Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Boks. McBride: Po walce z Adamkiem mdliło mnie ...

    IP: *.tktelekom.pl 19.07.11, 08:22
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    Obserwuj wątek
      • Gość: najaremo Re: Boks. McBride: Po walce z Adamkiem mdliło mni IP: 195.42.249.* 19.07.11, 08:38
        lecz sie na głowe anna.

        Wracając to tematu, będzie gdzieś transmisja walki? dajcie namiary
        • Gość: turtlezzz Re: Boks. McBride: Po walce z Adamkiem mdliło mni IP: *.adsl.inetia.pl 19.07.11, 10:08
          Pewnie będzie na meczyki.pl.
      • Gość: Duch McBride wygra IP: 91.216.239.* 19.07.11, 09:09
        Przykro to pisać, ale Wach najpewniej przegra. McBride w walce z Adamkiem pokazał się z naprawdę dobrej strony. Wach jest strasznie drewaniany, bardziej niż McBride.
        • Gość: szpieg Re: McBride wygra IP: *.home.aster.pl 19.07.11, 16:16
          Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Zywnosciowej w/g IP



          od razu widac znaFce (moze czuc ta wies i slome z butow) hahaha


      • Gość: bbb Re: Boks. McBride: Po walce z Adamkiem mdliło mni IP: *.welnowiec.net 19.07.11, 09:16
        to miło że nawet psychiatryki mają dostęp do szerokopasmowego interetu
        • Gość: ks Stanisław Adamek, rodzina Radia Maryja z Tobą IP: *.tktelekom.pl 19.07.11, 09:30
          modlimy się za Ciebie nasz ty Bokserze, na chwałę Pana naszego !
          • Gość: najaremo mdliło? a śrać sie nie chcialo? IP: 195.42.249.* 19.07.11, 14:07
            dostaniesz wałachem po mordzie az ci puszczą zwieracze
      • pulp_creator Boks. McBride: Po walce z Adamkiem mdliło mnie ... 19.07.11, 09:48
        Taaa..., Anno i ks. Stanisławie, bez względu na bzdury, jakie wypisujecie- rozśmieszyliście mnie do łez. Tak, czy inaczej, nie negowałbym afirmacje przynależności do jakiegokolwiek kościoła, bo cała Ameryka Łacińska, i Południowa czyni to z ochotą (nie wspominając o Mannym) i nikomu to nie przeszkadza. Podobnie, jak i religijność Khalidowa. Ja jednak o czymś innym...
        Pseudonimy. Zastanawiające są pomysły na nie. "Diablo"? "Dragon"? A czemu nie Reksio?
        Cóż za dureń nazywa naszego zawodnika "Wiking"? A może tak "Młot Kupały", "Słowiański Bicz" lub inny- "Polska Krew"? mnie te obcojęzyczne nazwy to tylko dobrze kojarzyły się z Michalczewskim. Reszta- jak widać w ringu- miernota.
        • lastm2 Re: Boks. McBride: Po walce z Adamkiem mdliło mni 19.07.11, 10:03
          Przygadał kocioł garnkowi. Spójrz lepiej w swój login
          • Gość: bnt Re: Boks. McBride: Po walce z Adamkiem mdliło mni IP: *.bialnet.com.pl 19.07.11, 14:26
            101/100 :)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka