Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Milan - Lecce

    IP: 212.160.79.* 29.08.10, 22:17
    czemu Ibra nie gra ?
    Obserwuj wątek
      • Gość: alan Milan - Lecce IP: *.111.kt.cust.t-mobile.co.uk 29.08.10, 22:20
        INTER TO SMIECIE I
        DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AC MILAN DE
        BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: ALAN Re: Milan - Lecce IP: *.111.kt.cust.t-mobile.co.uk 29.08.10, 22:24
        BO TO FRAJER
        • Gość: Chajzer Re: Milan - Lecce IP: 109.243.55.* 29.08.10, 22:48
          Sam jesteś frajer....
      • Gość: Chajzer Milan - Lecce IP: 109.243.55.* 29.08.10, 22:29
        Bo jeszcze nie podpisali umowy i nie może
        • Gość: Salbert Re: Milan - Lecce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.10, 11:24
          podpisali, ale jeszcze nie miał testów medycznych! xD
      • Gość: kumi Re: Milan - Lecce IP: *.pl 30.08.10, 00:07
        Bo dopiero w poniedziałek podpisuje kontrakt to jak ma grać bez kontraktu,
        mistrzu? xD
      • Gość: jass Milan - Lecce IP: *.tbs-net.rekin.net 30.08.10, 09:10
        A Panom redaktorom nawet nie chciało się sprawdzić jaki był wynik. A
        wynik proszę Panów był 4-0
      • Gość: beloo Milan - Lecce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.10, 10:22
        4:0 dla milanu bylo nie 3:0 :P
      • Gość: Slawomir Peszko Milan - Lecce IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.08.10, 18:17
        Szkoda że Ronnie nic nie strzelił ale ogólnie ok mecz

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka