Gość: Nata
IP: *.visp.energis.pl
11.02.03, 19:05
------------------------------------------------------------------------------
--
Nie wiem juz co mam robic. Jestem w 15 tygodniu ciąży. Nie mam jeszcze ani
badan ani lekarza. Bylam na 1 wizycie prywatnie, ale nie stac mnie na
chodzenie prywatnie i placenie za badania. Nie mialam ubezpieczenia wiec nie
podzlam do przychodni. Teraz od 1lutego jestem ubezpieczona, ale nigdzie nie
chca mnie przyjac do ginekologa. W mojej przychodni tam gdzie pracuje moj
lekarz 1kontaktu nie ma ginekologa. Teoretycznie moge chodzic gdziekolwiek
indziej. Bylam juz w 3 osrodkach i okazalo sie ze nie moga mnie przyjac, bo
ne mam jakiejs tam karty magnetycznej, a pozatym jezeli chcialabym chodzic go
ginekologa do ich przychodni to musze podpisac oswiadczenie ze chce zmienic
lekarza 1 kontaktu a ja wcale nie chce. Innaczej mnie nie przyjma. Co ja mam
robic?? To upokarzajace kiedy kobieta w ciazy prosi sie o opieke medyczna i
wszedzie jej mowia ze to nie mozliwe?? Prosze pomóżcie!!!!!!!