Dodaj do ulubionych

Jakią macie srednia na I półrocze?

    • angel44 Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 18:39
      4.54-mi to pasujebrawobrawosmile
      • jonasofanka ja pier... 27.01.11, 18:45
        jak patrze na wasze średnie, to normalnie się załamuję, że wy się załamujecie . 4.75 w 3 gim i to jest źle?! Jak ja jestem w 1 gim i mam chyba 3.9 -.- ' , więc nad czym wy się załamujecie? Świetne średnie . Serio , nie wiem co wam w nich nie pasuje, jak w 6 kl miałam 4.2 to się cieszyłam, teraz nie, no , ale 3.9 w 1 gim to OK , ale 3 i 4.75 + i się nie cieszycie -.- ' . LOL
    • bull_ 3 gimnazjum, średnia 5.O 27.01.11, 18:42
    • hint Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 18:44
      1 gimnazjum - 5.3 tongue_out
    • isiska 5,18 27.01.11, 18:44
      • karolinar Re: 27.01.11, 18:46
        1 gim. 3,33
    • syll1401 4.67 ;DD 27.01.11, 18:47
    • chelsea12 ;) 27.01.11, 18:52
      5,0 ;D całkiem dobrzewinkserceserce
    • arya555 3 Gimnazjum 5,46 słabiutko coś w tym roku xD 27.01.11, 18:52
    • pauline_demi Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 18:53
      take_me_away napisał(a):

      > U mnie szału nie mauncertain Mam 4.2. A wy?

      U ciebie szału nie ma?! Ja mam 3,9 i co? Jest masakrycznie a jestem w 3 gimnazjum i muszę wyciągnąć
    • ensuite Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 18:55
      II gim . > 5,0
      smile
    • caterina97 Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 19:54
      I gim , 4.2
    • cytrynkova Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 19:56
      4, 65. Myślałam, że gorzej będzie. wink
    • anahi_loveyou Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 19:58
      nie będe się wyrażać publicznie na temat mojej średniej i chwalić jak co po niektórzy .
    • dominikax3 Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 20:02
      4.05- 3 gimnazjum.
    • xxxnatalxxx 5.12 27.01.11, 20:08
      czy 5.17 na koniec roku chce 5.3 albo 5.4 trzeba się postarać.
    • nikuchova. Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 20:08
      3 gimnazjum - 4,91
      jestem zadowolona i chciałabym taką utrzymać w przyszłym półroczu.
      • eweluna97 Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 20:14
        3,85 ;d kl 1 gim xD
    • yorkie Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 20:19
      4,70.
      Moja najgorsza średnia, tylko raz w życiu miałam średnią poniżej 5,0 (daaawno, w 5 klasie uncertain).
      Myślałam, że się zabiję, załamałam się, nie wiedziałam, co ze sobą zrobic, ale jakoś się pozbierałam... sad
    • buuum hyh 27.01.11, 20:27
      3 klasa gim . 4,4. dziękuje.
      u mnie rodzice zadowoleni XD
    • fanka7137 5.0 - sukces, choć I gim. 27.01.11, 20:32
      Przy moich minutach straconych na naukę, to prawdziwy cud big_grin
    • mrs_alex Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 20:32
      4.8.

      Biorąc pod uwagę, że jestem w 1 klasie gimnazjum, to jestem nią bardzo usatysfakcjonowana.
    • miki124 4,56 27.01.11, 20:39
      ja mam 4,56 slaboo
    • xxlilyxx 4,78 27.01.11, 20:44
    • misiaczek29 4,8 27.01.11, 20:45
      i sie ciesze bo mam jeszcze sql muzyczną , w której jestem 4x w tygodniu...ide prosto ze szkoły...i wracam o 20 tongue_out
      • geniaaa ._. 27.01.11, 20:50
        4,73.







        jupi jej.
    • selcia2303 Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 20:49
      6kl - 4.7
    • kamusia99 4.8 5 KLASA a miałam mieć 4,4 hahaha dobre ;D 27.01.11, 20:58
    • magda1997.12 4.93 28.01.11, 11:52

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka