Dziewczyny * - chodzi mi o takie bardziej kobiece , sukienki itp .. nie chodzi o plastiki , tony makijaży , absolutnie ; )
czy może raczej skejtówy * ? - rurki , szerokie bluzy , dresy i wgl . . takie chłopczyce co palą , piją i wgl ?
a może pół na pół ?

nie pytam się ponieważ chce się upodobać chłopcą czy coś w tym stylu , pytam bo mi się nudzi

jakie dziewczyny Waszym zdaniem podobają się chłopakom ? nie chce obrażać ani tych , ani tych .. każdy ma swój gust
pozdrawiam , koteczki

