wyzywają i jakieś poważne kłótnie. Odpowiedz Link Zgłoś
famous_ash Re: Rodzice się kłócą. 14.12.09, 19:13 U mnie tez sie kloca Kiedys tak sie poklocili ze przez tydzien sie do siebie nie odzywali i byla taka cisza wiec ja pojechalam do babci, a jak wrocilam wszystko bylo ok Odpowiedz Link Zgłoś
nasti. Re: Rodzice się kłócą. 15.12.09, 20:40 kłócą, kłócą. Ja się zawsze przyłączam bo nie mogę tego wytrzymać,przecież mogą porozmawiać jak cywilizowani ludzie... robi im się głupio i przestają ;> Odpowiedz Link Zgłoś
aleeex_ Re: Rodzice się kłócą. 15.12.09, 20:44 pff . jedno mi .. niech się kłócą nie bd się wtrącać niech sami sobie rozwiążą problem xd ja sama się kłócę często w szkole . mam to chyba po tacie ;d Odpowiedz Link Zgłoś
britneyxd Re: Rodzice się kłócą. 15.12.09, 20:51 no zdarza się ale rzadko.... ja też się raczej nie wtrącam, ale mój młodszy brat zaczyna płakać i przestają się kłucić xoxo....no nie często się kłucą ale nieraz to też potrafia sie do soebie nie odzywać ;/ ale ogólnie jest spoko Odpowiedz Link Zgłoś
honey__ Re: Rodzice się kłócą. 15.12.09, 20:47 of kors, że się kłócą. kocham ich końcówki. takie inteligentne. -.- najczęściej o byle co, jak coś poważnego to są tacy źli że się nie odzywają kilka godzin nawet, ograniczają się do `kiedy kolacja?` i tego typu. czasem im coś powiem, rzucą dziwne spojrzenie i dalej. ale ich kłótnie to raczej taka ostrzejsza wymiana zdań. i tak się zaraz godzą. włście, mogli by porozmawiać jak ludzie, to nie. Odpowiedz Link Zgłoś
roahszana Re: Rodzice się kłócą. 17.12.09, 17:52 bywa ale to zazwyczaj ja kłócę sie z mamą a tata stoi i przygląda sie temu. Czasem potrafię nie odzywać sie do mamy tydzień Odpowiedz Link Zgłoś
norris13 Re: Rodzice się kłócą. 18.12.09, 11:13 u mnei jest podobnie ;// Mój tata jest strasznie niecierpliwy ;/ i podejzewam że to przez to ;p ehehe ja mam to po nim ;d ale jak chca się kłócic to niech sie kłóca to ich problem .. sami powinni go rozwiazac ;p Odpowiedz Link Zgłoś
truuu Re: Rodzice się kłócą. 17.12.09, 19:40 O tak. Ja z moją siostrą : jak oglądamy jakiś film i rodzice się kłócą to mówię: - o co tym razem - oj pewnie znowu o byle co. Przyzwyczajenie.. Ale powoli się zaczynam tym martwić.. Odpowiedz Link Zgłoś
agggaxd Re: Rodzice się kłócą. 18.12.09, 10:33 Moi sie nie kócą bo sie rozwiedli ;p Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaczo123 Re: Rodzice się kłócą. 18.12.09, 11:20 u nie tak bylo ale moj ojciec pojechal do Angli i sie juz 2 lata nie odzywa wiec juz tak nie ma Odpowiedz Link Zgłoś