30.08.05, 06:58
gdzies tak grubo po polnocy, nagle na mnie wskoczyl maly i pokrecony,
szczerzac zeby w usmiechu i do lba mi wlazl. na okolicznosc pustki w glowie
mojej poobijal sie straszliwie, lecz wytrzymal kilka chwil, a nad ranem kiedy
budzik dzwonil, wzial i poszedl sobie w dal. pa pa sad(((

jak ja lubie grafomanstwo, chyba jestem walniety big_grin
Obserwuj wątek
    • mary.austin Re: koszmarek 30.08.05, 08:48
      I co tak razem sobie robiliście?
    • wadera3 Re: koszmarek 30.08.05, 09:04
      i takiego małego poobijanego puściłeś samopas,w dodatku nad ranem?!
      Ty nie tylko walnięty jeteś, bez serca również....
      • mary.austin Re: koszmarek 30.08.05, 09:19
        Ja to widzę inaczej- Bogus towarzyski jest i serdeczny,przyją niespodziewanego
        gościa. A że pokręcony umknął - cóż, dorosły jest, robi co chce.
        Nooo, chyba, ze nieletni był, to zmienia postac rzeczy. Boguś...?
        • mary.austin Re: koszmarek 30.08.05, 09:20
          Ja to widzę inaczej- Bogus towarzyski jest i serdeczny,przyjął niespodziewanego
          gościa. A że pokręcony umknął - cóż, dorosły jest, robi co chce.
          Nooo, chyba, ze nieletni był, to zmienia postac rzeczy. Boguś...?
          • wadera3 Re: koszmarek 30.08.05, 09:21
            mówił, że mały i pokręcony w dodatku....
            • mary.austin Re: koszmarek 30.08.05, 09:22
              Eee, skoro pokręcony to pewnie miał lumbago. Nienajmłodszy pewnikiem...
              • wadera3 Re: koszmarek 30.08.05, 09:24
                staruszka wygonił? o świcie?!
                • bogulo Re: koszmarek 30.08.05, 10:58
                  jejku, to juz przespac sie z koszmarkiem nie wolno?
                  zaraz mnie na stosie spala za nieletniego staruszka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka