Gość: Nina
IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl
22.10.01, 12:57
Serdecznie dziękuję Panu za odpowiedź na temat stroczyka. Kwiaty mojej rośliny
wyglądały tak samo jak te które kupujemy jako storczyki cięte w kwiaciarniach.
Kolor miały fioletowo- bordowo- kremowy. Roślina posiadała 2 kwiaty.
Rzeczywiście zgadza się to o czym Pan pisał - młode pędy zaczęły wyrastać po
przekwitnieniu kwiatów i obecnie są ok 3/4 wysokości starych pędów.
Pisze Pan aby powiesić roślinę w przewiewnym miejscu - moja roślina jest w
stojacej doniczce (liście ok 70-80 cm wysokości). Pisze Pan o zmianie
temperatury, proszę okreslić jakiego rzędu musi być to zmiana - czy na noc mogę
go wystawić np. na balkon?
Uprzejmie proszę o poradę czy storczyki można rozmnażać? Jeżeli tak to w jaki
sposób.
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.