` hey ;d
jestem strasznie ciekawa co sądzicie o jonas brothers. czy ich kochacie,
lubicie, nienawidzicie, i czy wam zwisają czy powiewają .

wypowiedzcie
się. dlaczego tak myślicie a nie inaczej .? dajcie powód . oczywiście nie
kłóćcie się za bardzo i pamiętajcie że każdy wyraża własne zdanie i trza je
uszanować.
no więc ja pierwsza zacznę. kiedyś ich uwielbiałam i wzdychałam do nicka .
teraz nie bo widze, jak traktują dziewczyny. a co wy o tym myślicie .?