Gość: Piotruś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.09, 14:34 Niedawno był konkurs związany z Iversonem w którym były do wygrania koszulki...kiedy można się spodziewać wyników? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kris Re: Allen Iverson - konkurs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.09, 11:26 czy ktoś coś wie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomasz Re: Allen Iverson - konkurs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.09, 13:17 Coś mi się zdaje,że to konkurs dla znajomych królika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edek Puk puk!-są tu może szczęśliwi nagrodzeni?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.09, 20:57 ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Borys czy są gdzieś wyniki tego konkursu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.09, 11:06 ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomasz Re: Allen Iverson - konkurs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 20:23 Czy te patafony podadzą wreszcie te wyniki? Odpowiedz Link Zgłoś