avtandil
25.08.04, 19:43
No fakt, sędziowanie troszkę odbiegało od oryginału. Ale do jasnej anielki,
czy nikt z sekundantów nie wiedział jaka jest prawdziwa punktacja? Nie mógł
mu krzyknąć, że przegrywa i żeby szedł do przodu? Mimo ładnej walki pozostaje
pewien niesmok...