Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal

    25.08.04, 19:43
    No fakt, sędziowanie troszkę odbiegało od oryginału. Ale do jasnej anielki,
    czy nikt z sekundantów nie wiedział jaka jest prawdziwa punktacja? Nie mógł
    mu krzyknąć, że przegrywa i żeby szedł do przodu? Mimo ładnej walki pozostaje
    pewien niesmok...
    Obserwuj wątek
      • avtandil Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal 25.08.04, 19:44
        * od ideału oczywiście... to chyba ze zdenerwowania ;)
        • Gość: Imre Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.04, 09:35
          Trenerów i działaczy w poszczególnych dyscyplinach na Olimpiadzie mamy do d... .
          Przecież te bokser unikał walki na końcu jakby był zadowolony że przeciwnik
          wygra. Paranoja. Gdzie sekundanci , trenerzy , co robili. Przecież w telewizorni
          było słychać jak publika krzyczała po polsku " przegrywasz" a co sekundant. A
          może język przeciwnika jest tak podobny do polskiego i mysleli że to oni
          przegrywają??
          Paranoja Panowie do piaskownicy i bez łopatek bo możecie sobie zrobic krzywdę.

          Inny tema " protest Kusnierewicza" ogłsza sie o złożeniu protestu a okazuje sie
          że składają kilka dni póżniej i po terminie. Gdzie jest kierownik polskiej drużyny??
          Może jego zawody tez nie interesują. Przecież to ewidentny błąd kierownictwa
          ekipy żeglarzy. Czy ktoś to wyjaśni??
          • Gość: dede Co jeszcze mozemy spierdo....??????? IP: 206.47.220.* 26.08.04, 16:10
            Polak potrafi. Qwa, zenujace.
      • Gość: trejo Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal IP: *.rzeszow.mm.pl 25.08.04, 19:51
        Tak bardzo madry nasz pan sekundant,zamiast umotywowac zawodnika do ofensywnej
        walki po trzeciej rundzie,bo przeciez bylo na styk, mowi mu,ze ten
        prowadzi.Blad taktyczny.W takich sytuacjach trzeba bylo powiedziec Rzanemu,ze
        minimalnie przegrywa.Nastepny "mozg "trenerski po Gosciniaku.
        • Gość: jinx Re: typowe IP: 128.95.183.* 25.08.04, 19:55
          chujowka w ostatniej czesci pojedynku
      • Gość: Syniu tragedia!krew mnie zalewa! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 25.08.04, 20:03
        dlaczego nikt mu nie powiedzial ze przegrywa!!!??? on n=myslal ze wygrywa!
        zostaje 30s a on stoi w ringu myslac ze ma przewage! powinein skoczyc azerowi
        do gardla i go wypunktowac!mamy pecha na tej olimpiadzie jak nikt najpierw
        Krawczyk pozniej wioslarze a teraz Rzany.
        • Gość: zawiedzony kibic Re: tragedia!krew mnie zalewa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 22:32
          Nie wiem kiedy bardziej krew mnie zalewa. Jak nasi dostają baty czy jak czytam,
          że mają pecha. Ten pech nazywa się w języku polskim nieudolnością Panowie,
          nieudolnoooościąąąąąąą.
          • Gość: ja trochu żałosne, trochu to typowe :( IP: *.core.lanet.net.pl 26.08.04, 01:07
            A mamy takie mądre przysłowia, o "niedzieleniu skóry na niedźwiedziu", o "niechwaleniu dnia przed zachodem słońca". Typowa polska głupota. Idea walki mówi o walczeniu do końca, fakt, że trzeba pamiętać o zachowaniu sił do kolejnych walk, ale pierdzielenie, że nie miał kto pilnować wyniku, bo ktoś kamerę trzymał????
      • Gość: piotraz SKANDAL IP: *.mlyniec.gda.pl 25.08.04, 20:11
        caly ten olimpijski box to poraŻka. rzany caly czas jest w natarciu , proste,
        sierpowe i nic , a azer dosatej punkty za nic nie znaczacy ciosy na rekawice /
        pozatym cos jest z tym sedziowaniem przeciwko polakom nieprawadaz;/
        • Gość: mk Re: SKANDAL IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 20:13
          Do nie był pech - to głupota polskich trenerów.
      • Gość: Mundek Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 20:35
        A PAN TRENER GRABOWSKI NADAL CZUJE SIĘ ŚWIETNIE !!
        Do następnej OLIMPIADY panie Grabowski.
        Pan tam na pewno pojedzie jako specjalista po fachu !!!
      • Gość: KAMB Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal IP: 81.15.190.* 25.08.04, 20:42
        Tylko Polak może przegrać 1 punktem lub 1 sekundę przd zakończeniem walki. To
        przykre.
      • Gość: magda.. Re: czy para prezydencka wypoczela w Atenach ? IP: *.z064220066.okc-ok.dsl.cnc.net 25.08.04, 21:00
        To jest kleska polskiego sportu , co jest odbiciem upadku ducha w bezrobotnym
        narodzie.
      • Gość: skol Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal IP: *.aster.pl / *.aster.pl 25.08.04, 21:04
        Mnie to żal naszego boksera. Teraz juz tylko zawodostwo przed nim. Tam niech
        zdobedzie jak najwiecej i zapewni byt swojej rodzinie. Powodzenia na
        zawodostwie - pokarz tam swoja klase. Dziekujemy za emocje dzis i w poprzednich
        latach.
      • krzys00 jaka pechowa???- po prostu frajerstwo maksymalne 25.08.04, 21:05
      • Gość: BOLINOGA Zwalanie winy IP: *.nyc.rr.com 25.08.04, 21:09
        I znowu winny sekundant, trener, zaraz jakis balwan doda, ze polityka Izraela.
        Rzany to debil. Kropka.
      • Gość: marbak tak się kończy kunktatorstwo!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 21:10
        sam sobie winien, to jest sport i trzeba walczyć do końca a nie lekceważyć
        przeciwnika..
        • Gość: bu Re: tak się kończy kunktatorstwo!!!!! IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 21:13
          to niekoniecznie lekceważenie, to może być taktyka. Przecież nie ma sensu
          ryzykować, nadziać się na jakiś cios parę sekund przed końcem, zwłaszcza gdy
          trenerzy są spokojni w narożniku, czyli wszystko o.k.
          • Gość: ja zdegustowany Re: tak się kończy kunktatorstwo!!!!! IP: 212.122.214.* 26.08.04, 00:16
            W boksie się boksuje a nie tańczy przed rywalem !!! A zorganizować sobie
            łączność bezprzewodową to chyba prosta sprawa ?? Chyba ze wyslanie 200 osobowej
            ekipy sportowcow i drugie tyle (albo i wiecej) dzialaczy wykonczylo finanse.....

            Zero ducha walki. Zasluzyl na porażkę. To prawda ze sędziowanie jest śmieszne.
            Nie zaliczyli mu paru ciosów a te Azera były raczej dotknięciem niż ciosem ale
            wystarczyło śmielej boksować !!! Wiem ze narazal sie na kontry ale cokolwiek
            mowic znala swojego przeciwnika bo niedawno z nim walczyl !!!
            • Gość: paranormal głupi jest i tyle IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.04, 01:42
              powinien zabić dziada a nie bawić sie w wygrywanie walki na 1-2punkty
        • Gość: KORDON Re: tak się kończy kunktatorstwo!!!!! IP: *.gdynia.mm.pl 26.08.04, 00:04
          Takiś mądry?? A pamiętasz Sylwię Gruchałę?? NIe kombinowała, że zostały trzy
          sekundy do końca rundy i co ?? Dostała kontrę i przegrała. Jest różnica między
          kunktatorstwem a rozwaga i taktyką.
          Pozdrawiam w bólu nad polskim sportem.
          • Gość: pb Re: tak się kończy kunktatorstwo!!!!! IP: *.acn.pl 26.08.04, 12:44
            > NIe kombinowała, że zostały trzy
            > sekundy do końca rundy i co ?? Dostała kontrę i przegrała. Jest różnica
            > między kunktatorstwem a rozwaga i taktyką.

            nie wiem czy dostrzegasz roznice:
            1. Sylwia PRZEGRYWALA i zdawala sobie z tego sprawe. podjela ryzyko. Nie udalo
            sie - TRUDNO.
            2. Rzany nie znal wyniku, a po trzech rundach bylo na styk. Powinien
            przekonujaco atakowac a nie gibac sie przez ostatnie 20 sekund.
          • Gość: Paulin Chylewski Re: tak się kończy kunktatorstwo!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.04, 13:46
            tylko ze jej pochrzanily sie rundy - myslala ze to ostatnia runda, a faktycznie
            to byla runda 2. w sumie tez to sie nadaje do kroniki polskich 'pechow olimpijskich'
      • Gość: igor Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 21:11
        do cholery co to ma znaczyć nikt tego nie widział racja gdybyśmy mieliu
        sędziego to było by inaczej!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: ja Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal IP: *.ols.vectranet.pl / 80.51.241.* 25.08.04, 21:12
        za przeproszeniem: co za idiota! skoro doszlo do 4 rundy to walczy sie do konca.
        a tak typowo dla polaka: przegral bo nie bylo naszych sedziow. skandal!
      • Gość: ktos tam sk.rwysyny sedziowie!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 25.08.04, 21:15
        pier.olone kanciarze
      • Gość: bobsley Szkoda gościa. IP: *.icpnet.pl 25.08.04, 21:25
        Brawa dla zajebistego trenera.Teraz to on powinien dostać w łeb od
        podopiecznego.A ten głos z hali to chyba cała Polska słyszała więc niech ten
        śmieszny trenerzyna nie ściemnia że nie dosłyszał.Duża kiełbasa dla trenera
        • Gość: alerinne popieram [n/t] IP: *.mlyniec.gda.pl 27.08.04, 21:01
      • Gość: mac ap Wytłumaczenie zawsze się znajdzie IP: *.lom.vectranet.pl / *.lom.vectranet.pl 25.08.04, 21:26
        I znów reszta świata pomyśli, że Polska to kraj idiotów. Jakoś to nam
        najchętniej przydarzają się takie kretyńskie historie.
      • Gość: cyg@nek Jaki pech? IP: *.enformatic.pl 25.08.04, 21:28
        Ja tam specjalistą od boksu nie jestem, ale:
        - "sędziowanie" w boksie (zarówno zawodowym, jak amatorskim) to jaja sięgające
        zenitu i jakiekolwiek "punktowanie" mogłoby być dokonywane przez ślepych; i tak
        wygrywaliby ci co do tej pory,
        - akurat ten sport nie musi się opierać na obawach o stronnicze sędziowanie;
        jak się przeciwnika puknie, że ten nakryje się nogami i nie wstanie przez 10
        sekund, to żaden stronniczy sędzia nie pomoże; proste jak konstrukcja cepa,
        - nie wymagajcie zbyt wiele od sekundantów; ich cały intelekt może się
        ograniczyć do powtórzenia taktyki na walkę: bij tego w krótkich spodenkach, bo
        ten w długich to sędzia,
        Czemu się podniecać tak przygupiastą dyscypliną, w której zasady "sędziowania"
        są precyzyjne jak w jeździe figurowej na lodzie?
        • Gość: Ula Re: Jaki pech? IP: *.chello.pl 25.08.04, 23:55
          Lepiej sprawdz na czym polega sedziowanie w boksie, bo widac ze faktycznie sie nie znasz. Wiele bylo przekretow wlasnie podczas walk bokserskich z racji na sedziowanie, dlatego niedawno zmieniono formule. Poza tym, przeciez nie kazda walka bokserska konczy sie knockout'em.
      • elfhelm ŻENADA... 25.08.04, 22:23
        po prostu płakać się chce. szansa na medal w boskie, pierwszy raz od chyba
        Seulu, zmarnowana przez głupotę. głupotę trenerów i samego zawodnika.

        po tylu polskich rozczarowaniach na tej olimpiadzie (Głyda w strzelectwie,
        katastrofa zapaśników, nieszczęście Krawczyka i porażki innych judoków) i braku
        jakichś ciekawych niespodzianek (jak Blanik w Sydney) wydawało się że wreszcie
        coś ruszy.
        ...
      • Gość: Kibic Mozna "rzec" ze smichu ..... IP: 206.244.25.* 25.08.04, 22:47
        Panie Rzany, to jest boks a nie szachy. Tu trzeba okladac przeciwnika do konca,
        a nie kalkulowac. Dementia puglistica !
      • Gość: kazik Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 22:51
        "Wynik mógłby nam mówić na bieżąco Andrzej Liczik, ale on filmował walkę, a
        poza tym ma piskliwy głos. Zresztą przy ringu nic nie słychać" - tyle trener
        Buczyński. Gdy przypomniałem sobie, co mówił po przegranej walce Liczika, to
        doszedłem do wniosku, że ten człowiek pełnił po prostu rolę sabotażysty. Jeżeli
        nie jest trenerem-sabotażystą, to po prostu głupkiem. Tertium non datur.
        • Gość: mk Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 23:45
          Tak to głupek.
          Po co filmowali tę walkę?
          Nie wystarczyło nagrać z TV?
          Oskara chcą dostać?
          • Gość: ja Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal IP: *.core.lanet.net.pl 26.08.04, 01:15
            Takie hobby.
          • Gość: hitchcock Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.04, 06:35
            nic dziwnego, ze nagrywali, bo jakby telewizji aparatura wysiadla, to nikt by
            im nie uwierzyl, ze mozna cos takiego zrobic:) oskar za scenariusz. ...ale
            zenada...
          • Gość: Andrew Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.04, 13:49
            > Po co filmowali tę walkę?
            > Nie wystarczyło nagrać z TV?

            istnialo spore ryzyko ze akurat beda 'przelaczac sie z jedynki do dwojki' albo
            wyemituja 2 bloki reklam przedzielone przypomnieniem o konkursie audiotele.
      • Gość: Lukasz Zenada.... rozwiazac zwiazek,zwolnic dzialaczy IP: 195.116.133.* 25.08.04, 23:03
        szkolic mlodziez najlepiej poza naszym krajem i przez zagranicznych trenerow.
        Inaczej to polskie ukladziki,lapoweczki,koneksje i skutek jest taki jaki
        jest .. zalosny
      • Gość: bogi Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal IP: *.2.14.univie.teleweb.at 25.08.04, 23:15
        wlasnie pokazuja walke rzanego w austriackim ORF i nawet austriacki komentator
        stweirdzil, ze sedziowie oszukuja i to na oczach widzow calego swiata
        (szczegolnie 4 runda kiedy to zaliczyli trafionego Rzanego azerowi)
        • Gość: ent Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 23:21
          soczyste k..wa Rzanego, ktore poszlo w swiat jak sie skapowal co i jak,
          sprawilo ze cala rodzina padala ze smiechu przy wieczornej kolacji - taki
          przynajmniej pozytyw z calej sytuacji
          • Gość: marian Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.04, 23:48
            A co w tym śmiesznego? No ale jeśli cie to śmieszy to proszę, specjalnie dla
            ciebie (zawołaj rodzinę!):
            Kurwa!
            Nie popękajcie ze śmiechu!:)
          • Gość: KORDON Re: Rżany pechowo przegrał ćwierćfinał i medal IP: *.gdynia.mm.pl 26.08.04, 00:09
            To super ,że się dobrze bawicie! Ja na przykład do teraz mam łzy w oczach jak
            sobie przypomnę Jego minę.

            Pozdro.
      • Gość: matt W Austrii... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 25.08.04, 23:23
        Ogladalem wlasnie relacje walki w austriackiej TV. I neutralnego komentatora
        prawie krew zalala, jak nie fair zosataly uzywane maszynki do liczenia. Jego
        wypowiedz: "kiedys, gdy sedziowie oszukiwali to chociaz dzialo sie to w
        ukryciu. Teraz maja w nosie miliony widzow"
      • Gość: jedrek Co za debile!!! IP: *.chello.pl 25.08.04, 23:30
        Z kednej strony rzeczywiście wydaje mi się że Rzany powinien wygrać, tamtemy
        dzikusowi zaliczali jakieś pseudociosy, ale z drugiej strony jak zawsze
        wychodzi nasz brak organizacji i głupota. To co oni tam zrobili to czysty
        debilizm!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka