Dodaj do ulubionych

Adam Małysz drugi! :)

13.02.10, 20:55
Hej! wink

Jak wiecie (niektórzy) Adam Małysz przed chwilą w Vancouver zdobył 2 miejsce!
Cieszycie się? Czy może wam szkoda, że nie 1 miejsce?
Jak myślałyście, że które miejsce zdobędzie?

pozdro alice087 kiss
Obserwuj wątek
    • zabax3 Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 20:59
      oczywiście że sie cieszymy ^^
      ja myślałam ze 3-4.;d
      a oglądałam ze względu na mojego tatę.
      no szkoda , szkoda ze nie pierwsze ale 2 też nie najgorsze.wink

      miłego wieczorku ;*
      • mileey_1ooo Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:05
        zabax3 napisał(a):

        > oczywiście że sie cieszymy ^^
        > ja myślałam ze 3-4.;d
        > a oglądałam ze względu na mojego tatę.
        > no szkoda , szkoda ze nie pierwsze ale 2 też nie najgorsze.wink
        >
        > miłego wieczorku ;*

        ` Haha , ja tez xd
      • jo. Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:11
        Ja się bardzo cieszę!!! Simi jest teraz w takiej formie, że na pewno by go nie
        przebił, ale II miejsce to przecież świetny wynik! Poza tym nie zapominajmy, że
        to już czwarty medal Adama na olimpiadach! c:
        • high Re: Adam Małysz drugi! :) 15.02.10, 15:40
          no ja się cieszę,on jest bardzo dobrym sportowcemsurprised
      • pinkgrapefruit """Adam Małysz drugi! :) 15.02.10, 17:39
        Oczywiście, że się cieszę z tego drugiego miejsca smile big_grin Na początku kibicowałam Gregorowi, ale stwierdziłam , że Adam to Polak i to jemu powinnam kibicować.
        Tak więc skoki oglądałam z namalowaną flagą Polski na jednym policzku, a na drugim ofc Austria.serce
        Na kciukach napisałam "AM" (Adam Małysz jakby ktoś nie wiedział) bo obiecałam mu, że będe trzymać kciuki. Drugi kciuk zdobiły litery "GS".
        'cause his name is victory.' cause he is the best.(Gregor Schlierenzauer)serce
      • kooochanie315 Re: Adam Małysz drugi! :) 15.02.10, 18:22
        Kurczaki no pewnie ze sie cieszee !!
        big_grin
        czymałam za niego kciuki ! ; ]
        a wgl wiedziałam ze zdobedzie medal ! ; ]
        wkonc to adas ! ; ]
        tak trzymac teraz niech zdobedzie na drugim konkursie na olimpiadze ! serceserce
        • agusiaa93 Adam ! 16.02.10, 10:25
          No ja trzymałam kciuki ! Dobrze , ze chociaż 2 miejsce i mamy srebro . Ale
          liczyłam też na złoto , ale w końcu Ami jest w super formie i to było wiadome ,
          ale jeśli już Małysz nie zdobył złoto to dobrze , że ma go Ami bo kocham go
          normalnie xD On jest super i ten tekst o koronacji " Mam nadzieje , ze będe mógł
          jeszcze przyjechać do Polski <śmiech>" ;p No , ale musimy trzymać kciuki .
          Jeszcze jeden konkurs przed nami ! Nie ma co złoto musi być wink
      • theweronella J 15.02.10, 19:15
        No fajnie że zdobyl 2 miejscetalko szkoda że Szwiri nie wygralsuspicious
      • onaa123 Re: Adam Małysz drugi! :) 15.02.10, 22:05
        jasne!! bardzo sie cieszę ;p lubie małysza i fajnie że znowu jest w formie ;p niech wiedza że
        MISTRZ małysz jeszcze pokaże jak się skacze ;p

        ja właśnie myslałam że bedzie miał 2-3 ;p na 1 nie liczyłam chociaż ma szanse jasne! ;p
    • olgx Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:00
      serio 2? nie oglądałam transmisji hah. ale fajnie gratulacje.
    • ruddy. Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:01
      Ja oglądałam. ; ]
      Ale szczerze mówiąc marna ze mnie patriotka, bo kibicuję [od jakiegoś czasu] Gergor'owi
      Schlierenzauer'owi. ^,^
      Mógłby wygrać.
      A co do Adama to wielkie brawa dla Niego. XD
    • kasia1512 Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:01
      No pewnie że się cieszę !!! wink
      ale Simon Ammann i Gregor Schlierenzauer też na gratulacje zasługują !! smile
      • im_rebel Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:03
        Na Demotywatorach.pl faaala p. Małysza xD

        Kongratulejszons big_grin
    • marszalinka ;) 13.02.10, 21:03
      ciesze sie ale wolalam zeby to Gregor wygral ;*
      • ruddy. Re: ;) 13.02.10, 21:05
        marszalinka napisał(a):

        > ciesze sie ale wolalam zeby to Gregor wygral ;*

        Taaaak! Ja tak samo. ^,^
        Uwielbiam Go. *__*
        • marszalinka Re: ;) 13.02.10, 21:08
          Ruddy. ze mnie tez zadna patriotka w takim razie xD
          • ruddy. Re: ;) 13.02.10, 21:10
            marszalinka napisał(a):

            > Ruddy. ze mnie tez zadna patriotka w takim razie xD

            Łahahah, trudno się mówi. XD
            / Szczerze mówiąc, to Gregor dla mnie i tak wygrał. ^,^
        • marszalinka Re: ;) 13.02.10, 21:09
          On jest taki cudowny slodki i wgl aaa ;***
          • ruddy. Re: ;) 13.02.10, 21:13
            marszalinka napisał(a):

            > On jest taki cudowny slodki i wgl aaa ;***

            Uuuuuum... <,3
            Tak. Moje maleństwo, ukochane. ; *
          • ruddy. Re: ;) 13.02.10, 21:19
            Uuuu, kochanie moje najdroższe. <,3333333
            Hah, on zostanie moim mężem. XD

            serce
            • marszalinka Re: ;) 13.02.10, 21:21
              niee zgadzam sieee!!!!!xD
              • ruddy. Re: ;) 13.02.10, 21:29
                To będziemy się Nim jakoś dzielić. XD
                Wiesz, że jesteś pierwszą osobą, którą spotkałam która lubi Gregora? `oO
                W ogóle zauważyłam, że dziewczyny nie przepadają za skokami. ;x
                O, jeszcze moja przyjaciółka lubi Morgensterna i tyle.
                • marszalinka Re: ;) 13.02.10, 21:37
                  Ja mam tak samo ! Uwazaja ze to nudne itd... A to wcale nie jest nudne a
                  Gregor... Ahh ;*
                  • ruddy. Re: ;) 13.02.10, 21:43
                    Właśnie. -,- `oO
                    Nie znają się i tyle.

                    Mam takie zapytanie : a lubisz Simon'a Ammann'a? (;
                    • marszalinka Re: ;) 13.02.10, 21:51
                      W sesie nie kocham ani nic w tym stylu ale widac ze jest milym facetem i mial
                      kiedys fajny busz na glowie xD a ty?;D
                    • marszalinka Re: ;) 13.02.10, 22:07
                      Lubie, bo widac ze jest mily i sympatyczny i mial kiedys fajny busz ale o
                      wieeele bardziej Gregora a ty ? (pisze to na kotku 5 raz i nie wiem czemu sie
                      nie wyswietkla uncertain)
                      • ruddy. Re: ;) 14.02.10, 10:41
                        Hm, ja w sumie też Go nawet lubię. (;
                        Ale tak, jak Ty dużo bardziej wolę Gregora. *__*

                        Przepraszam, że nie odpisałam wczoraj, ale musiałam iść. ; *
                        • marszalinka Gregor ;* 14.02.10, 16:02
                          Spoko ;p Ja sie nie doczekam skokow nastepnych !;* a widzialas reklamy z
                          udzialem Austryjackich skoczkow ? sa genialne !xD
                          • ruddy. Re: Gregor ;* 14.02.10, 19:13
                            Trzeba będzie czekać, abuuu... ; (
                            Ja chcem już następne zawody. xd

                            Reklamy? `oO Nie. ;x Muszę zobaczyć. ^,^
                            • marszalinka Re: Gregor ;* 14.02.10, 20:10
                              To ci wysle tylko napisz do mnie na gg 8706267- no to bd czekac ;*
                              • ruddy. Re: Gregor ;* 15.02.10, 19:10
                                Okej, okej. ( ;
                • spina95 Re: ;) 15.02.10, 17:15
                  ruddy. napisał(a):


                  > Wiesz, że jesteś pierwszą osobą, którą spotkałam która lubi Gregora? `oO
                  > W ogóle zauważyłam, że dziewczyny nie przepadają za skokami. ;x
                  Muszę się z tobą zgodzić... Nie znam osobiście dziewczyny, która uwielbia skoki na tyle by mogła gadać o tym godzinami, tak jak ja smile tongue_out
                  • marszalinka Re: ;) 15.02.10, 19:48
                    No to juz znasz spina95- mnie xD
                  • ruddy. Re: ;) 16.02.10, 16:15
                    spina95 napisał(a):

                    > ruddy. napisał(a):
                    >
                    >
                    > > Wiesz, że jesteś pierwszą osobą, którą spotkałam która lubi Gregora? `oO
                    > > W ogóle zauważyłam, że dziewczyny nie przepadają za skokami. ;x
                    > Muszę się z tobą zgodzić... Nie znam osobiście dziewczyny, która uwielbia skok
                    > i na tyle by mogła gadać o tym godzinami, tak jak ja smile tongue_out

                    Hah, no to już masz dwie : Marszalinkę i mnie. ; d
                • agusiaa93 Re: ;) 17.02.10, 12:48
                  ruddy. napisał(a):

                  > To będziemy się Nim jakoś dzielić. XD
                  > Wiesz, że jesteś pierwszą osobą, którą spotkałam która lubi Gregora? `oO
                  > W ogóle zauważyłam, że dziewczyny nie przepadają za skokami. ;x
                  > O, jeszcze moja przyjaciółka lubi Morgensterna i tyle.
                  A tak a propos ja kocham skoki ... No i Gregora oczywiście zresztą ta boska
                  trójkę ... Schwiri , Morgi i Amii ... Poprostu Kocham ich ... wink
                  • ruddy. Re: ;) 18.02.10, 12:00
                    agusiaa93 napisał(a):

                    > ruddy. napisał(a):
                    >
                    > > To będziemy się Nim jakoś dzielić. XD
                    > > Wiesz, że jesteś pierwszą osobą, którą spotkałam która lubi Gregora? `oO
                    > > W ogóle zauważyłam, że dziewczyny nie przepadają za skokami. ;x
                    > > O, jeszcze moja przyjaciółka lubi Morgensterna i tyle.
                    > A tak a propos ja kocham skoki ... No i Gregora oczywiście zresztą ta boska
                    > trójkę ... Schwiri , Morgi i Amii ... Poprostu Kocham ich ... wink

                    Łuuuhu, następna fanka skoków. ; D
                    Świeeetnie. ; ]
                    • marszalinka Re: ;) 18.02.10, 17:37
                      Jest nas coraz wiecej !xD
                      • ruddy. ( ; 18.02.10, 19:30
                        I bardzo dobrze. ; ]
                        • marszalinka Re: ( ; 18.02.10, 20:35
                          Tylko jak my sie nim podzielimy hmmm, damy rade xD
                          • ruddy. Re: ( ; 20.02.10, 12:53
                            marszalinka napisał(a):

                            > Tylko jak my sie nim podzielimy hmmm, damy rade xD


                            Hah, jakoś damy radę. xd
                            Pamiętasz jaki był plan? Będziemy dostawczyniami. ^,^ ; d
      • martusx3 Re: ;) 13.02.10, 21:05
        interesujące ... ;D
        super .. gratulacje .. xD
    • inna__ Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:04
      cieszę się ; ) chodź szkoda, że nie było to złoto, gdyby je zdobył miałby już wszystkie te
      najważniejsze nagrody w skokach. trochę szkoda, ale miejmy nadzieję, że będzie złoto w
      następny konkursie c:
      • trufla Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:05
        WoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooW!
    • olusia4 Adam Małysz 13.02.10, 21:07
      Ciesze się , myślałam że będzie w 10 ale nie na podiumbig_grin
    • justinowa Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:08
      Hej.
      Pewnie ze oglądałam skoki lubię to ^^
      No szkoda ze nie 1 ale po jutrze ma szanse wink
      Mógl lepiej wygrac Smiri bo Niie lubię ammana big_grin
      [podniet] ^^^
      • muszelka Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:11
        tak ładnie skoczył ,to juz sobie myślę 'nie no simon ,nie da rady' a tu proszę . ; ddd nie no
        spoko ,naprawdę II miejsce jest super ,jak ja juz wgl w niego nie wierzyłam po tym jak
        spadła mu ta forma . także cieszmy się i radujmy . santa
    • 07tofik Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:11
      Oczywiście, że wiem! Nie opuściła bym takiego wydarzenia!
      Piszczałam jak szalona, gdy Adam wykonał swój drugi skok(105m) i już było
      wiadomo, że mamy medal.
      Oczywiście, że fajnie było by mieć pierwsze miejsce, ale Adam jest i tak moim
      królem.
      Jednak trzeba przyznać że Simon Aman zasłużył sobie na pierwsze miejsce
      Jednak i tak dalej kochamy Adasia i wiemy że czasy wielkich wygranych ZNOWU
      nadchodzą kissserceserce
      • xxxdzikusxxx Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:16
        <hahahah> myślałam że będzie ostatni ;d
    • werka1996014 Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:14
      Fajnie że 2.. ja obstawiałam że będzie gdzies 6.. no oczywiście szkoda że nie 1..;]
    • zouza_ Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:17
      wieeem , i fajnie . xd
      1 miejsce mógłby mieć, ale jakby nie było Ammanna. x|
      chociaż i tak szacun dla Ammanna , 3 złote medale . x33
      ale to dopiero pierwsze zawody na igrzyskach . ;p
      jutro Sikora a w poniedziełek Kowalczyk .
      oby zdobyli coś . ;3



