Gość: anna IP: *.tktelekom.pl 19.07.11, 08:22 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: najaremo Re: Boks. McBride: Po walce z Adamkiem mdliło mni IP: 195.42.249.* 19.07.11, 08:38 lecz sie na głowe anna. Wracając to tematu, będzie gdzieś transmisja walki? dajcie namiary Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turtlezzz Re: Boks. McBride: Po walce z Adamkiem mdliło mni IP: *.adsl.inetia.pl 19.07.11, 10:08 Pewnie będzie na meczyki.pl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Duch McBride wygra IP: 91.216.239.* 19.07.11, 09:09 Przykro to pisać, ale Wach najpewniej przegra. McBride w walce z Adamkiem pokazał się z naprawdę dobrej strony. Wach jest strasznie drewaniany, bardziej niż McBride. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szpieg Re: McBride wygra IP: *.home.aster.pl 19.07.11, 16:16 Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Zywnosciowej w/g IP od razu widac znaFce (moze czuc ta wies i slome z butow) hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bbb Re: Boks. McBride: Po walce z Adamkiem mdliło mni IP: *.welnowiec.net 19.07.11, 09:16 to miło że nawet psychiatryki mają dostęp do szerokopasmowego interetu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ks Stanisław Adamek, rodzina Radia Maryja z Tobą IP: *.tktelekom.pl 19.07.11, 09:30 modlimy się za Ciebie nasz ty Bokserze, na chwałę Pana naszego ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: najaremo mdliło? a śrać sie nie chcialo? IP: 195.42.249.* 19.07.11, 14:07 dostaniesz wałachem po mordzie az ci puszczą zwieracze Odpowiedz Link Zgłoś
pulp_creator Boks. McBride: Po walce z Adamkiem mdliło mnie ... 19.07.11, 09:48 Taaa..., Anno i ks. Stanisławie, bez względu na bzdury, jakie wypisujecie- rozśmieszyliście mnie do łez. Tak, czy inaczej, nie negowałbym afirmacje przynależności do jakiegokolwiek kościoła, bo cała Ameryka Łacińska, i Południowa czyni to z ochotą (nie wspominając o Mannym) i nikomu to nie przeszkadza. Podobnie, jak i religijność Khalidowa. Ja jednak o czymś innym... Pseudonimy. Zastanawiające są pomysły na nie. "Diablo"? "Dragon"? A czemu nie Reksio? Cóż za dureń nazywa naszego zawodnika "Wiking"? A może tak "Młot Kupały", "Słowiański Bicz" lub inny- "Polska Krew"? mnie te obcojęzyczne nazwy to tylko dobrze kojarzyły się z Michalczewskim. Reszta- jak widać w ringu- miernota. Odpowiedz Link Zgłoś
lastm2 Re: Boks. McBride: Po walce z Adamkiem mdliło mni 19.07.11, 10:03 Przygadał kocioł garnkowi. Spójrz lepiej w swój login Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bnt Re: Boks. McBride: Po walce z Adamkiem mdliło mni IP: *.bialnet.com.pl 19.07.11, 14:26 101/100 :) Odpowiedz Link Zgłoś