Gość: pacjentka
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
03.11.05, 11:13
W mojej karcie w rubryce 'płatnik' jest wpisane 'NFZ'...
Usługi stom. były pełnopłatne (grubo ponad tysiąc pln) i w dodatku marnej
jakości.
Zawiadomić media?
Trochę się boję zadzierać z mafią.