alice087 13.02.10, 20:55 Hej! Jak wiecie (niektórzy) Adam Małysz przed chwilą w Vancouver zdobył 2 miejsce! Cieszycie się? Czy może wam szkoda, że nie 1 miejsce? Jak myślałyście, że które miejsce zdobędzie? pozdro alice087 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zabax3 Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 20:59 oczywiście że sie cieszymy ^^ ja myślałam ze 3-4.;d a oglądałam ze względu na mojego tatę. no szkoda , szkoda ze nie pierwsze ale 2 też nie najgorsze. miłego wieczorku ;* Odpowiedz Link Zgłoś
mileey_1ooo Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:05 zabax3 napisał(a): > oczywiście że sie cieszymy ^^ > ja myślałam ze 3-4.;d > a oglądałam ze względu na mojego tatę. > no szkoda , szkoda ze nie pierwsze ale 2 też nie najgorsze. > > miłego wieczorku ;* ` Haha , ja tez xd Odpowiedz Link Zgłoś
jo. Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:11 Ja się bardzo cieszę!!! Simi jest teraz w takiej formie, że na pewno by go nie przebił, ale II miejsce to przecież świetny wynik! Poza tym nie zapominajmy, że to już czwarty medal Adama na olimpiadach! c: Odpowiedz Link Zgłoś
high Re: Adam Małysz drugi! :) 15.02.10, 15:40 no ja się cieszę,on jest bardzo dobrym sportowcem Odpowiedz Link Zgłoś
pinkgrapefruit """Adam Małysz drugi! :) 15.02.10, 17:39 Oczywiście, że się cieszę z tego drugiego miejsca Na początku kibicowałam Gregorowi, ale stwierdziłam , że Adam to Polak i to jemu powinnam kibicować. Tak więc skoki oglądałam z namalowaną flagą Polski na jednym policzku, a na drugim ofc Austria. Na kciukach napisałam "AM" (Adam Małysz jakby ktoś nie wiedział) bo obiecałam mu, że będe trzymać kciuki. Drugi kciuk zdobiły litery "GS". 'cause his name is victory.' cause he is the best.(Gregor Schlierenzauer) Odpowiedz Link Zgłoś
kooochanie315 Re: Adam Małysz drugi! :) 15.02.10, 18:22 Kurczaki no pewnie ze sie cieszee !! czymałam za niego kciuki ! ; ] a wgl wiedziałam ze zdobedzie medal ! ; ] wkonc to adas ! ; ] tak trzymac teraz niech zdobedzie na drugim konkursie na olimpiadze ! Odpowiedz Link Zgłoś
agusiaa93 Adam ! 16.02.10, 10:25 No ja trzymałam kciuki ! Dobrze , ze chociaż 2 miejsce i mamy srebro . Ale liczyłam też na złoto , ale w końcu Ami jest w super formie i to było wiadome , ale jeśli już Małysz nie zdobył złoto to dobrze , że ma go Ami bo kocham go normalnie xD On jest super i ten tekst o koronacji " Mam nadzieje , ze będe mógł jeszcze przyjechać do Polski <śmiech>" ;p No , ale musimy trzymać kciuki . Jeszcze jeden konkurs przed nami ! Nie ma co złoto musi być Odpowiedz Link Zgłoś
theweronella J 15.02.10, 19:15 No fajnie że zdobyl 2 miejscetalko szkoda że Szwiri nie wygral Odpowiedz Link Zgłoś
onaa123 Re: Adam Małysz drugi! :) 15.02.10, 22:05 jasne!! bardzo sie cieszę ;p lubie małysza i fajnie że znowu jest w formie ;p niech wiedza że MISTRZ małysz jeszcze pokaże jak się skacze ;p ja właśnie myslałam że bedzie miał 2-3 ;p na 1 nie liczyłam chociaż ma szanse jasne! ;p Odpowiedz Link Zgłoś
olgx Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:00 serio 2? nie oglądałam transmisji hah. ale fajnie gratulacje. Odpowiedz Link Zgłoś
ruddy. Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:01 Ja oglądałam. ; ] Ale szczerze mówiąc marna ze mnie patriotka, bo kibicuję [od jakiegoś czasu] Gergor'owi Schlierenzauer'owi. ^,^ Mógłby wygrać. A co do Adama to wielkie brawa dla Niego. XD Odpowiedz Link Zgłoś
kasia1512 Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:01 No pewnie że się cieszę !!! ale Simon Ammann i Gregor Schlierenzauer też na gratulacje zasługują !! Odpowiedz Link Zgłoś
im_rebel Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:03 Na Demotywatorach.pl faaala p. Małysza xD Kongratulejszons Odpowiedz Link Zgłoś
ruddy. Re: ;) 13.02.10, 21:05 marszalinka napisał(a): > ciesze sie ale wolalam zeby to Gregor wygral ;* Taaaak! Ja tak samo. ^,^ Uwielbiam Go. *__* Odpowiedz Link Zgłoś
marszalinka Re: ;) 13.02.10, 21:08 Ruddy. ze mnie tez zadna patriotka w takim razie xD Odpowiedz Link Zgłoś
ruddy. Re: ;) 13.02.10, 21:10 marszalinka napisał(a): > Ruddy. ze mnie tez zadna patriotka w takim razie xD Łahahah, trudno się mówi. XD / Szczerze mówiąc, to Gregor dla mnie i tak wygrał. ^,^ Odpowiedz Link Zgłoś
ruddy. Re: ;) 13.02.10, 21:13 marszalinka napisał(a): > On jest taki cudowny slodki i wgl aaa ;*** Uuuuuum... <,3 Tak. Moje maleństwo, ukochane. ; * Odpowiedz Link Zgłoś
ruddy. Re: ;) 13.02.10, 21:19 Uuuu, kochanie moje najdroższe. <,3333333 Hah, on zostanie moim mężem. XD Odpowiedz Link Zgłoś
ruddy. Re: ;) 13.02.10, 21:29 To będziemy się Nim jakoś dzielić. XD Wiesz, że jesteś pierwszą osobą, którą spotkałam która lubi Gregora? `oO W ogóle zauważyłam, że dziewczyny nie przepadają za skokami. ;x O, jeszcze moja przyjaciółka lubi Morgensterna i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
marszalinka Re: ;) 13.02.10, 21:37 Ja mam tak samo ! Uwazaja ze to nudne itd... A to wcale nie jest nudne a Gregor... Ahh ;* Odpowiedz Link Zgłoś
ruddy. Re: ;) 13.02.10, 21:43 Właśnie. -,- `oO Nie znają się i tyle. Mam takie zapytanie : a lubisz Simon'a Ammann'a? (; Odpowiedz Link Zgłoś
marszalinka Re: ;) 13.02.10, 21:51 W sesie nie kocham ani nic w tym stylu ale widac ze jest milym facetem i mial kiedys fajny busz na glowie xD a ty?;D Odpowiedz Link Zgłoś
marszalinka Re: ;) 13.02.10, 22:07 Lubie, bo widac ze jest mily i sympatyczny i mial kiedys fajny busz ale o wieeele bardziej Gregora a ty ? (pisze to na kotku 5 raz i nie wiem czemu sie nie wyswietkla ) Odpowiedz Link Zgłoś
ruddy. Re: ;) 14.02.10, 10:41 Hm, ja w sumie też Go nawet lubię. (; Ale tak, jak Ty dużo bardziej wolę Gregora. *__* Przepraszam, że nie odpisałam wczoraj, ale musiałam iść. ; * Odpowiedz Link Zgłoś
marszalinka Gregor ;* 14.02.10, 16:02 Spoko ;p Ja sie nie doczekam skokow nastepnych !;* a widzialas reklamy z udzialem Austryjackich skoczkow ? sa genialne !xD Odpowiedz Link Zgłoś
ruddy. Re: Gregor ;* 14.02.10, 19:13 Trzeba będzie czekać, abuuu... ; ( Ja chcem już następne zawody. xd Reklamy? `oO Nie. ;x Muszę zobaczyć. ^,^ Odpowiedz Link Zgłoś
marszalinka Re: Gregor ;* 14.02.10, 20:10 To ci wysle tylko napisz do mnie na gg 8706267- no to bd czekac ;* Odpowiedz Link Zgłoś
spina95 Re: ;) 15.02.10, 17:15 ruddy. napisał(a): > Wiesz, że jesteś pierwszą osobą, którą spotkałam która lubi Gregora? `oO > W ogóle zauważyłam, że dziewczyny nie przepadają za skokami. ;x Muszę się z tobą zgodzić... Nie znam osobiście dziewczyny, która uwielbia skoki na tyle by mogła gadać o tym godzinami, tak jak ja Odpowiedz Link Zgłoś
ruddy. Re: ;) 16.02.10, 16:15 spina95 napisał(a): > ruddy. napisał(a): > > > > Wiesz, że jesteś pierwszą osobą, którą spotkałam która lubi Gregora? `oO > > W ogóle zauważyłam, że dziewczyny nie przepadają za skokami. ;x > Muszę się z tobą zgodzić... Nie znam osobiście dziewczyny, która uwielbia skok > i na tyle by mogła gadać o tym godzinami, tak jak ja Hah, no to już masz dwie : Marszalinkę i mnie. ; d Odpowiedz Link Zgłoś
agusiaa93 Re: ;) 17.02.10, 12:48 ruddy. napisał(a): > To będziemy się Nim jakoś dzielić. XD > Wiesz, że jesteś pierwszą osobą, którą spotkałam która lubi Gregora? `oO > W ogóle zauważyłam, że dziewczyny nie przepadają za skokami. ;x > O, jeszcze moja przyjaciółka lubi Morgensterna i tyle. A tak a propos ja kocham skoki ... No i Gregora oczywiście zresztą ta boska trójkę ... Schwiri , Morgi i Amii ... Poprostu Kocham ich ... Odpowiedz Link Zgłoś
ruddy. Re: ;) 18.02.10, 12:00 agusiaa93 napisał(a): > ruddy. napisał(a): > > > To będziemy się Nim jakoś dzielić. XD > > Wiesz, że jesteś pierwszą osobą, którą spotkałam która lubi Gregora? `oO > > W ogóle zauważyłam, że dziewczyny nie przepadają za skokami. ;x > > O, jeszcze moja przyjaciółka lubi Morgensterna i tyle. > A tak a propos ja kocham skoki ... No i Gregora oczywiście zresztą ta boska > trójkę ... Schwiri , Morgi i Amii ... Poprostu Kocham ich ... Łuuuhu, następna fanka skoków. ; D Świeeetnie. ; ] Odpowiedz Link Zgłoś
marszalinka Re: ( ; 18.02.10, 20:35 Tylko jak my sie nim podzielimy hmmm, damy rade xD Odpowiedz Link Zgłoś
ruddy. Re: ( ; 20.02.10, 12:53 marszalinka napisał(a): > Tylko jak my sie nim podzielimy hmmm, damy rade xD Hah, jakoś damy radę. xd Pamiętasz jaki był plan? Będziemy dostawczyniami. ^,^ ; d Odpowiedz Link Zgłoś
inna__ Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:04 cieszę się ; ) chodź szkoda, że nie było to złoto, gdyby je zdobył miałby już wszystkie te najważniejsze nagrody w skokach. trochę szkoda, ale miejmy nadzieję, że będzie złoto w następny konkursie c: Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:05 WoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooW! Odpowiedz Link Zgłoś
olusia4 Adam Małysz 13.02.10, 21:07 Ciesze się , myślałam że będzie w 10 ale nie na podium Odpowiedz Link Zgłoś
justinowa Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:08 Hej. Pewnie ze oglądałam skoki lubię to ^^ No szkoda ze nie 1 ale po jutrze ma szanse Mógl lepiej wygrac Smiri bo Niie lubię ammana [podniet] ^^^ Odpowiedz Link Zgłoś
muszelka Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:11 tak ładnie skoczył ,to juz sobie myślę 'nie no simon ,nie da rady' a tu proszę . ; ddd nie no spoko ,naprawdę II miejsce jest super ,jak ja juz wgl w niego nie wierzyłam po tym jak spadła mu ta forma . także cieszmy się i radujmy . Odpowiedz Link Zgłoś
07tofik Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:11 Oczywiście, że wiem! Nie opuściła bym takiego wydarzenia! Piszczałam jak szalona, gdy Adam wykonał swój drugi skok(105m) i już było wiadomo, że mamy medal. Oczywiście, że fajnie było by mieć pierwsze miejsce, ale Adam jest i tak moim królem. Jednak trzeba przyznać że Simon Aman zasłużył sobie na pierwsze miejsce Jednak i tak dalej kochamy Adasia i wiemy że czasy wielkich wygranych ZNOWU nadchodzą Odpowiedz Link Zgłoś
xxxdzikusxxx Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:16 <hahahah> myślałam że będzie ostatni ;d Odpowiedz Link Zgłoś
werka1996014 Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:14 Fajnie że 2.. ja obstawiałam że będzie gdzies 6.. no oczywiście szkoda że nie 1..;] Odpowiedz Link Zgłoś
zouza_ Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:17 wieeem , i fajnie . xd 1 miejsce mógłby mieć, ale jakby nie było Ammanna. x| chociaż i tak szacun dla Ammanna , 3 złote medale . x33 ale to dopiero pierwsze zawody na igrzyskach . ;p jutro Sikora a w poniedziełek Kowalczyk . oby zdobyli coś . ;3 btw. słyszeliście o śmierci teko saneczkarza ? ;o to była masakra .. w wiadomościach pokazywali .. [*] [*] Odpowiedz Link Zgłoś
sweet.fan.jb.xd Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:20 gratulacje dla Adama xd ja się cieszę . ! 2 miejsce jest naprawde super ! pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
natasia12341998 Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:24 Wiem, byłam zmuszona oglądać, bo tato zabrał pilota. Ale cieszę się Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:41 tak myślałam, ze 2 . no jasne, ze mamy zacieesz . ; * Odpowiedz Link Zgłoś
skasia Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:43 szczerze myślałam, że w Vancouver bądź Whistler jak kto woli będzie gdzieś 5,6 a tu niespodzianka. Brawo! ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
pola16 Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:43 a ja tam myślałam, ze przegra, bo w końcu Polak i na dodatek już długo w tym siedzi, wiec już troszkę stary on jest Odpowiedz Link Zgłoś
bojka336 Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:50 wiem już o tym i nawet fajnie tylko jakoś nie śledzę tych igrzysk z zapałem . o wiele bardziej wolę ręczną i siatkę ;D Odpowiedz Link Zgłoś
sunsmile_ Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 22:04 obecnie jestem w Vancouver i byłam na skoczni ! bardzoo się cieszee , widziałam jak Adam płakał . szkoda , ze Ammann , ale dokładnie 8 lat temu też 13 było tak samo . jest jeszcze jedna szansa . I ciesze się , ze Gregor ma brąz ., haha xdd też płakał . więc ogólnie podium fajnee . muszę sie cieszyć Ammann - jest booski , Adam wiadamo ! , a Schlierii to kuzyn więc musze dopingować . Odpowiedz Link Zgłoś
kolorowo Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 22:09 no i bosko , choć mogło być 1 ! , a sunsmile_ przegrzałoo Cię ? ty się cieszysz z miejsca Gregoraa ? woow . Odpowiedz Link Zgłoś
cocomaroko Re: Adam Małysz drugi! :) 14.02.10, 09:20 bardzo się cieszę, haha bardzo z tatą przeżywałam wczorajsze skoki. XD brawo ; * Odpowiedz Link Zgłoś
kaila. Re: Adam Małysz drugi! :) 14.02.10, 09:33 o fajnie. nawet nie wiedziałam heh. Odpowiedz Link Zgłoś
mychaxd3 Re: Adam Małysz drugi! :) 14.02.10, 09:33 dobrze ze ma te srebro ;pp .. się zobaczy ktore bd mial ;] .. bo wy to byście chcieli żeby on tylko wygrywał .. xd Odpowiedz Link Zgłoś
zapamietaj_mnie Re: Adam Małysz drugi! :) 14.02.10, 09:36 ja się cieszę nasepnym razem będzie 1 - szy . ;p Odpowiedz Link Zgłoś
lamma Re: Adam Małysz drugi! :) 14.02.10, 10:45 srebrny małysz, co za skok...! ;d Odpowiedz Link Zgłoś