angel44 Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 18:39 4.54-mi to pasuje Odpowiedz Link Zgłoś
jonasofanka ja pier... 27.01.11, 18:45 jak patrze na wasze średnie, to normalnie się załamuję, że wy się załamujecie . 4.75 w 3 gim i to jest źle?! Jak ja jestem w 1 gim i mam chyba 3.9 -.- ' , więc nad czym wy się załamujecie? Świetne średnie . Serio , nie wiem co wam w nich nie pasuje, jak w 6 kl miałam 4.2 to się cieszyłam, teraz nie, no , ale 3.9 w 1 gim to OK , ale 3 i 4.75 + i się nie cieszycie -.- ' . LOL Odpowiedz Link Zgłoś
pauline_demi Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 18:53 take_me_away napisał(a): > U mnie szału nie ma Mam 4.2. A wy? U ciebie szału nie ma?! Ja mam 3,9 i co? Jest masakrycznie a jestem w 3 gimnazjum i muszę wyciągnąć Odpowiedz Link Zgłoś
cytrynkova Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 19:56 4, 65. Myślałam, że gorzej będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
anahi_loveyou Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 19:58 nie będe się wyrażać publicznie na temat mojej średniej i chwalić jak co po niektórzy . Odpowiedz Link Zgłoś
dominikax3 Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 20:02 4.05- 3 gimnazjum. Odpowiedz Link Zgłoś
xxxnatalxxx 5.12 27.01.11, 20:08 czy 5.17 na koniec roku chce 5.3 albo 5.4 trzeba się postarać. Odpowiedz Link Zgłoś
nikuchova. Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 20:08 3 gimnazjum - 4,91 jestem zadowolona i chciałabym taką utrzymać w przyszłym półroczu. Odpowiedz Link Zgłoś
eweluna97 Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 20:14 3,85 ;d kl 1 gim xD Odpowiedz Link Zgłoś
yorkie Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 20:19 4,70. Moja najgorsza średnia, tylko raz w życiu miałam średnią poniżej 5,0 (daaawno, w 5 klasie ). Myślałam, że się zabiję, załamałam się, nie wiedziałam, co ze sobą zrobic, ale jakoś się pozbierałam... Odpowiedz Link Zgłoś
buuum hyh 27.01.11, 20:27 3 klasa gim . 4,4. dziękuje. u mnie rodzice zadowoleni XD Odpowiedz Link Zgłoś
fanka7137 5.0 - sukces, choć I gim. 27.01.11, 20:32 Przy moich minutach straconych na naukę, to prawdziwy cud Odpowiedz Link Zgłoś
mrs_alex Re: Jakią macie srednia na I półrocze? 27.01.11, 20:32 4.8. Biorąc pod uwagę, że jestem w 1 klasie gimnazjum, to jestem nią bardzo usatysfakcjonowana. Odpowiedz Link Zgłoś
misiaczek29 4,8 27.01.11, 20:45 i sie ciesze bo mam jeszcze sql muzyczną , w której jestem 4x w tygodniu...ide prosto ze szkoły...i wracam o 20 Odpowiedz Link Zgłoś