      btw. słyszeliście o śmierci teko saneczkarza ? ;o
      to była masakra .. confused
      w wiadomościach pokazywali .. sad
      [*] [*]
    • sweet.fan.jb.xd Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:20
      gratulacje dla Adama xd
      ja się cieszę . ! tongue_out
      2 miejsce jest naprawde super !
      pozdro.serce
    • natasia12341998 Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:24
      Wiem, byłam zmuszona oglądać, bo tato zabrał pilota. Ale cieszę sięsmile
    • miss_mimi094 Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:25
      Brrrrrrrrrrrrawo Adaś big_grinkiss
    • lady_cat Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:41
      tak myślałam, ze 2 .
      no jasne, ze mamy zacieesz . ; *
      • skasia Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:43
        szczerze myślałam, że w Vancouver bądź Whistler jak kto woli będzie gdzieś 5,6 a
        tu niespodzianka.

        Brawo! ; )
    • pola16 Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:43
      a ja tam myślałam, ze przegra, bo w końcu Polak i na dodatek już długo w tym
      siedzi, wiec już troszkę stary on jest tongue_out
    • bojka336 Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 21:50
      wiem już o tym i nawet fajnie
      tylko jakoś nie śledzę tych igrzysk z zapałem .

      o wiele bardziej wolę ręczną i siatkę ;D
    • sunsmile_ Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 22:04
      obecnie jestem w Vancouver i byłam na skoczni !
      bardzoo się cieszee , widziałam jak Adam płakał .
      szkoda , ze Ammann , ale dokładnie 8 lat temu też 13 było tak samo .
      jest jeszcze jedna szansa . I ciesze się , ze Gregor ma brąz .,
      haha xdd
      też płakał .
      więc ogólnie podium fajnee . muszę sie cieszyć Ammann - jest booski , Adam wiadamo !
      , a Schlierii to kuzyn więc musze dopingować .
    • ooonanaooo Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 22:08
      Ale fajniee. smirk
    • kolorowo Re: Adam Małysz drugi! :) 13.02.10, 22:09
      no i bosko , choć mogło być 1 !
      , a sunsmile_ przegrzałoo Cię ?
      ty się cieszysz z miejsca Gregoraa ? woow .
      • cocomaroko Re: Adam Małysz drugi! :) 14.02.10, 09:20
        bardzo się cieszę, haha bardzo z tatą przeżywałam wczorajsze skoki. XD
        brawo ; *
    • monik4 Re: Adam Małysz drugi! :) 14.02.10, 09:24
      suuuuper
      • kaila. Re: Adam Małysz drugi! :) 14.02.10, 09:33
        o fajnie.
        nawet nie wiedziałam heh.
    • mychaxd3 Re: Adam Małysz drugi! :) 14.02.10, 09:33
      dobrze ze ma te srebro ;pp
      ..
      się zobaczy ktore bd mial ;]
      ..
      bo wy to byście chcieli żeby on tylko wygrywał .. xd
    • zapamietaj_mnie Re: Adam Małysz drugi! :) 14.02.10, 09:36
      ja się cieszę wink
      nasepnym razem będzie 1 - szy . ;p
    • lamma Re: Adam Małysz drugi! :) 14.02.10, 10:45
      srebrny małysz, co za skok...! ;d

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka