Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.14, 19:04
    Jaka jest zasada działania pucharów w ligach prywatnych, kto z kim rywalizuje i co o tym decyduje.
    Obserwuj wątek
      • Gość: miccc_21 Re: puchary IP: 91.203.19.* 30.07.14, 19:16
        Musi być minimum 8 drużyn. Dwie pierwsze kolejki od rozpoczęcia pucharów to eliminacje. Suma pktów z tych kolejek ustawia ranking w pucharze gdzie pierwszy gra z ostatnim, drugi z przedostatnim itd. Potem już faza play-off czyli przegrywający odpada.
        • Gość: fioletfox Re: puchary IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.14, 19:49
          Dziękuje za info. A czy można to gdzieś zobaczyć, kiedy się puchar rozpoczyna i konkretnie kto z kim.Pozdro.
          • Gość: miccc_21 Re: puchary IP: 91.203.19.* 31.07.14, 07:15
            W każdej lidze prywatnej, jesli zorganizuje ona puchar to maż tam zakładkę Pokaż Puchar ligi, a tam pisze w której kolejce są eliminacje, a potem kogo wylosowałeś za przeciwnika.
            • Gość: fioletfox Re: puchary IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.14, 08:41
              Dzięki wielkie. Pozdrawiam.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka