Gość: białostocki TAZ Skok o tyczce kobiet IP: *.mexico.one.pl 24.08.04, 23:28 Podczas prezentacji zawodniczek, gdy operator kamery pokazał Fieofanową, Szaranowicz (to był chyba on) tak ją określił: wygląda jak półtora nieszczęścia i tak samo skacze. Po chwili próbował to naprawić: To znaczy skacze jak półtorej zawodniczki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hania Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 23:36 Finał skoku o tyczce-komentator w I PR(nazwiska nie pamiętam) o Annie Rogowskiej tuż przed skokiem na 4.70"blond Wenus polskiej tyczki", a po udanym skoku "ach,ta polska husaria tyczkarska" A w między czasie odbył się bieg dziesięcioboistów na 1500 metrów- "dziesięcioboiści biegną z wdziękiem słonia,ale nie ma im się,co dziwić,przecież oni chcą tylko dobiec do mety..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Katowice Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.welnowiec.net 24.08.04, 23:38 Szaranowicz o białoruskim skoczku wzwyż Leśniczym: "był tam jeszcze Leśniczy, raczej Gajowy, taki niewidoczny był..." O skoczkini wzwyż Isinbajewej: "Charakterek to ona ma - ojciec pochodzi z Kaukazu." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mr. Blue Sky Bez znaczenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 23:50 "To już nie ma zmaczenia" - powiedział Włodzimierz Szaranowicz, gdy Polka zajęła trzecie miejsce w biegu, z którego kwalifikowało się pięć najlepszych zawodniczek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mr. Blue Sky Absolutnie pewni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 23:53 "Zawodniczki chcą być absolutnie pewni" - powiedział Marek Jóźwik o Amerykance Richards, która zgłosiła nieprzygotowanie do startu przed biegiem na 400m. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mr. Blue Sky Konkurs skoku o tyczce kobiet - polecam;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 00:03 "Był moment zawahania trzy kroki przed zabiciem tyczki" - powiedział Włodzimierz Szaranowicz po udanym skoku Anny Rogowskiej na 4,55. "Trener Anety Rogowskiej" - powiedział Włodzimierz Szaranowicz o trenerze ANNY Rogowskiej. "Została już tylko piątka zawodniczek. Dwie Polki, dwie Rosjanki" - powiedział Włodzimierz Szaranowicz, zapominając o Islandce. "Fieofanowa była gimnastyczką, dobrze sobie radzi w tym odwale tyczkarskim, ale Fieofanowa też sobie radzi" - powiedział Marek Jóźwik. "Fieofanowa, to jest głęboka penetracja własnej duszy" - powiedział Marek Jóźwik o leżącej twarzą do ziemi, koncentrującej się Rosjance. "Za wcześnie zabiła tyczkę" - powiedział Włodzimierz Szaranowicz po nieudanym skoku Anny Rogowskiej na 4,75. "Anna jest przygotowana do zajęć na podium" - powiedział Marek Jóźwik o odpadającej z turnieju i pakującej plecak brązowej medalistce Annie Rogowskiej. "To jest wysokość równa rekordowi świata" - powiedział Włodzimierz Szaranowicz przed skokiem Fieofanowej na 4,90. Za chwilę Marek Jóźwik dodał: "Rekord Isinbajewej o dwa centymetry niższy". "A my z Sebastianem Chmarem" - powiedział Przemysław Babiarz, żegnając się z widzami wraz z Sebastianem CHMARĄ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kompan TYCZKA KOBIET !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 00:34 "Nie postawiłbym na nią złamanego szeląga..." - Włodzimeirz Szaranowicz o rosyjskiej tyczkarce Fiefonowej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PP Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 01:21 Szaranowicz o Rosjance podczas zawodów w skoku o tyczce: "...wyglada jak półorej nieszczęścia i tak samo skacze.." (zdobyła srebro) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PP Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 01:22 Szaranowicz o Rosjance podczas zawodów w skoku o tyczce: "...wyglada jak półtorej nieszczęścia i tak samo skacze.." (zdobyła srebro) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Qba Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 01:33 "przegrało tu już wielu FAWORYTKÓW" "trzy lata temu na poprzednich igrzyskach" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sawa Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 07:00 Nie wiem czy to już było bo wszystkiego nie czytałam ale będąc na Mazurach w radio słuchałam relację ze startu O. Jędrzejczak i to był chyba Zimoch:" Proszę państwa niedaleko Otylii Japonka stoi na słupku jak jakaś japońska gejsza ale teraz płynie ona przeradza się w jakąś wojowniczkę ninja"(nindżia - chyba tak to się pisze) i jeszcze "Otylia płynie fantastycznie ona już nie ma nóg ona ma jedną płetwę" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: potwornie... mocny CHMARA IP: *.NAT.WRO.Korbank.PL 25.08.04, 08:35 Chmara na pytanie Babiarza, czy trener Rogowskiej był spokojny, odpowiedział: "Był bardzo spokojny, coś ciągle nerwowo pokazywał." Odpowiedz Link Zgłoś
wolfspider Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! 25.08.04, 09:10 To nie wpadka ale mnie rozwala Szary i jego zwrot "Rozmawialem dzisiaj z ...." , juz widze tych wszystkich trenerow , dzialaczy i sportowcow uciekajacych w poplochu jak szary wychodzi rano z wioski. P.S. Jestem ciekaw kiedy Wlodziu powiem "Rozmawialem dzisiaj za posrednictwem medium z Florence Griffith Joyner i powiedziala mi ze nie brala sterydow" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radiowiec Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 09:23 24.08. godzina około 20.30, Polskie Radio Program 1, skok Moniki Pyrek bodajże na 4.40, Komentator cytat: "I przepłynęła nad tyczką z zapasem 25 - 30 metrów.." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pomocnik Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 09:29 ok. 3 dni temu biegła polka, która zdobyła ostatnie miejsce(chyba miała na imię Grażyna) komentaż pod sam koniec: "polka wyraźnie zostawia siły na ostatni moment" Włodku, wiem że twój zawód nie jest łatwy ale lepiej będzie jak będziesz się go uczył na pamięć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mol Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 09:34 triathlon kobiet: o przeżutkach - "przełożyły na inne... przełożenie" i "prędkosć wynosi 50-60, ale jadą pod kolejne wzniesienie więc będzie to jakieś 40 km/h" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Francesca Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 09:42 24 sierpnia: 1. Komentator zawodów żeglarskich w klasie 49er: - o załodze ukraińskiej: nie wstrzelili się w start ale na górnym punkcie byli już na drugim miejscu, - o zawodach: prosze państwa nie oszukujmy się, nie ma co zwracać uwagi na przepisy i tak wygra ten, kto pierwszy minie metę 2. Włodzimierz Szaranowicz: - o amerykańskim sprinterze Shawnie Crawforcie, który wygrał eliminacje na 200m: chyba nie działają mu jakieś podzespoły, bo biegnie tak, jakby chciał dorobić się kontuzji, wcześniej o tym samym biegaczu: nie wiadomo komu i co chce pokazać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katarzynka Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: 213.199.204.* 25.08.04, 10:02 dzisiaj komentator kolarstwa: "nadaje tempa dzisiejszemu wydarzeniowi" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nelsonek Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 10:38 Eurosport, triathlon: "Startuje na liście startowej" "Teraz następuje najazd Amerykanek na Australie" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nelsonek Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 10:41 i jeszcze z eurosportu: "Troche za bardzo zainwestowala w jazde na rowerze" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arkadia Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 11:32 1)"Zobacza to panstwo...teraz...rusza czas" 2)"PRZERWA NA TORZE w Atenach napewno jeszcze troche potrwa" 3)"Hiszpanie wchodza na znak, za nimi Grecy, Ukraincy..." 4)"Lideruja teraz obaj" 5)"Skracal ten krok" 6)"Koncentruje sie stojac tylem do kierunku startu" 7)"Kenijczycy unikaja kontaktu z plotkami" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kopernik Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.petrus.com.pl 25.08.04, 12:10 Dzisiaj podczas triathlonu: "Te 3 zawodniczki nadają tempo dzisiejszemu wydarzeniowi" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka :-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 12:30 Podczas wyścigu kolarskiego: "punkt żywieniowo - nawadniający". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MISIEK!!!!!! Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: 213.199.204.* 25.08.04, 12:30 żeglarstwo-klasa Mistral "on jest Ho Hi Ho ,czy Ho Ho HI?" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ven.tus Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: 213.77.91.* 25.08.04, 12:34 Włodzimierz Szaranowicz na otwarciu igrzysk: 1. Reprezentacje się reprezentują.. 2. Sasiad z bliższego sąsiedztwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Górnik Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 13:23 Podstawą jest jednak głos, a w tej sferze Szaranowicz i Babiarz są najlepsi. kIedus "baba" kojarzył mi sie z pedalkiem ale jak uslyszalem go w radio to padlem. Nikt nie ma takiej barwy. A co do wpadek to przy jego emocjonalnym podejsciu jest to nieukninione zreszta lubie patrzec jak mus ie lza w oko kreci. Widac ze gosciu sie sportem interesuje, a nie jak Chylewska ktora mimo jakiegos tam doswiadczenia wciaz w majty robi na wizji. Kurzajewski jest z kolei nijaki jak cholera. Pana w okularach (Sobczynski)proponuje z kolei do Słowa na nidziele czy jakos tak. Nie ma blysku sportowego w oku. Dzieki za uwage! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MENTALNY_FAITER moimi faworytami sa Jozwik i Szaranowicz z : IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 12:44 FAITERAMI, MENTALONSCIA, i innymi głupotami czesto mowianymi bez sensu i zupelnie w nieodpowiednim momencie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga :-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 12:57 Podczas zawodów żeglarskich w klasie Mistral: "Wiatr nic nie robi sobie nawet z transmisji telewizyjnych, wieje jak chce, jak mu sie podoba". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gurnik Moje zdanie o komntatorach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 13:26 Podstawą jest jednak głos, a w tej sferze Szaranowicz i Babiarz są najlepsi. kIedus "baba" kojarzył mi sie z pedalkiem ale jak uslyszalem go w radio to padlem. Nikt nie ma takiej barwy. A co do wpadek to przy jego emocjonalnym podejsciu jest to nieukninione zreszta lubie patrzec jak mus ie lza w oko kreci. Widac ze gosciu sie sportem interesuje, a nie jak Chylewska ktora mimo jakiegos tam doswiadczenia wciaz w majty robi na wizji. Kurzajewski jest z kolei nijaki jak cholera. Pana w okularach (Sobczynski)proponuje z kolei do Słowa na nidziele czy jakos tak. Nie ma blysku sportowego w oku. Dzieki za uwage! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a PEDAŁY IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.08.04, 13:40 Co prawda to nie było podczas tegorocznych igrzysk, ale utkwiło mi w pamięci o jakimś kolarzu- ,,Cudowne dziecko dwóch pedałów" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: an Re: PEDAŁY IP: *.ibb.waw.pl 25.08.04, 16:36 o boshhhh ile raZY JESZCZE BĘDZIECIE TO POWTARZAĆ?! przeczytajcie sobie poprzednie posty Odpowiedz Link Zgłoś
titush Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! 25.08.04, 14:05 moje ulubione: - "język kubański" - "styli płwackich" - "Greczka" [zamiast Greczynka] - i zawsze obecne: "to jest fajter!", "z niej to prawdziwa fajterka!", itp. brrrrrrrrrrrrr! okropieństwo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zosia Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.novartis.com 25.08.04, 14:34 Wczoraj w radiowej "Jedynce" komentator powiedział, że któraś z tyczkarek (niestety, nie pamiętam, która) przeleciała "gładko kilka METRÓW nad poprzeczką". Ciekawe, jak przeżyła upadek z takiej wysokości i jak trafiła w materac. Poza tym, co zapamiętałem, ci goście cały czas bredzili jak po zielu. Odpowiedz Link Zgłoś