Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    WL = Pilkarzyki?????

    09.03.05, 18:44
    Jutro podamy oficjalny komunikat. Ale pewnie będzie tak jak pisze Dunio.
    Do piątku wysyłamy składy, które będą obowiązywać w 1 i 3 kolejce.
    Po pierwszej kolejce przyjmujemy zmiany na 2, a po 2 zmiany na 4.
    Czyli układ kolejek bedzie:1,3 - 2 - 4 - 5 ...itd.


    Chyba już jest jutro!
    Obserwuj wątek
      • Gość: gość portalu Re: WL = Pilkarzyki????? IP: *.ghnet.pl 09.03.05, 20:56
        Czy wreszcie się dowiemy co "wspaniała" redakcja postanowiła w sprawie początku
        ligi??? Do jasnej cholery czas leci a ja chciałbym wiedzieć na jakie pierwsze
        mecze wysyłam skład!!! Po co było pisać, że jutro jak jutro to u was nie
        jutro??? Naprawdę, ręce opadają i gra, w której tak chętnie biorę udział
        zamiast bawić zaczyna mnie w.......
      • poznanczyk5 Re: WL = Pilkarzyki????? 09.03.05, 21:06
        Redakcjo nie róbcie cyrku, tak jak w Piłkarzykach. Nie odwołujcie 16 kolejki.
        Nie wprowadzajcie zadnych zmian. Ustawiamy skład na 1 i 3 kolejke rewanżową. A
        zmiany bedzie mozna zrobic przed 2 kolejką. Liczy się numer kolejki, a nie czas
        kiedy dany mecz bedzie rozgrywany.

        W Pilkarzykach zrobilo się straszne zamieszanie, nie pozwólcie, zeby w WL było
        podobnie.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka