Gość: miron58
IP: *.skarzysko.vectranet.pl
03.10.13, 23:11
witam Bartek chodzi o to nie mam bonusów zliczyłem wszystkie punkty brakuje 2ale te dwa punkty to drobnostka w stosunku do bonusów dlaczego zyro miałem na rezerwie a on gral to punkty sie nie licza :piwo: