Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj!

      • Gość: białostocki TAZ Skok o tyczce kobiet IP: *.mexico.one.pl 24.08.04, 23:28
        Podczas prezentacji zawodniczek, gdy operator kamery pokazał Fieofanową,
        Szaranowicz (to był chyba on) tak ją określił: wygląda jak półtora nieszczęścia
        i tak samo skacze. Po chwili próbował to naprawić: To znaczy skacze jak
        półtorej zawodniczki.
      • Gość: Hania Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 23:36
        Finał skoku o tyczce-komentator w I PR(nazwiska nie pamiętam) o Annie
        Rogowskiej tuż przed skokiem na 4.70"blond Wenus polskiej tyczki", a po udanym
        skoku "ach,ta polska husaria tyczkarska"
        A w między czasie odbył się bieg dziesięcioboistów na 1500 metrów-
        "dziesięcioboiści biegną z wdziękiem słonia,ale nie ma im się,co
        dziwić,przecież oni chcą tylko dobiec do mety..."
      • Gość: Artur Katowice Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.welnowiec.net 24.08.04, 23:38
        Szaranowicz o białoruskim skoczku wzwyż Leśniczym:
        "był tam jeszcze Leśniczy, raczej Gajowy, taki niewidoczny był..."

        O skoczkini wzwyż Isinbajewej:
        "Charakterek to ona ma - ojciec pochodzi z Kaukazu."
      • Gość: Mr. Blue Sky Bez znaczenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 23:50
        "To już nie ma zmaczenia" - powiedział Włodzimierz Szaranowicz, gdy Polka
        zajęła trzecie miejsce w biegu, z którego kwalifikowało się pięć najlepszych
        zawodniczek.
      • Gość: Mr. Blue Sky Absolutnie pewni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 23:53
        "Zawodniczki chcą być absolutnie pewni" - powiedział Marek Jóźwik o Amerykance
        Richards, która zgłosiła nieprzygotowanie do startu przed biegiem na 400m.
      • Gość: Mr. Blue Sky Konkurs skoku o tyczce kobiet - polecam;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 00:03
        "Był moment zawahania trzy kroki przed zabiciem tyczki" - powiedział
        Włodzimierz Szaranowicz po udanym skoku Anny Rogowskiej na 4,55.

        "Trener Anety Rogowskiej" - powiedział Włodzimierz Szaranowicz o trenerze ANNY
        Rogowskiej.

        "Została już tylko piątka zawodniczek. Dwie Polki, dwie Rosjanki" - powiedział
        Włodzimierz Szaranowicz, zapominając o Islandce.

        "Fieofanowa była gimnastyczką, dobrze sobie radzi w tym odwale tyczkarskim, ale
        Fieofanowa też sobie radzi" - powiedział Marek Jóźwik.

        "Fieofanowa, to jest głęboka penetracja własnej duszy" - powiedział Marek
        Jóźwik o leżącej twarzą do ziemi, koncentrującej się Rosjance.

        "Za wcześnie zabiła tyczkę" - powiedział Włodzimierz Szaranowicz po nieudanym
        skoku Anny Rogowskiej na 4,75.

        "Anna jest przygotowana do zajęć na podium" - powiedział Marek Jóźwik o
        odpadającej z turnieju i pakującej plecak brązowej medalistce Annie Rogowskiej.

        "To jest wysokość równa rekordowi świata" - powiedział Włodzimierz Szaranowicz
        przed skokiem Fieofanowej na 4,90. Za chwilę Marek Jóźwik dodał: "Rekord
        Isinbajewej o dwa centymetry niższy".

        "A my z Sebastianem Chmarem" - powiedział Przemysław Babiarz, żegnając się z
        widzami wraz z Sebastianem CHMARĄ.
      • Gość: Kompan TYCZKA KOBIET !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 00:34
        "Nie postawiłbym na nią złamanego szeląga..." - Włodzimeirz Szaranowicz o
        rosyjskiej tyczkarce Fiefonowej.
      • Gość: PP Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 01:21
        Szaranowicz o Rosjance podczas zawodów w skoku o tyczce: "...wyglada jak
        półorej nieszczęścia i tak samo skacze.." (zdobyła srebro)
      • Gość: PP Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 01:22
        Szaranowicz o Rosjance podczas zawodów w skoku o tyczce: "...wyglada jak
        półtorej nieszczęścia i tak samo skacze.." (zdobyła srebro)
        • Gość: Qba Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 01:33
          "przegrało tu już wielu FAWORYTKÓW"
          "trzy lata temu na poprzednich igrzyskach"
          • Gość: Sawa Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 07:00
            Nie wiem czy to już było bo wszystkiego nie czytałam ale będąc na Mazurach w
            radio słuchałam relację ze startu O. Jędrzejczak i to był chyba Zimoch:" Proszę
            państwa niedaleko Otylii Japonka stoi na słupku jak jakaś japońska gejsza ale
            teraz płynie ona przeradza się w jakąś wojowniczkę ninja"(nindżia - chyba tak
            to się pisze) i jeszcze "Otylia płynie fantastycznie ona już nie ma nóg ona ma
            jedną płetwę"
        • Gość: potwornie... mocny CHMARA IP: *.NAT.WRO.Korbank.PL 25.08.04, 08:35
          Chmara na pytanie Babiarza, czy trener Rogowskiej był spokojny, odpowiedział:
          "Był bardzo spokojny, coś ciągle nerwowo pokazywał."
      • wolfspider Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! 25.08.04, 09:10
        To nie wpadka ale mnie rozwala Szary i jego zwrot "Rozmawialem dzisiaj z ...." ,
        juz widze tych wszystkich trenerow , dzialaczy i sportowcow uciekajacych w
        poplochu jak szary wychodzi rano z wioski.

        P.S.
        Jestem ciekaw kiedy Wlodziu powiem "Rozmawialem dzisiaj za posrednictwem medium
        z Florence Griffith Joyner i powiedziala mi ze nie brala sterydow"
      • Gość: radiowiec Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 09:23
        24.08. godzina około 20.30, Polskie Radio Program 1, skok Moniki Pyrek bodajże
        na 4.40, Komentator cytat: "I przepłynęła nad tyczką z zapasem 25 - 30
        metrów.."
      • Gość: pomocnik Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 09:29
        ok. 3 dni temu biegła polka, która zdobyła ostatnie miejsce(chyba miała na imię
        Grażyna)
        komentaż pod sam koniec:
        "polka wyraźnie zostawia siły na ostatni moment"
        Włodku, wiem że twój zawód nie jest łatwy ale lepiej będzie jak będziesz się go
        uczył na pamięć.
      • Gość: mol Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 09:34
        triathlon kobiet: o przeżutkach - "przełożyły na inne... przełożenie"
        i "prędkosć wynosi 50-60, ale jadą pod kolejne wzniesienie więc będzie to
        jakieś 40 km/h"
      • krzys00 triathlon- dzisiejszemu wydarzeniowi 25.08.04, 09:35
      • Gość: Francesca Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 09:42
        24 sierpnia:
        1. Komentator zawodów żeglarskich w klasie 49er:
        - o załodze ukraińskiej: nie wstrzelili się w start ale na górnym punkcie byli
        już na drugim miejscu,
        - o zawodach: prosze państwa nie oszukujmy się, nie ma co zwracać uwagi na
        przepisy i tak wygra ten, kto pierwszy minie metę
        2. Włodzimierz Szaranowicz:
        - o amerykańskim sprinterze Shawnie Crawforcie, który wygrał eliminacje na 200m:
        chyba nie działają mu jakieś podzespoły, bo biegnie tak, jakby chciał dorobić
        się kontuzji,
        wcześniej o tym samym biegaczu: nie wiadomo komu i co chce pokazać.
      • Gość: katarzynka Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: 213.199.204.* 25.08.04, 10:02
        dzisiaj komentator kolarstwa: "nadaje tempa dzisiejszemu wydarzeniowi"
      • Gość: nelsonek Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 10:38
        Eurosport, triathlon:
        "Startuje na liście startowej"
        "Teraz następuje najazd Amerykanek na Australie"
      • Gość: nelsonek Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 10:41
        i jeszcze z eurosportu:
        "Troche za bardzo zainwestowala w jazde na rowerze"
        • Gość: arkadia Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 11:32
          1)"Zobacza to panstwo...teraz...rusza czas"
          2)"PRZERWA NA TORZE w Atenach napewno jeszcze troche potrwa"
          3)"Hiszpanie wchodza na znak, za nimi Grecy, Ukraincy..."
          4)"Lideruja teraz obaj"
          5)"Skracal ten krok"
          6)"Koncentruje sie stojac tylem do kierunku startu"
          7)"Kenijczycy unikaja kontaktu z plotkami"
      • Gość: kopernik Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.petrus.com.pl 25.08.04, 12:10
        Dzisiaj podczas triathlonu:
        "Te 3 zawodniczki nadają tempo dzisiejszemu wydarzeniowi"
        • Gość: Agnieszka :-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 12:30
          Podczas wyścigu kolarskiego: "punkt żywieniowo - nawadniający".

      • Gość: MISIEK!!!!!! Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: 213.199.204.* 25.08.04, 12:30
        żeglarstwo-klasa Mistral
        "on jest Ho Hi Ho ,czy Ho Ho HI?"
        • Gość: ven.tus Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: 213.77.91.* 25.08.04, 12:34
          Włodzimierz Szaranowicz na otwarciu igrzysk:

          1. Reprezentacje się reprezentują..
          2. Sasiad z bliższego sąsiedztwa.

          • Gość: Górnik Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 13:23
            Podstawą jest jednak głos, a w tej sferze Szaranowicz i Babiarz są najlepsi.
            kIedus "baba" kojarzył mi sie z pedalkiem ale jak uslyszalem go w radio to
            padlem. Nikt nie ma takiej barwy. A co do wpadek to przy jego emocjonalnym
            podejsciu jest to nieukninione zreszta lubie patrzec jak mus ie lza w oko
            kreci. Widac ze gosciu sie sportem interesuje, a nie jak Chylewska ktora mimo
            jakiegos tam doswiadczenia wciaz w majty robi na wizji. Kurzajewski jest z
            kolei nijaki jak cholera. Pana w okularach (Sobczynski)proponuje z kolei do
            Słowa na nidziele czy jakos tak. Nie ma blysku sportowego w oku. Dzieki za
            uwage!
      • Gość: MENTALNY_FAITER moimi faworytami sa Jozwik i Szaranowicz z : IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 12:44
        FAITERAMI, MENTALONSCIA, i innymi głupotami czesto mowianymi bez sensu i
        zupelnie w nieodpowiednim momencie
      • Gość: Aga :-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 12:57
        Podczas zawodów żeglarskich w klasie Mistral: "Wiatr nic nie robi sobie nawet z
        transmisji telewizyjnych, wieje jak chce, jak mu sie podoba".
        • Gość: Gurnik Moje zdanie o komntatorach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 13:26
          Podstawą jest jednak głos, a w tej sferze Szaranowicz i Babiarz są najlepsi.
          kIedus "baba" kojarzył mi sie z pedalkiem ale jak uslyszalem go w radio to
          padlem. Nikt nie ma takiej barwy. A co do wpadek to przy jego emocjonalnym
          podejsciu jest to nieukninione zreszta lubie patrzec jak mus ie lza w oko
          kreci. Widac ze gosciu sie sportem interesuje, a nie jak Chylewska ktora mimo
          jakiegos tam doswiadczenia wciaz w majty robi na wizji. Kurzajewski jest z
          kolei nijaki jak cholera. Pana w okularach (Sobczynski)proponuje z kolei do
          Słowa na nidziele czy jakos tak. Nie ma blysku sportowego w oku. Dzieki za
          uwage!
      • Gość: a PEDAŁY IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.08.04, 13:40
        Co prawda to nie było podczas tegorocznych igrzysk, ale utkwiło mi w pamięci

        o jakimś kolarzu- ,,Cudowne dziecko dwóch pedałów"
        • Gość: an Re: PEDAŁY IP: *.ibb.waw.pl 25.08.04, 16:36
          o boshhhh
          ile raZY JESZCZE BĘDZIECIE TO POWTARZAĆ?!
          przeczytajcie sobie poprzednie posty
      • titush Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! 25.08.04, 14:05
        moje ulubione:
        - "język kubański"
        - "styli płwackich"
        - "Greczka" [zamiast Greczynka]
        - i zawsze obecne: "to jest fajter!", "z niej to prawdziwa fajterka!", itp.
        brrrrrrrrrrrrr! okropieństwo!
      • Gość: Zosia Re: Wpadki komentatorów z Aten - wpisujcie tutaj! IP: *.novartis.com 25.08.04, 14:34
        Wczoraj w radiowej "Jedynce" komentator powiedział, że któraś z tyczkarek
        (niestety, nie pamiętam, która) przeleciała "gładko kilka METRÓW nad
        poprzeczką". Ciekawe, jak przeżyła upadek z takiej wysokości i jak trafiła w
        materac. Poza tym, co zapamiętałem, ci goście cały czas bredzili jak po zielu.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka