Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.elsnet.pl 31.07.14, 11:46
    Co z KORZYMEM? Jaki klub?
    Obserwuj wątek
      • wygrajlige_pomoc Re: KORZYM 31.07.14, 15:07
        Już oficjalnie w Podbeskidziu. w WL zmiana dokonana.

        Uwaga: jeżeli miałeś 3 piłkarzy Podbeskidzia i Korzyma - teraz masz już 4 piłkarzy z jednego klubu. Musisz zmniejszyć tą liczbę do 3, inaczej nie będziesz punktować.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka