Zainstalowałam sobie ostatnio dawno nie grana grę Faust. I tam po wzięciu losu
z sejfu powinien otworzyć się jakiś filmik i nic si ę nie otwiera

Czy ktoś
może wie dlaczego?Czy jest to możliwe, by cała gra się poprostu nie
zainstalowała???Proszę o pomoc!!!!!!