Gość: fioletfox IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.14, 19:04 Jaka jest zasada działania pucharów w ligach prywatnych, kto z kim rywalizuje i co o tym decyduje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: miccc_21 Re: puchary IP: 91.203.19.* 30.07.14, 19:16 Musi być minimum 8 drużyn. Dwie pierwsze kolejki od rozpoczęcia pucharów to eliminacje. Suma pktów z tych kolejek ustawia ranking w pucharze gdzie pierwszy gra z ostatnim, drugi z przedostatnim itd. Potem już faza play-off czyli przegrywający odpada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fioletfox Re: puchary IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.14, 19:49 Dziękuje za info. A czy można to gdzieś zobaczyć, kiedy się puchar rozpoczyna i konkretnie kto z kim.Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miccc_21 Re: puchary IP: 91.203.19.* 31.07.14, 07:15 W każdej lidze prywatnej, jesli zorganizuje ona puchar to maż tam zakładkę Pokaż Puchar ligi, a tam pisze w której kolejce są eliminacje, a potem kogo wylosowałeś za przeciwnika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fioletfox Re: puchary IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.14, 08:41 Dzięki wielkie. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś