hejlajzy Nie mam już co robić? 15.06.10, 20:29 Żal mi czasu na dwugodzinne lampienie się na małe samochodziki i rozbijających się w nich na własne życzenie idiotów. Odpowiedz Link Zgłoś
majeczkaaaa bardzo ... 15.06.10, 20:46 to moja pasja xD kocham kubicee < . 3 i wszystkich . jestem jedną laską w szkole która to lubi . xD mam nawet prenumerate f1 racing i wgl . < 3333 Odpowiedz Link Zgłoś
ewela. Ja oglądam ale... 15.06.10, 21:09 nie tak żeby mieć z tego jakąś mega podjarę. Odpowiedz Link Zgłoś
bioretwojmozg Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 21:16 tak,oglądam i jestem fanką! Odpowiedz Link Zgłoś
akka Re: F1!! Robert Kubica 15.06.10, 21:41 Nie interesuje mnie F1, więc tego nie oglądam Odpowiedz Link Zgłoś
jonas_lover Oglądam jak jedzie Kubica. ^^ 16.06.10, 07:20 Ale ogólnie to jest trochę nudne, przez dwie godziny patrzy się jak jeżdżą w kółko. Najlepiej to ogladać ostatnie trzydzieści minut. Ale kibicuję Kubicy. ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
pajkamars Re: F1!! Robert Kubica 16.06.10, 16:02 uwielbiam F1 !! to jest boskie. ogolnie uwielbiam samochody itd wiec wyjazd na F1 bylby spelnieniem moich marzen Odpowiedz Link Zgłoś
majka95 Re: F1!! Robert Kubica 16.06.10, 18:50 Tylko Kubicę lubię, reszta mnie nie interesuje xD Odpowiedz Link Zgłoś
hiphopjustix Re: F1!! Robert Kubica 16.06.10, 22:43 Uwielbiam oglądać zarówno wyścigi jak i kwalifikacje. Zawsze cieszę się z nawet najmniejszego punktu zdobytego przez Roberta i mam nadzieje że niedługo doczekam się zdobycia przez niego mistrzowskiego tytułu. Odpowiedz Link Zgłoś
papusia96 Re: F1!! Robert Kubica 17.06.10, 18:24 Ja oglądam jak znajde czas ; )) Odpowiedz Link Zgłoś
doggy Re: F1!! Robert Kubica 17.06.10, 21:35 Haha! Moje koleżanki to wieeeeeeeeeelkie fanki. Typują na stronie, zamwiają koszulki itd ;D Odpowiedz Link Zgłoś
imperativ Re: F1!! Robert Kubica 29.06.10, 18:25 Yeah. Kubica 5, w GP Europy ^.^ oglądałyście może ? ; > Odpowiedz Link Zgłoś
kolorowo Re: F1!! Robert Kubica 17.07.10, 15:28 Dzisiaj widziałam Roberta . ;d ciesze się jak nienormalna bo mu zdjęcie zrobiłam i mu pokiwałam i zachwile wracam na tor Odpowiedz Link Zgłoś