Gość: p. IP: *.acn.waw.pl 02.01.05, 18:03 heh, jaki pewny siebie. ale to dobrze, mam juz dosc zakompleksionych polskich sportowcow. teraz niech sie pan stara zamienic slowa w czyn Panie Robercie. szczerze zycze powodzenia! chyba wszyscy zyczymy... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: helga Re: Robert Mateja: chciałbym wygrywać z Małyszem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.05, 18:07 Gazeta jak zwykle dodała trochę od siebie. Mateja z pewnością tego nie powiedział. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Robert Mateja: chciałbym wygrywać z Małyszem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.05, 19:50 ..a skąd ta pewność ,helga ? Bardzo dobrze ,że tak powiedział. To zobowiązanie wobec siebie . To Go będzie pchało do ...przeskoczenia Malysza. A my będziemy mieć wreszcie więcej niz jednego skoczka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Robert Mateja: chciałbym wygrywać z Małyszem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.05, 19:50 ..a skąd ta pewność ,helga ? Bardzo dobrze ,że tak powiedział. To zobowiązanie wobec siebie . To Go będzie pchało do ...przeskoczenia Malysza. A my będziemy mieć wreszcie więcej niz jednego skoczka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luk Re: Robert Mateja: chciałbym wygrywać z Małyszem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.05, 18:11 no nareszcie Robert!Juz myślałem,że nic już z Ciebie nie będzie!Pamiętam jak byłem pod koniec lat 90-tych w zakopanem na PŚ i po pierwzej serii prowadziłeś ze znakomitym skokiem 127,5 m ,a w drugiej serii klęska... ponizej 100m...cieszę się,że masz ambicję i chęci!Tak trzymać!Chętnie zobaczę Cię na pudle w tym sezonie i wiem,że stać Cię na to! Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DARKO Re: Robert Mateja: chciałbym wygrywać z Małyszem IP: *.proxy.aol.com 02.01.05, 18:15 Tak sie ciesze ze Mateja uwierzyl w siebie i to widac po wynikach. Zawsze wierzylem ze ten zawodnik ma mozliwosci nie mniejsze od Malysza i bardzo nie lubilem jak prasa a szczegolnie GW jezdzila po nim przez ostatnie 4 lata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotras brawo robert IP: *.mlyniec.gda.pl 02.01.05, 18:23 wreszcie skacze jak powinien. tak dalej !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LoRd QulaG yeah! IP: *.zaczek.ds.pw.edu.pl 02.01.05, 18:36 brawo Robert, widzę nabierasz coraz większej pewności siebie nie tylko na skoczni ale tez w mediach a to dobrze ci wróży :D już nie wierzyłem że wrócisz do gry ale ty pokazałeś charakter :D to właśnie lubię w sporcie :D liczę na regularne Top 10 w najbliższym czasie, a może jakaś mała sensacyjka i jakieś podium przed Małyszem? :P ostatnio skoki już mnie nudziły, ciągle tylko Małysz i Małysz nareszcie jest komu kibicować! (za Adasia też oczywiście trzymam kciuki :P) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lars Re: Robert Mateja: chciałbym wygrywać z Małyszem IP: *.csk.pl / *.csk.pl 02.01.05, 19:40 ciesze się że odzyskał forme którą miał przed paru laty,a i przez to stał się pewniejszy siebie a w tym sporcie mocna psychika to podstawa.brawo panie Robercie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2-pack Re: Robert Mateja: chciałbym wygrywać z Małyszem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.05, 19:53 Jestem ciekaw jaką szkołe skończył redaktor tego tekstu (mam nadieje ze nie jest wzięty do pracy z "łapanki"). Z pierwszego zdania mozna wywnioskować ze Adam Małysz jest obcokrajowcem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ble ble Do 2 packa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.05, 20:14 Stary ty to chyba jakis prawnik jesteś i preferujesz wykładnię rozszerzającą, lepiej pozostań przy interpretacji literalnej: tam jest tylko napisane, że żaden polski zawodnik nie skoczył dalej, a nie że Małysz jest innej narodowości... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Do 2 packa IP: *.cek.pl / 80.48.101.* 03.01.05, 08:32 "Dwupak" ma rację. Brakuje słowa "inny". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Panie Mateja IP: 62.189.78.* 03.01.05, 08:38 lepiej powiedziec: chacialbym wygrywac z Ahonenem. Odpowiedz Link Zgłoś
artur74 Brawo Robi! A gdzie Bachleda,Tajnerowie? 03.01.05, 09:55 Robert Mateja nareszcie potwierdza swoje możliwości! Nie chwaląc za wcześnie pracy nowych trenerów, widać, że "coś" ruszyło. Heinz Kuttin bez ogródek skrytykował nastawienie polskich skoczków, podkreślił profesjonalne struktury w polskich skokach, stosunkowo duże pieniądze napływające od sponsorów i niezbyt profesjonalne zachowanie polskich zawodników... Patrząc na wyniki Marcina Bachledy w Pucharze Kontynentalnym, gdzie zajmuje miejsca poza...pierwszą 50., słabe wyniki syna Tajnera, "sodówka" Rutkowskiego, kontuzja Pochwały(swoją drogą to już jego drugi tak poważny upadek - może koniec kariery panie Tomku?). Rozumiem Kuttina... Facet zna realia, w Austrii masz kasę, jak masz wyniki. Jesteś słaby nie latasz po świecie za frajer, nie dostajesz miesięcznej diety, jak na polskie realia całkiem spore pieniążki... Czekam na pierwsze podium Roberta!!! Niech wygra w Zakopanem przed Małyszem, Adam mu tego nie będzie zazdrościł!!!! P.S. Parę lat temu po 1.serii Mateja prowadził w PS w Zakopcu, spadając na odległe miejsce, więc? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wz Dobrze jest mieć marzenia IP: 150.254.166.* 03.01.05, 13:08 Ja chciałbym grać lepiej w piłkę niż Ronaldinho, niestety... Odpowiedz Link Zgłoś