cresovia
09.03.05, 18:44
Jutro podamy oficjalny komunikat. Ale pewnie będzie tak jak pisze Dunio.
Do piątku wysyłamy składy, które będą obowiązywać w 1 i 3 kolejce.
Po pierwszej kolejce przyjmujemy zmiany na 2, a po 2 zmiany na 4.
Czyli układ kolejek bedzie:1,3 - 2 - 4 - 5 ...itd.
Chyba już jest jutro!