23.04.11, 11:42
https://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/xf/nd/k1xe/1haQVaAHasV5RctaqX.jpg
Obserwuj wątek
    • annholy Re: Wesołych 23.04.11, 12:09
      Boski króliczek brawo Wesołych i psn bez obstrukcji!
    • sirmadness Re: Wesołych 23.04.11, 12:50
      no to wzajemnie blabla, wracam grać
    • reven Re: Wesołych 23.04.11, 13:23
      Fajny obrazek smile I wzajemnie.
      • psfan Re: Wesołych 23.04.11, 20:59
        Ja życzę wszystkim polygamistom miłych i spokojnych świąt.
        SONY życzę aby włączyło na święta PSN, a MICROSOFT-owi aby korzystali ze światnej okazji jaką jest wyłączenie Network-a.suspicious

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka