annholy Re: Wesołych 23.04.11, 12:09 Boski króliczek Wesołych i psn bez obstrukcji! Odpowiedz Link Zgłoś
psfan Re: Wesołych 23.04.11, 20:59 Ja życzę wszystkim polygamistom miłych i spokojnych świąt. SONY życzę aby włączyło na święta PSN, a MICROSOFT-owi aby korzystali ze światnej okazji jaką jest wyłączenie Network-a. Odpowiedz Link Zgłoś