Gość: CSSSS IP: 212.160.79.* 29.08.10, 22:17 czemu Ibra nie gra ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: alan Milan - Lecce IP: *.111.kt.cust.t-mobile.co.uk 29.08.10, 22:20 INTER TO SMIECIE I DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AC MILAN DE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ALAN Re: Milan - Lecce IP: *.111.kt.cust.t-mobile.co.uk 29.08.10, 22:24 BO TO FRAJER Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chajzer Re: Milan - Lecce IP: 109.243.55.* 29.08.10, 22:48 Sam jesteś frajer.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chajzer Milan - Lecce IP: 109.243.55.* 29.08.10, 22:29 Bo jeszcze nie podpisali umowy i nie może Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Salbert Re: Milan - Lecce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.10, 11:24 podpisali, ale jeszcze nie miał testów medycznych! xD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kumi Re: Milan - Lecce IP: *.pl 30.08.10, 00:07 Bo dopiero w poniedziałek podpisuje kontrakt to jak ma grać bez kontraktu, mistrzu? xD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jass Milan - Lecce IP: *.tbs-net.rekin.net 30.08.10, 09:10 A Panom redaktorom nawet nie chciało się sprawdzić jaki był wynik. A wynik proszę Panów był 4-0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beloo Milan - Lecce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.10, 10:22 4:0 dla milanu bylo nie 3:0 :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Slawomir Peszko Milan - Lecce IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.08.10, 18:17 Szkoda że Ronnie nic nie strzelił ale ogólnie ok mecz Odpowiedz Link Zgłoś