Dodaj do ulubionych

F1!! Robert Kubica

    • hejlajzy Nie mam już co robić? 15.06.10, 20:29
      Żal mi czasu na dwugodzinne lampienie się na małe samochodziki i rozbijających
      się w nich na własne życzenie idiotów.
    • majeczkaaaa bardzo ... 15.06.10, 20:46

      to moja pasja xD
      kocham kubicee < . 3
      i wszystkich . jestem jedną laską w szkole która to lubi . xD
      mam nawet prenumerate f1 racing i wgl . < 3333kiss
    • ewela. Ja oglądam ale... 15.06.10, 21:09
      nie tak żeby mieć z tego jakąś mega podjarę.big_grin
    • bioretwojmozg Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 21:16
      tak,oglądam i jestem fanką!
    • marti672 Re:NIe oglądam xDD 15.06.10, 21:29
    • akka Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 21:41
      Nie interesuje mnie F1, więc tego nie oglądam tongue_out
      • madi.97 Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 22:05
        Ja uwielbiam F1.
    • jonas_lover Oglądam jak jedzie Kubica. ^^ 16.06.10, 07:20
      Ale ogólnie to jest trochę nudne, przez dwie godziny patrzy się jak jeżdżą w kółko. Najlepiej to
      ogladać ostatnie trzydzieści minut. Ale kibicuję Kubicy. ^^
    • pajkamars Re: F1!! Robert Kubica 16.06.10, 16:02
      uwielbiam F1 !! to jest boskie. ogolnie uwielbiam samochody itd wiec wyjazd na
      F1 bylby spelnieniem moich marzen big_grin
    • majka95 Re: F1!! Robert Kubica 16.06.10, 18:50
      Tylko Kubicę lubię, reszta mnie nie interesuje xD
    • kathy123 ooo taaaaak 16.06.10, 21:30
      ja też jestem fanką i oglądam smile
    • hiphopjustix Re: F1!! Robert Kubica 16.06.10, 22:43
      Uwielbiam oglądać zarówno wyścigi jak i kwalifikacje. Zawsze cieszę się z nawet
      najmniejszego punktu zdobytego przez Roberta i mam nadzieje że niedługo doczekam
      się zdobycia przez niego mistrzowskiego tytułu.
    • papusia96 Re: F1!! Robert Kubica 17.06.10, 18:24
      Ja oglądam jak znajde czas ; ))
    • doggy Re: F1!! Robert Kubica 17.06.10, 21:35
      Haha! Moje koleżanki to wieeeeeeeeeelkie fanki. Typują na stronie, zamwiają
      koszulki itd ;D
      • heavy_metal Re: F1!! Robert Kubica 29.06.10, 18:16
        No to fajnietongue_out
      • imperativ Re: F1!! Robert Kubica 29.06.10, 18:25
        Yeah. Kubica 5, w GP Europy ^.^

        oglądałyście może ? ; >
    • kolorowo Re: F1!! Robert Kubica 17.07.10, 15:28
      Dzisiaj widziałam Roberta . ;d
      ciesze się jak nienormalna bo mu zdjęcie zrobiłam i mu pokiwałam i zachwile wracam na tor wink
    • paulla1872 oglądam ale nie jestem fanką , wolę siatkówkę 17.07.10, 15:39

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka