Dodaj do ulubionych

POMOCY !!!

IP: *.visp.energis.pl 11.02.03, 19:05
------------------------------------------------------------------------------
--
Nie wiem juz co mam robic. Jestem w 15 tygodniu ciąży. Nie mam jeszcze ani
badan ani lekarza. Bylam na 1 wizycie prywatnie, ale nie stac mnie na
chodzenie prywatnie i placenie za badania. Nie mialam ubezpieczenia wiec nie
podzlam do przychodni. Teraz od 1lutego jestem ubezpieczona, ale nigdzie nie
chca mnie przyjac do ginekologa. W mojej przychodni tam gdzie pracuje moj
lekarz 1kontaktu nie ma ginekologa. Teoretycznie moge chodzic gdziekolwiek
indziej. Bylam juz w 3 osrodkach i okazalo sie ze nie moga mnie przyjac, bo
ne mam jakiejs tam karty magnetycznej, a pozatym jezeli chcialabym chodzic go
ginekologa do ich przychodni to musze podpisac oswiadczenie ze chce zmienic
lekarza 1 kontaktu a ja wcale nie chce. Innaczej mnie nie przyjma. Co ja mam
robic?? To upokarzajace kiedy kobieta w ciazy prosi sie o opieke medyczna i
wszedzie jej mowia ze to nie mozliwe?? Prosze pomóżcie!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • maretina skad jestes? napisz prosze. moze cos sie zrobi 11.02.03, 19:06
      • natta24 Re: skad jestes? napisz prosze. moze cos sie zrob 18.02.03, 12:33
        Dziękuję za reakcję. Jestem z Warszawy, na szczęście znalazlam sympatyczną i
        fachową opiekę. Jestem po wstępnych badaniach. Dzięki Bogu są jeszcze lekarze i
        pielęgniarki z powołania, przeżyłam szok kiedy ktoś zapytał jak się wogóle
        czuję, w końcu ktoś się zainteresował mną jako pacjentką. Polecam Przychodnię
        Przyszpitalną i Szpital Praski i serdecznie dziękuję Pani pielęgniarce dzięki
        ktorej zostałam tam przyjęta. Bo nie jest się łatwo dopchać tam do lekarza.
        Pozdrawiam - Renata
        • lekarzyna Czy uwazasz ze dobrze zrobilas 19.02.03, 06:56
          decydujac sie na ciaze w tej sytuacji? Przewiduje 20 lat problemow i nedzy.
          • natta24 Re: Czy uwazasz ze dobrze zrobilas 02.02.05, 11:08
            Na moje szczescie bardzo sie pomylilas. Wszystko sie jakos ulozylo, a ja jestem
            szczesliwa mama 1,5 rocznej Paulinki. A co do problemow, to cale nasze zycie
            sie z nich sklada, nie uwazasz tak?
            Pozdrawiam
            Renata
            • Gość: zyrafa46 Re: Czy uwazasz ze dobrze zrobilas IP: *.aster.pl / *.aster.pl 04.02.05, 20:20
              Renatko, buźki. Dla Ciebie, męża dzieciaczków. Tego mniejszego w brzuszek.:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka