bosman_plama Re: Historia Total War - Shogun 17.04.09, 07:56 Przyłączę się do braw za opowiadanie o Total War "na Wołoszańskiego". Pomysł świetny, wykonanie też niczego sobie. Tylko... spodziewałem się czegoś więcej niż ultraskrótowego przedstawienia gry. Ale jako dowcip - świetne Odpowiedz Link Zgłoś
todraf Re: Historia Total War - Shogun 17.04.09, 10:02 I co i tylko tyle? CO to jest? "Klan"? 1:45 patrzenia na Sławka i 15 sekund z gry. Co za bzdura. Dajcie jutro pełny film bo nikt tego nie będzie oglądał w ogóle. Odpowiedz Link Zgłoś
slawomir.serafin Re: Historia Total War - Shogun 17.04.09, 10:04 I co i tylko tyle? CO to jest? "Klan"? 1:45 patrzenia na Sławka i 15 sekund z gry. ----- don't hate me beacause I'm beautiful... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Historia Total War - Shogun IP: *.chello.pl 17.04.09, 10:07 Świetne, genialne. 3 razy już oglądnąłem. Dla poprawienia efektu Sławek mógłby się ubrać w garnitur czy cuś takiego. Coś co jeszcze bardziej by podkreśliło "powagę" historii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mat48 Re: Historia Total War - Shogun IP: *.adsl.inetia.pl 17.04.09, 10:09 Znajdujemy się w strefie 11 Odpowiedz Link Zgłoś
radek.zaleski Re: Historia Total War - Shogun 17.04.09, 10:18 ja chciałem tylko dodać (żeby rozwiać wątpliwości). nie planowaliśmy, żeby to była parodia Wołoszańskiego. planowaliśmy, że ten materiał będzie dużo bardziej... poważny i merytoryczny (skrypt był dłuuugi i pełen szczegółów). ale potem, w trakcie "walki" z materiałem objawiła się nam wszystkim prawda ekranu - Sławek ma talent vis comica. żal byłoby tego nie wykorzystać. zobaczymy jaki będzie odbiór wszystkich 4 części. jeśli uznacie, że to jednak zbyt "jajcarskie", to następnym razem naprawdę postaramy się być bardziej poważni. z drugiej strony... "naprawdę inny serwis o grach". jak już coś robić - to na całego. dzięki za wszystkie miłe słowa, a także za słowa krytyki, też są potrzebne. Odpowiedz Link Zgłoś
don_wroc_love Re: Historia Total War - Shogun 17.04.09, 10:29 broń Boże poważnie! jest Git! tylko ostrzegajcie ludzi na początku, żeby odłożyli kawę na bok, bo monitory na tym cierpią Odpowiedz Link Zgłoś