Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Robert Mateja: chciałbym wygrywać z Małyszem

    IP: *.acn.waw.pl 02.01.05, 18:03
    heh, jaki pewny siebie.
    ale to dobrze, mam juz dosc zakompleksionych polskich sportowcow.

    teraz niech sie pan stara zamienic slowa w czyn Panie Robercie. szczerze
    zycze powodzenia!

    chyba wszyscy zyczymy...
    Obserwuj wątek
      • Gość: helga Re: Robert Mateja: chciałbym wygrywać z Małyszem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.05, 18:07
        Gazeta jak zwykle dodała trochę od siebie. Mateja z pewnością tego nie
        powiedział.
        • Gość: kibic Re: Robert Mateja: chciałbym wygrywać z Małyszem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.05, 19:50
          ..a skąd ta pewność ,helga ? Bardzo dobrze ,że tak powiedział. To
          zobowiązanie wobec siebie . To Go będzie pchało do ...przeskoczenia
          Malysza. A my będziemy mieć wreszcie więcej niz jednego skoczka.
        • Gość: kibic Re: Robert Mateja: chciałbym wygrywać z Małyszem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.05, 19:50
          ..a skąd ta pewność ,helga ? Bardzo dobrze ,że tak powiedział. To
          zobowiązanie wobec siebie . To Go będzie pchało do ...przeskoczenia
          Malysza. A my będziemy mieć wreszcie więcej niz jednego skoczka.
      • Gość: luk Re: Robert Mateja: chciałbym wygrywać z Małyszem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.05, 18:11
        no nareszcie Robert!Juz myślałem,że nic już z Ciebie nie będzie!Pamiętam jak byłem pod koniec lat 90-tych w zakopanem na PŚ i po pierwzej serii prowadziłeś ze znakomitym skokiem 127,5 m ,a w drugiej serii klęska... ponizej 100m...cieszę się,że masz ambicję i chęci!Tak trzymać!Chętnie zobaczę Cię na pudle w tym sezonie i wiem,że stać Cię na to! Powodzenia
      • Gość: DARKO Re: Robert Mateja: chciałbym wygrywać z Małyszem IP: *.proxy.aol.com 02.01.05, 18:15
        Tak sie ciesze ze Mateja uwierzyl w siebie i to widac po wynikach. Zawsze
        wierzylem ze ten zawodnik ma mozliwosci nie mniejsze od Malysza i bardzo nie
        lubilem jak prasa a szczegolnie GW jezdzila po nim przez ostatnie 4 lata.
      • Gość: piotras brawo robert IP: *.mlyniec.gda.pl 02.01.05, 18:23
        wreszcie skacze jak powinien. tak dalej !!
        • Gość: LoRd QulaG yeah! IP: *.zaczek.ds.pw.edu.pl 02.01.05, 18:36
          brawo Robert, widzę nabierasz coraz większej pewności siebie nie tylko na
          skoczni ale tez w mediach a to dobrze ci wróży :D już nie wierzyłem że wrócisz
          do gry ale ty pokazałeś charakter :D to właśnie lubię w sporcie :D liczę na
          regularne Top 10 w najbliższym czasie, a może jakaś mała sensacyjka i jakieś
          podium przed Małyszem? :P ostatnio skoki już mnie nudziły, ciągle tylko Małysz i
          Małysz nareszcie jest komu kibicować! (za Adasia też oczywiście trzymam kciuki :P)
      • Gość: lars Re: Robert Mateja: chciałbym wygrywać z Małyszem IP: *.csk.pl / *.csk.pl 02.01.05, 19:40
        ciesze się że odzyskał forme którą miał przed paru laty,a i przez to stał się pewniejszy siebie a w tym sporcie mocna psychika to podstawa.brawo panie Robercie
      • Gość: 2-pack Re: Robert Mateja: chciałbym wygrywać z Małyszem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.05, 19:53
        Jestem ciekaw jaką szkołe skończył redaktor tego tekstu (mam nadieje ze nie
        jest wzięty do pracy z "łapanki"). Z pierwszego zdania mozna wywnioskować ze
        Adam Małysz jest obcokrajowcem.
        • Gość: ble ble Do 2 packa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.05, 20:14
          Stary ty to chyba jakis prawnik jesteś i preferujesz wykładnię rozszerzającą,
          lepiej pozostań przy interpretacji literalnej: tam jest tylko napisane, że żaden
          polski zawodnik nie skoczył dalej, a nie że Małysz jest innej narodowości...
          • Gość: olo Re: Do 2 packa IP: *.cek.pl / 80.48.101.* 03.01.05, 08:32
            "Dwupak" ma rację. Brakuje słowa "inny".
      • Gość: kibic Panie Mateja IP: 62.189.78.* 03.01.05, 08:38
        lepiej powiedziec: chacialbym wygrywac z Ahonenem.
        • artur74 Brawo Robi! A gdzie Bachleda,Tajnerowie? 03.01.05, 09:55
          Robert Mateja nareszcie potwierdza swoje możliwości!
          Nie chwaląc za wcześnie pracy nowych trenerów, widać, że "coś" ruszyło.
          Heinz Kuttin bez ogródek skrytykował nastawienie polskich skoczków, podkreślił
          profesjonalne struktury w polskich skokach, stosunkowo duże pieniądze
          napływające od sponsorów i niezbyt profesjonalne zachowanie polskich
          zawodników...
          Patrząc na wyniki Marcina Bachledy w Pucharze Kontynentalnym, gdzie zajmuje
          miejsca poza...pierwszą 50., słabe wyniki syna Tajnera, "sodówka" Rutkowskiego,
          kontuzja Pochwały(swoją drogą to już jego drugi tak poważny upadek - może
          koniec kariery panie Tomku?).
          Rozumiem Kuttina...
          Facet zna realia, w Austrii masz kasę, jak masz wyniki. Jesteś słaby nie latasz
          po świecie za frajer, nie dostajesz miesięcznej diety, jak na polskie realia
          całkiem spore pieniążki...

          Czekam na pierwsze podium Roberta!!!
          Niech wygra w Zakopanem przed Małyszem, Adam mu tego nie będzie zazdrościł!!!!

          P.S.
          Parę lat temu po 1.serii Mateja prowadził w PS w Zakopcu, spadając na odległe
          miejsce, więc?
      • Gość: wz Dobrze jest mieć marzenia IP: 150.254.166.* 03.01.05, 13:08
        Ja chciałbym grać lepiej w piłkę niż Ronaldinho, niestety...
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka