Dodaj do ulubionych

` cała prawda o jonasach .

27.03.09, 18:36
` hey ;d
jestem strasznie ciekawa co sądzicie o jonas brothers. czy ich kochacie,
lubicie, nienawidzicie, i czy wam zwisają czy powiewają . wink wypowiedzcie
się. dlaczego tak myślicie a nie inaczej .? dajcie powód . oczywiście nie
kłóćcie się za bardzo i pamiętajcie że każdy wyraża własne zdanie i trza je
uszanować.tongue_out
no więc ja pierwsza zacznę. kiedyś ich uwielbiałam i wzdychałam do nicka .
teraz nie bo widze, jak traktują dziewczyny. a co wy o tym myślicie .? kiss
Obserwuj wątek
    • kitty16 Re: ` cała prawda o jonasach . 27.03.09, 20:37
      zwisają i powiewają.. o tak tongue_out a nawet mnie już troche wkurzają...
    • sirangel Re: ` cała prawda o jonasach . 27.03.09, 20:46
      ech... setny temat o tym samym... już mi szkoda słów.. lubię ich, ale... no
      cóż.. po przeczytaniu newsa o CamSu.ce i Joe jestem tak jakby trochę załamana...:///
      • Gość: aga Re: ` cała prawda o jonasach . IP: 88.220.69.* 30.03.09, 18:26
        moze i nienajlepiej traktują dziewczyny (to wiemy tylko z gazey) ale ich zycie prywatne mnie nie interesuje znam ich
        tylko z tv i gazet z tego co czytam to są zabawni i slodcy tego siwe będę trzymac
        pozdro dla fanekkiss
        • green_freak :) 05.04.09, 18:17
          Ja ich bardzo lubie,uwielbiam ich piosenki i wogóle sa bardzi inni..Ale Nick i
          Kevin zawsze lubialam i nie przestane smile Ale ich zespól chodzi o muzyke nie ?
          wiec nie przestane lubic Joe poniewaz zle traktuje dziewczyny.A co was to
          obchodzi co on z nimi robi ?shock
          • Gość: demi. Re: :) IP: *.telpol.net.pl 18.05.09, 21:58
            Ja osobiście usłyszałam Jonas Brothers na początku lipca 2008r. (dzięki mojej przyjaciółce, która znalazła pisoenkę ''Burnin' Up'' na You Tube) i do tej pory nie mam ich dość.;D Każda ich piosenka jest super.<3 Mają fajne brzmienie, fajne słowa i mega super pasujące głosy !. A i żeby tego było mało mają też super urodę!.<3 Mi najbardziej podoba się Joe.;*. No i mają poczucie humoru i nie są sztuczni i wylansowani tylko po to żeby media o nich psiały.;P Teraz tylko krążą plotki o Joe i Camili chociaż ja osobiście tym plotkom nie wierzę.;D A wgl. to Camilla ''jest'' z Joe (o ile wgl. razem są;D) tylko dla mediów i sławy. No ale cuż ich życie.;D byle by dalej pisali piosenki i nagrywali płyty to bd git.;D

            Pozdrawiam fanów oraz anty fanów JB.;***

            demi.
      • candy.e Re: ` cała prawda o jonasach . 10.05.09, 19:32
        szczerze.?
        niecierpie..big_grinwink
        jak dla mnie sś puści..nie umieja grac..a ich muzyka zupelnie mi sie nie podoba.!
        piwo
      • nastolatkak93 Re: ` cała prawda o jonasach . 25.10.09, 15:23
        na poczatku uwielbialam Joe'go
        ale teraz jest ,mi to juz obojetne...confused
    • tila Re: ` cała prawda o jonasach . 05.04.09, 20:16
      ich muzyka jest pedalska, ale wydymałabym nicka.

      dziękuję.
    • donia_jonas Re: ` cała prawda o jonasach . 05.04.09, 20:22
      ja ich po prostu uwielbiam i mam nadzieje ze przyjada do polski pozpro dla fanek kiss
    • sleepybee ;/ 06.04.09, 18:40
      Taaa... zrywanie przez telefon itd. Eeee tam. Nigdy ich nie lubiłam i nie
      polubię. devil
    • Gość: mhm Re: ` cała prawda o jonasach . IP: *.koba.pl / 10.0.20.* 07.04.09, 20:39
      ja tam za ich wyglądami charakterami nie patrzę xd mi się podobają ich niektóre
      piosenki jak S.O.S czy burning up. A ostatnio słucham cały czas when you look me
      in the eyes. Cudna ona jest xd
    • Gość: milunia_cyrusx3 Re: ` cała prawda o jonasach . IP: *.xdsl.centertel.pl 16.04.09, 18:56
      obojętni
    • Gość: LOOopppHD Re: ` cała prawda o jonasach . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 19:27
      Ey ale tak naprawde wiemy wszystko o Joe z gazet !^^ ,wiec gazety nie zawsze mowia prawde a gwiazdy puszczaja ploty zeby bylo wokol nich glosnnoo ! wiwec nie wiem ja ich wielbie i nie przestane ^^
      • Gość: Sarcia xd Re: ` cała prawda o jonasach . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 19:29
        Zgadzam sie to moga byc plotki ale tu teraz we wszystko sie wierzy jakis 6 miesiecy temu gazety pisaly ze Van jest w ciazy i ma urodzic w marcu ! ^ jakos nie urodzila.. i wogolee nie bylo w ciazy. Ja lubie Jonas BRothers. kiss
    • pink_cekoladka. Re: ` cała prawda o jonasach . 17.04.09, 18:17
      Ja ich lubiałam i lubię ciągle.serce Ale nie lubie ich za ich charakter, za kase , za ubrania , za wygląd. ( chociaż są
      przystojni ) Polubiałam ich za muze. No bo to trochę dziwne gdy jakaś laska zobaczy plakat jakiegoś mega
      przystojnego piosenkarza i mówi że go kocha. Później sprawdza jakie ma piosenki i nie wpadają jej w ucho ale i tak
      kocha jak śpiewa i jego piosenki bo kumpele np ; go lubią. A przyznajcie że tak często jest. indifferent uncertain
    • otoja Re: ` cała prawda o jonasach . 19.04.09, 13:01
      ja ich kocham i znam ich wszystkie piosenkisercekisscool
    • xmadziunia14x Re: ` cała prawda o jonasach . 04.05.09, 15:32
      Ja ich kocham .Nie za wygląd.Za muzykę. mają wspaniałe piosenki i wspaniałe teksty. Po prostu lubię taką muzykę .Lubię ich pomysłowość i ich poczucie humoru.
      • sweet...ash Re: ` cała prawda o jonasach . 24.05.09, 17:18
        kiedyś uwielbialam jb, ale teraz troche zmienilam do nich nastawienie bo przeczytalam jak nick potraktowal miley i selena i przeczytalam w fun-clubie że na wystawie figur woskowych joe pocalowal swoja podobizne i caly czas mowil ze jest ogromnym przystojniakiem , ja uwaza ze to strasznie samolubne( to przegiecie ze kolo kocha samego siebie!
        • strawberry_ Re: ` cała prawda o jonasach . 25.10.09, 17:29
          sweet...ash napisał(a):

          > kiedyś uwielbialam jb, ale teraz troche zmienilam do nich nastawienie bo przecz
          > ytalam jak nick potraktowal miley i selena i przeczytalam w fun-clubie że na wy
          > stawie figur woskowych joe pocalowal swoja podobizne i caly czas mowil ze jest
          > ogromnym przystojniakiem , ja uwaza ze to strasznie samolubne( to przegiecie ze
          > kolo kocha samego siebie!


          hehxd wierz fun clubowi, a daleko zajdziesz <lol>
          nie no, ja tam lubie JB. za ich muzyke, tekstysmile fakt maja wiekszość piosenek o miłości itp.,
          ale mają tez piosenki o swoich problemach itp. jak na przyklad 'a little bit longer'. ich
          czwarta płyta ma juz super teksty, bardziej dojrzale, jak na mój gust. choc przyznam, ze
          kiedyś lubiałam ich bardziej. ale nadal lubię. piwo
    • twoja_stara Re: ` cała prawda o jonasach . 04.05.09, 19:55
      mi wszystko jedno, chociaż niektóre piosenki mają fajne. tongue_out
    • loczek. Re: ` cała prawda o jonasach . 10.05.09, 19:13
      wale ich.
    • kcjonasbrothers Re: ` cała prawda o jonasach . 10.05.09, 19:22
      ja tam ich lubie
      • loczek. Re: ` cała prawda o jonasach . 10.05.09, 19:29
        cóż, twój nick wiele zdradza.
    • sweet_madzik Re: ` cała prawda o jonasach . 10.05.09, 19:36
      szczerze.. ?
      to robią fajną muzę , nie słucham ich codziennie znam dwie ich piosenki ,
      Burning up i When you look me in the eyes .
      takto za nimi nie przepadam , nie jestem ich fanką a co tym bardziej MEEGA
      FANKĄ

      ,
    • Gość: Kami Re: ` cała prawda o jonasach . IP: *.adsl.inetia.pl 11.05.09, 14:42
      decod.e
      Powinnaś patrzeć na muzykę a nie jak sie zachowują..No ale cóż, twoja sprawa
      • loczek. Re: ` cała prawda o jonasach . 11.05.09, 16:06
        według mnie, kami, nie masz racji.
        zachowanie 'gwiazd' też jest bardzo ważne smile
    • decod.e Re: ` cała prawda o jonasach . 12.05.09, 11:33
      ` dokładnie .
      jak można zespół 'kochać' [ że tak nazwe to uczucie ] jeżeli jego członkowie nie
      maja szacunku do innych. uncertain
      jeżeli zrywanie przez telefon lub w jakimś programie wam odpowiada to kochajcie
      se ten zespół dalej .
      a co do muzyki to dla mnie jest już za dziecinna. ; ))
      i wałkują cały czas to samo ; x

      dzieki loczek ; *******
      • Gość: Kami Re: ` cała prawda o jonasach . IP: *.adsl.inetia.pl 12.05.09, 13:49
        Każdy ma swój gust i może słuchać kogo chce smile
        Ja na przykład muzykę stawiam na pierwszym miejscu a na drugim dopiero
        zachowanie..Bo media często kłamią choć coś z prawdy też jest...Ja powiem tak,
        tzn. napiszę ... Nie wierzę w te wszystkie informacje pudelka, oceanUp'a itd...
        Z resztą na przykład ta rozmowa 20 sekundowa co Joe zerwał z Taylor, nie wiemy
        jak było dokładnie..To moze ona zakończyła rozmowe a Joe nie skończył ? Nie
        wiemy, z resztą po co ja to pisze ?
      • loczek. Re: ` cała prawda o jonasach . 24.05.09, 17:27
        decod.e napisał(a):

        > ` dokładnie .
        > jak można zespół 'kochać' [ że tak nazwe to uczucie ] jeżeli jego członkowie ni
        > e
        > maja szacunku do innych. uncertain
        > jeżeli zrywanie przez telefon lub w jakimś programie wam odpowiada to kochajcie
        > se ten zespół dalej .
        > a co do muzyki to dla mnie jest już za dziecinna. ; ))
        > i wałkują cały czas to samo ; x
        >
        > dzieki loczek ; *******

        nie ma za co smile ; * [ jaki zapłon xdd ]
        nie chcę nikogo obrażać,
        ale te dziecinne piosenki są żałosne ..
        posłuchajcie np. ' year 3000 '
        wyłączyłam przy czwartej sekundzie.
    • Gość: lottoo Re: ` cała prawda o jonasach . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.09, 22:31
      teraz juz wszyscy sie czepaja JB nie wiadomo o coo ! ^^ toze graja w Disney'u -normalnym i chodzacym o muzyke o to nie chodzi mi sie podoba ich muzyka i nie patrze gdzie ja grajaa ! i kim sa . Sa z nich slodziakii xdd alee . przez to ze graja w Camp Rock mowia na nie dzioeci disey'a a tak naprawdee disney to najwieksza wytwornia swiata ktora pozwala im byc blizej szczytu..
      • Gość: Zuza Re: ` cała prawda o jonasach . IP: *.adsl.inetia.pl 19.05.09, 19:23
        Dokładnie smile
        Dzieki Hollywood Records maja większą reklamę a chodzi o to, antyfani nie
        słyszeli najlepszych piosenek Jonasów...Tych najlepszych ! Słyszeli na przykład
        Lovebug (no może być ale jak się rozkręci) ..Według mnie lepsze piosenki sa
        akurat bez clipów te mniej znane jak Games, Inseparable, Pushin Me Away, One Man
        Show...
        • candy.e Re: ` cała prawda o jonasach . 24.05.09, 12:33
          mam ich w dupie.bo ich muzyka jest denna.
          wlasciwie muzyka powinno byc w cudzyslowiu..;p
          • decod.e Re: ` cała prawda o jonasach . 24.05.09, 16:37
            ` dokładnie .
            ja już z ich wyrosłam daawnoo
            aż wstyd że kochałam kiedyś Nicka .
            hahahhahahahahhaaa.
    • Gość: Gosiuuniaa522 Re: ` cała prawda o jonasach . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.09, 14:33
      mm. sa ssuuuuuper
      • julka6655 Re: ` cała prawda o jonasach . 24.05.09, 16:51
        Jeśli chodzi o muzykę to ich kocham uwielbiam ich piosenki, a od tej najnowszej
        już się uzależniłam. Ale z charakteru też za nimi nie przepadam, szczególnie, że
        są strasznymi mamisynkami i sami to podkreslają niemal w każdym wywiadzie, no i
        to zrywanie z dziewczynami.;p
        Ale jest jeszcze coś za co ich uwielbiam-wygląd.tongue_out
        • decod.e Re: ` cała prawda o jonasach . 24.05.09, 17:00
          ` no widzisz.
          który normalny nastolatek słucha rodziców .?
          a tak w ogóle to joe i kevin nie są nastolatkami .
          więc wiadomo , mówia tak pod publiczke . ;|
          MAMISYNKOWIE - dobre określenie .
          możliwe że tak na pokaz to ale nie wiem ..
          albo ich tanie teksty o tym ze dziewczyna najpierw musi spodobać się ich rodzicom
          ŻAŁOSNE .
    • independent_ Re: ` cała prawda o jonasach . 24.05.09, 17:41
      Nie lubię ich. Czemu?
      Bo są przesłodzeni i wszędzie ich pełno.
    • lauren.xd Re: ` cała prawda o jonasach . 10.06.09, 18:16
      Ja ich uwielbiam.
      nie jestem jedną z tych fanek co się [ nie wiem jak to nazwać ] "cieszą" na
      widok plakatu .
      Ja ich lubię za muzykę...
      • katsuumi_17 Re: ` cała prawda o jonasach . 10.06.09, 18:45
        Mnie osobiście oni zwisają i powiewają. Chociaż przyznam, że mają bardzo nieoryginalne
        głosy i muzykę. Nie powala.
        • loczek. Re: ` cała prawda o jonasach . 10.06.09, 19:52
          głos nicka brzmi jak stary odkurzacz.
          • sirangel Re: ` cała prawda o jonasach . 12.06.09, 14:19
            szczerze mówiąc... Nick na nowej płycie straaasznie się wydziera... a Joe wyje
            jakby go ktoś w przyrodzenie kopnął xD xD xD
            ale i tak mi się podoba xD xD
            (ale jestem pogrzana xD Buhahahahaha....)
            • candy.e Re: ` cała prawda o jonasach . 12.06.09, 14:23
              jak zwykle popieram loczka ;p
              • trysia13 Re: ` cała prawda o jonasach . 12.06.09, 22:36
                nienawidzę ich smile
              • loczek. Re: ` cała prawda o jonasach . 12.06.09, 23:00
                candy.e napisał(a):

                > jak zwykle popieram loczka ;p

                no baa . : DD
    • elisss92 Re: ` cała prawda o jonasach . 12.06.09, 23:47
      MI zwisaja i opowiewaja. NIe slucham- nie moj klimat. A kiedys (w wakacje
      jakos) uslyszalam S.O.S i nie mowie, nawet ok, ale no nie moj klimat i juz smile
      Wole ostra muzyke.
    • decod.e Re: ` cała prawda o jonasach . 13.06.09, 10:49
      ` ojj.
      widze że coraz więcej anty fanów jonasów jest .
      hahahaaa
      • mandy_ Re: ` cała prawda o jonasach . 13.06.09, 12:39
        jak powiedzial
        moj cudowny loczus:
        Jądras Brothers!! xppp

        a glos nicka brzmi jak..
        ..nie powiem co big_grintongue_outbig_grintongue_out
        • loczek. Re: ` cała prawda o jonasach . 13.06.09, 14:11
          mandy_ napisał(a):

          > jak powiedzial
          > moj cudowny loczus:
          > Jądras Brothers!! xppp
          >
          > a glos nicka brzmi jak..
          > ..nie powiem co big_grintongue_outbig_grintongue_out

          jeee! < zaciesza > <3
          a najgorsze jest to, że niektórzy myślą,
          że mój nick wziął się od tego, że kocham
          najmłodszego jonasa z kaskadą kudłów na głowie.

          chociaż nie powiem, joe jest niezły ; dd
          ale skrzeczy jak laska podczas seksu ; /
          • decod.e Re: ` cała prawda o jonasach . 13.06.09, 14:42
            hahaaa.
            no szczerze to ja myslałam tak na początku loczek ale wiem że nie jestes ich
            fanka ; )
            I DOBRZE .!
            • pink_rulez Re: ` cała prawda o jonasach . 14.06.09, 16:24
              Szczerze - nie cierpię ich.
              Joe ma okropny głos, jakby przechodził mutację. Nie mogę go słuchać bo mnie bolą uszy
              od takich tonów.
              Ich muzyka jest pusta i denna. Na dodatek ciągle ich puszczają w kotkowym radiu, to się
              staje nie do zniesienia.
              • nicky Re: ` cała prawda o jonasach . 16.08.09, 19:28
                nienawidze ich

                po prostu ich nie lubię

                uważam że są beznadziejni

                pozdro kiss
                • sysiek4444 Re: ` cała prawda o jonasach . 16.08.09, 19:39
                  Hahaaa loczek niezla jestes xd kiss
                  Zawsze mi homolek poprawiasz ^
                  Hehe tak samo ja ich nienawidze !
                  Chociasz no ten Joe jest nawet ładny......o boss co ja pie...sze xd
    • paurii Re: ` cała prawda o jonasach . 17.08.09, 12:24
      jonasi?
      fujcia
      • spier.dalaj666 Re: ` cała prawda o jonasach . 17.08.09, 12:32
        ja ich nie lubię. denerwuje mnie to całe zamieszanie wokół nich i podniecanie
        się 'ah, Joe, Joe, jesteś taki piękny!' >_< jak dla mnie nie mają ani talentu
        ani urody. amen.
        • paurii Re: ` cała prawda o jonasach . 17.08.09, 12:34
          hehe, czyli innymi słowami
          fujcia
          =3
          • spier.dalaj666 Re: ` cała prawda o jonasach . 18.08.09, 11:49
            tak, właśnie xD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka