Dodaj do ulubionych

mój internet!!!!!!!!!!!!!

16.05.06, 17:19
przepraszam , nacisnęłam nie to co trzeba, a chcialam się Wam poskarżyć na
moje łącze ,które dzisiaj fatalnie się sprawuje:wolno
otwierają sie strony,na otwarcie każdego postu czekam całą wieczność
czy to tylko u mnie czy też tak macie?
Obserwuj wątek
                      • tadeuszx Potwierdzam 17.05.06, 21:57
                        i dodać muszę, że słyszałem że należy głodnych nakarmić!!! I co???! I nie ma
                        chętnej do przygarnięcia i "nakarmienia" głodnego Tadzia:((( A niby to mają
                        czułe serducha... chyba zależy dla kogo:)))))))))))))))
                            • tadeuszx Małe sprostowanie. 18.05.06, 20:22
                              Chinczyki są w Chinach a Tadziu we Wrocławiu. Narazie mnie nie stać na lepszą
                              odpowiedź, ponieważ już była tutaj, tylko chyba komuś tu coś nie pasuje, bo mi
                              ja usunieto. A powodów niezgodności z netykietą w żaden sposób dowieść nie da
                              rady...
                              No no... dobrze by było nad tym się zastanowić, czy warto sobie robić z Tadzia
                              wroga...
                                  • del.wa.57 Re:Mój internet... 19.05.06, 22:06
                                    Nie martw się Jowitko ja tez tak mam czasem,ze strony /chdzą/w żółwim
                                    tempie,albo mnie /wywala/mozna wtedy dostać na ...wiesz...
                                    A Tadziu ryżu nie lubi?? cy-cóś,ja bardzo lubię:))))
                                    • tadeuszx Re:Mój internet... 19.05.06, 23:39
                                      Deluś, moze masz zapchany RAM czyli pamięc różnymi śmieciami. Jv16PowerTools ma
                                      polską nakładkę językową i można ładnie wszystko wyczyścić. Jest 30-to dniowa
                                      bezpłatna wersja. A od ryzu to ja wolę schabowy z młodymi ziemniakami:))))))
                                      • grenka1 Re:Mój internet... 20.05.06, 09:26
                                        tadeuszx napisał:

> Deluś, moze masz zapchany RAM czyli pamięc różnymi śmieciami. Jv16PowerTools
                                        ma
                                        > polską nakładkę językową i można ładnie wszystko wyczyścić. Jest 30-to dniowa
                                        > bezpłatna wersja. A od ryzu to ja wolę schabowy z młodymi ziemniakami:))))))

A gdzie do tego schaboszczaka młoda kapustka???

A pamiętasz Tadziu to powiedzenie:
                                        "tylko ryż i margaryna, zrobią z Ciebie Gagarina".
                                        • tadeuszx Greniu, dzięki... 20.05.06, 14:45
                                          za przypomnienie o kapustce. Miałem raz kupić do zupy takie coś malutkie podobne
                                          do kapusty... no, jak to się do cholery nazywa? I rozumiesz, zapomniałem tej
                                          nazwy, ale pani w warzywniaku się połapała, jak jej wytłumaczyłem, że chodzi o
                                          te mikro kapustki.
                                          Ale Ty nie masz na myśli tych mikro? Bo te mikro to ohyda jest jakaś. Ty mówisz
                                          o tej zwykłej, dużej kapuście do schaboszczaka? Bo ja do tych chwastów
                                          różnych... jakoś nie mam głowy:(. Aha, powiedzonko. Pamiętam, a jakże... tylko
                                          jakoś nie bardzo wierzyłem w te "recepty w peerelu" i nie stosowałem żadnych. I
                                          patrz, to mi zostało do dzisiaj. Bo dalej nie wierzę w te różne "ozdrowieńcze
                                          dla świata i naszej gospodraki cudowne recepty" :))))
                                      • jowitta17 Re:Mój internet... 20.05.06, 11:54
                                        do czyszczenia komp,z róznych śmieci
                                        używam bezpłatnego progr."odkurzacz" ,który jest bardzo łatwy w obsłudze
                                        i jest po polskiemu,jest dobry, ma dużo zabezpieczeń.
                                        Tadziu masz rację nie jedz ryżu
                                        od tego można dostać skośnych oczu,
                                        no ewentualnie pomidorówka z ryżem
                                        • del.wa.57 Re:Mój internet... 20.05.06, 12:38
                                          Mam porogram do czyszczenia kompa Tadziu,ale to ponoć od serwera gazety
                                          zależy,nieraz było tak,ze wywala non-stop i nie można nic napisać,jak buszuje
                                          po necie nie mam problemów z otwieraniem stron,ale dzięki za dobre rady.
                                          Właśnie wczoraj miałam taki obiad z młodymi ziemniaczkami i schabowym,ale ryż
                                          też lubię:)))))
                                          • tadeuszx Re:Mój internet... 20.05.06, 14:53
                                            O, widzisz Deluś, dobrze radzi Jowittka. Też miałem kiedyś tego Odkurzacza, ale
                                            poszedł jak padł system. Jowittka ma racje. Jest łatwy i dobry. To prawda, że z
                                            serwerem gazety, szczególnie gdy tłok na form, bywają kłopoty. Chwalisz się
                                            obiadkiem, tak? Ale zaprosić Tadzia, to już szkoda było!:)))))))
                                              • bryza102 Re:Mój internet... 21.05.06, 19:43
                                                kendo napisała:

> zaczelam i ja miec problemy,
                                                > juz trzeci modem mi wysiadl i stukam dzieki pozyczonemu,
                                                > niewiecie czemu tak sie dzieje??

--------------
                                                A skąd pobierasz internet?
                                                Ja mam w Netii,ale mój doradca komputerowy powiedział,że sieci LAN/kablówka/ są
                                                lepsze i szybsze.W Poznaniu powstała nowa sp,internetowa,w poł.z kablówką i
                                                telefonią.Właśnie umówiłam się w tygodniu z przedst.tej firmy,aby objaśnił mi
                                                na czym ten fenomen polega.Zobaczymy!
                                        • bryza102 ReJowitta 21.05.06, 19:38
                                          A mogłabyś podać link do tego "odkurzacza"?Też by mi się przydał.Mimo że
                                          dołożyłam RAM,mój komp działa jakby ociężale.Takie wiosenne porządki z
                                          pewnością się mu przydadzą :)
      • tadeuszx Bryziu, spokojnie :)))))))))) 21.05.06, 22:19
        Nie spodziewałem się, że tak niewiele może Cię wprawić w taki
        entuzjazm:)))))))))))))))
        Aż strach pomyśleć, co by to było, gdym Ci zrobił coś więcej i w znacznie
        ważniejszym temacie:)))))))))))))))))))
          • tadeuszx Z kiosku:)))))))))))))) 21.05.06, 23:19
            Gdzie dostarczyć? Eeeeeee... czekaj! Tu nie podawaj! Bo zaraz byś miała pełno w
            domu facetów z krokodylami! I jak bym się dopchał?? O, mam pomysł! Na @ taaaaa,
            na @ podaj. I będzie krokodylek z Tadziem we własnej osobie:)))))))))))))))
            • kendo Re: modem-bryza 22.05.06, 09:59
              mam lacza z Telli,bo mieszkam w szwecjii,
              sprawdzali polaczenie z serwerem odpisali e-mailem,ze jest OK,
              dzis jade do sklepu po wymiane,zobacze co powie sprzedawca,czemu tak sie dzieje.
              • tadeuszx Keeeendo... w Szwecji???! 22.05.06, 11:20
                Współcz... nieeee, co ja?! Nie współczuję. Hmmmm... chociaż to zimny kraj i
                chłodni ludzie... no tacy Szwedzi... Aaaale gdzie im tam do Polaaaaków:( Dostali
                srogie baty jak nas "potopić" chcieli... A pod Kirholmem... 3 tys. polskiej
                jazdy rozniosło w proch i pył 12 tys. "pludraczej piechoty"!!... Ueeee, słabe to
                jakieś takie... I niby hehehe potomkowie Wikingów?!.... Ale patrzcie... jak oni
                teraz w porównaniu do nas żyją??! A gdzie tu sprawiedliwość... dziejowa??!!...
                Ale, ale, Kendo, może coś nam opowiesz o tych Swoich "szwedzkich dziejach"?
                Pozdrówka:))
              • bryza102 Re: modem-kendo 22.05.06, 11:30
                Sama jestem ciekawa.Być może wina nie leży w serwerze.A wirus wchodziłby w grę?
                Niedawno "odzyskiwałam" system,padł mi przy montowaniu nagrywarki.Sama nie
                dokonałabym tego,musiałam zapłacić 200zł specowi,ale dzięki temu nic z moich
                danych nie straciłam.Chciałabym się tak znać na rzeczy jak On.No cóż,młody
                człowiek i kształcony w tym kierunku.Qrcze,byłam zafascynowana jego znajomością
                tematu i nie mogłam wyjść z podziwu jak buszował w necie i kompie.Nawet nie
                wiedziałam że komp ma tyle możliwości. :))) Lubię wiedzieć co w trawie piszczy
                i czytam wydawnictwa związane z tematem/PC World Komputer,Komputer Świat-
                Niezbędnik,Expert i jeszcze kilka/,ale to wszystko muszę podpierać wiedzą z
                podręczników,choćby terminologia-bez tego nic nie jest zrozumiałe.Pochłania mi
                to sporo czasu-gdy już wejdę w temat,tak że staram się niezbyt często
                zaspakajać moją ciekawość.Zdarza się że ślęczę do 5 rano :))) Trudno jest tak
                po prostu przestać,bo informacje napływają "lawinowo".Ruszysz jeden temat to
                zaraz musisz zaglądnąć do dziesięciu pokrewnych,itd.Nie spędzam w sumie dużo
                czasu w necie,pilnuję się,bo to działa jak narkotyk!Moja znajoma /nie jedna/ od
                samego rana siedzi przy kompie i w zasadzie cały jej świat kręci się wokół netu.
                Nie powiem,i mnie się zdarza przecholować....Oj,trzeba trzymać się w ryzach!
                • kendo Re: modem-kendo 23.05.06, 09:56
                  wiec po wczorajszych odwiedzinach w sklepie,
                  sprawdzil modem,migal "Pover",wiec wytlumaczyl,ze moze cos z
                  wtyczkami/kontaktem gdzies blad lezy,
                  po powrocie do domu,slubny powylanczal wszystko i na nowo posadzal wszystko tam
                  gdzie mialo byc i o dziwo modem smiga jak trzeba:))

*bryzo,
                  ale masz zaciecie "komputerowe",mnie technika wcale nie pociaga i nienawidze
                  jej wpros,zdaje sie na pomoc syna,ktory wpada kiedy ma czas i ochote,nieraz
                  musze czekac dlugo;))

*
                  tadeuszku,
                  widze,ze jestes dobry z historyjii:))mocna w niej nie jestem,
                  tak,vikingowie to rozbojniczy narod,
                  obecnie walcza dyplomatycznie i dobrze jakos na tym wychodza.

PS;..a co chcecie wiecej wiedziec o vikingach??
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka