Gość: artur IP: *.elsnet.pl 31.07.14, 11:46 Co z KORZYMEM? Jaki klub? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wygrajlige_pomoc Re: KORZYM 31.07.14, 15:07 Już oficjalnie w Podbeskidziu. w WL zmiana dokonana. Uwaga: jeżeli miałeś 3 piłkarzy Podbeskidzia i Korzyma - teraz masz już 4 piłkarzy z jednego klubu. Musisz zmniejszyć tą liczbę do 3, inaczej nie będziesz punktować. Odpowiedz Link Zgłoś