Dodaj do ulubionych

Faust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

07.02.07, 19:36
Zainstalowałam sobie ostatnio dawno nie grana grę Faust. I tam po wzięciu losu
z sejfu powinien otworzyć się jakiś filmik i nic si ę nie otwierasadCzy ktoś
może wie dlaczego?Czy jest to możliwe, by cała gra się poprostu nie
zainstalowała???Proszę o pomoc!!!!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka