aevano 24.09.09, 22:09 Witam właśnie kupiłem Batmana i nie wiem jak włączyć Psyhx. Mam kartę graficzną GF 9600 GT. W opcjach zmieniłem na najwyższe detale ale o Psyhx nic nie ma. Wiecie jak to ustawić ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
adk84 Re: Batman: Arkham Asylum Psyhx 24.09.09, 22:30 patch 1.1 jest? jak tak to tam w lanczerku gdzie ustawiasz opcje graficzne powinno być Odpowiedz Link Zgłoś
venmort Re: Batman: Arkham Asylum Psyhx 25.09.09, 03:33 Podoba mi się to przekręcenie nazwy. Fajnie brzmi w kontekście tej gry Oprócz patcha zainstaluj też najnowszą wersję PhysX - 9.09.0914. U mnie wreszcie nie ma błędów. Odpowiedz Link Zgłoś
aevano Re: Batman: Arkham Asylum Psyhx 25.09.09, 16:05 Zainstalowałem Patcha 1.1 zmieniam Psyhx na włączone i pisze że moja karta nie wspomaga Psyhx. Sciągne steorwniki najnowsze może od tego Odpowiedz Link Zgłoś
venmort Re: Batman: Arkham Asylum Psyhx 25.09.09, 16:12 @aevano Nie przejmuj się tym komunikatem. PhysX i tak w grze będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
aevano Re: Batman: Arkham Asylum Psyhx 25.09.09, 16:30 Ok. Dzięki za pomoc. Żeby nie zakładać nowego tematu mam jeszcze jedno pytanie trochę z innej półki. Włączam mozille (3.5.3) wchodzę na youtube i pokazuje, że mam nie zainstalowane wtyczki (a wszystkie wtyczki mam od dawna) chodzi o to, że nie mam Adobe flash playera odinstalowałem go i zainstalowałem jeszcze raz. I cały czas pokazuje, że nie mam wtyczki Odpowiedz Link Zgłoś
venmort Re: Batman: Arkham Asylum Psyhx 25.09.09, 16:41 @aevano A na pewno instalujesz Flasha w wersji dla Firefoxa? Dla IE jest inna i nie działa z FF. Odpowiedz Link Zgłoś
aevano Re: Batman: Arkham Asylum Psyhx 25.09.09, 16:51 Tak. Jak wchodzę w FF w Narzędzia -> Dodatki --> Wtyczki tam nie powinno być tego flash playera ? u mnie nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
venmort Re: Batman: Arkham Asylum Psyhx 25.09.09, 17:04 @aevano Nie ma i nie będzie (nie musi być). Sprawdź na tej stronie: Test Adobe Players Jeśli tutaj działa, to znaczy, że jest poprawnie zainstalowany. Odpowiedz Link Zgłoś
aevano Re: Batman: Arkham Asylum Psyhx 25.09.09, 17:41 Nie działa nie ma wtyczki Macromedia Shockwave player zainstalowałem ją ale dalej nie działa, tak jakby FF nie widział tych wtyczek. Odpowiedz Link Zgłoś
aevano Re: Batman: Arkham Asylum Psyhx 25.09.09, 22:01 Wracając do PsyhX w niektórych momentach gry pokazuje się błąd i gra się wyłącza a bez PsyhX działa. Z tym FF na razie nic nie wykombinowałem. Odpowiedz Link Zgłoś
venmort Re: Batman: Arkham Asylum Psyhx 26.09.09, 06:28 @aevano Obawiam się, że na ten błąd niewiele na razie poradzisz. Trzeba poczekać na oficjalne stanowisko Cenegi odnośnie patcha 1.1 i zobaczyć na większej grupie osób jak im funkcjonuje PhysX. Ja mogę grać dopiero na nowej wersji sterownika, poprzednio też miałem błędy. Z tym Firefoxem, to już kończą mi się pomysły. A nie masz przypadkiem zainstalowanych jakichś dodatków blokujących wyświetlanie flashy na stronach np. NoScripta albo włączonej jakiejś funkcji firewalla o podobnym działaniu. Jedynym wyjściem wydaje się być odinstalowanie przeglądarki, ponowna jej instalacja bez żadnych dodatków poza Adobe Flash Playerem i sprawdzenie działania. Jeżeli w dalszym ciągu nie będzie poprawy, to może oznaczać błąd w systemie, ale jaki, to już pojęcia nie mam Odpowiedz Link Zgłoś
aevano Re: Batman: Arkham Asylum Psyhx 26.09.09, 08:48 Ale wszystko działało nic nie zmieniałem i nagle przestało działać. FF odinstalowywałem z 4 razy. Chociaż wcześniej skanowałem kompa takim programem który jest z Odkurzaczem razem "Szybkie czyszczenie dysku" i nie wiem czasem czy nie po tym przestało działać, ale nawet jakby usunęło jakiś plik ważny to jak przeinstalowywałem FF i Flash Playera to powinno się naprawić. Chyba muszę zacząć ściągać Google Chrome , Jeszcze spróbóje rejestr wyczyścić może tam jest jakiś błąd. Odpowiedz Link Zgłoś
venmort Re: Batman: Arkham Asylum Psyhx 26.09.09, 18:28 @aevano Niewykluczone, że to czyszczenie dysku okazało się zbyt skuteczne Faktycznie możesz spróbować z Chrome albo Operą, które używają chyba tej samej wersji Adobe Flash Playera co FF. Twój problem staje się coraz bardziej dziwny Odpowiedz Link Zgłoś
bunch Re: Batman: Arkham Asylum Psyhx 26.09.09, 17:26 Dlaczego? Zapytaj dystrybutorów/twórców. Patch dla nas pojawi się wkrótce. Identyczny problem mam: gamecorner.pl/game_forum/02,3033,100519429,100519429,Brak_PhysX_w_Batman_Arkham_Asylum.html Odpowiedz Link Zgłoś
bunch Re: Batman: Arkham Asylum Psyhx 12.10.09, 00:19 ... no to "wkrótce" trwa już drugi tydzień od zapowiedzenia przez twórców wydania patcha. Odpowiedz Link Zgłoś