Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę ka...

      • Gość: R. Bez Malysza o tym Wlodarczyku nikt by nie uslyszal IP: *.cpc.uea.ac.uk 23.03.05, 11:22
        to dzieki niemu ten pasozyt mogl cokolwiek osiagnac. A z wdziecznosci szykanuje
        Malysza, bez ktorego by nie istnial. To wrog polskiego sportu.
        • Gość: to-oszust Federer oszukuje PZN, i szantarzuje, ludzie!!!!!!! IP: 84.217.55.* 23.03.05, 11:45
          czy wy nie widzicie? oszukal PZN na miljony zlotych, bo nieumieli podpisac
          dobrej umowy z austriakiem, wszyscy w Polsce nienawidza dzialaczy ale w tym
          przypadku racja jest po stronie PZN,
      • Gość: Stalker Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę IP: *.dziennik.krakow.pl 23.03.05, 11:54
        Federer mówi, jakby robił łaskę naszej reprezentacji. A tymczasem zrobił na
        niej świetny biznes. Kiedy się go juz nie chce, podnosi larum. Tak jest w
        interesach, czasami współpraca się kończy. I trzeba umieć to przyjąć, a nie
        robić z Małysza drugiego Goldbergera, który po konflikcie z austriackim
        związkiem praktycznie zakończył karierę (bo obecny Goldi to już nie ten sam
        skoczek).
      • Gość: Y_Sam Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZN, kończę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 12:17
        To już lepiej niech PZN skończy karierę, przecież nic z tych pierdzistołków nie
        ma, przeżerają tylko nasze podatki nie dając nic w zamian, bo polskie skoki jak
        dołowały tak dalej dołują. A jeden Małysz tego wizerunku, choćby nie wiem jak
        chciał, to nie zmieni.
        • Gość: Jarek Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZN, kończę IP: *.german.hu-berlin.de 23.03.05, 12:44
          Bardzo ciekawy byl wczorajszy wywiad z Malyszem przeprowadzony przez Zimocha
          (Kronika Sportowa, I program PR, 22.40). Otoz pan dziennikarz jak tylko mogl
          staral sie wmowic i Malyszowi, i sluchaczom, ze Malysz jest strona konfliktu.
          Podcza gdy Adam staral sie wytlumaczyc, ze:
          1. on doskonale wie, ze spor miedzy Federerem a PZN dotyczy kasy, kasy i jeszcze
          raz kasy,
          2. Malysz nie chce byc strona jakiegokolwiek konfliktu i chce skoncentrowac sie
          na przygotowaniu do IO,
          3. Mimo, ze jest wdzieczny, ze PZN stworzyl mu i kadrze calkiem niezle
          mozliwosci treningowe plus organizacyjne, to istnieja sprawy, ktore utrudniaja
          mu zycie, a w pewnej perspektywie moga to zycie zupelnie zniszczyc.

          Sa to:
          a. trudna do okreslenia postawa Wlodarczyka wobec Kuttina (raz mowi on, ze
          trener zostaje, a innym razem ze w gruncie rzeczy to niewiadomo),
          b. mowienie do Malysza jednego, a do dziennikarzy drugiego,
          c. klotnie z Federerem o umowe (umowy?) menedzerskie, ktore ktos negocjowal i
          podpisywal,
          d. Czynienie z Malyszy zarowno przez Federera, jak i PZN karty przetargowej w
          walce o kase, kase i jeszcze raz kase.

          Trudno byc naiwnym, by sadzic, ze Malysz stoi calkowicie z boku w tych
          wszystkich przepychankach - tym bardziej, ze na pewno Federer stara sie nim
          krecic po swojemu, a PZN z Wlodarczykiem na czele tez miesza stawiajac sprawe
          tak - no Adam, to my dla Ciebie wszystko (czy rzeczywiscie?), a Ty teraz jestes
          taki niewdzieczny.

          Jednak z drugiej strony, jesli facet pojal - a chyba pojal - ze istota sporu
          jest przetarg miedzy Federerem, a PZN, w ktorym on ma grac role statysty, to nie
          dziwi, ze on z kolei postawil sprawe wobec jednej i drugiej strony tak: jak sie
          nie uspokoicie, to ja sie z tego cyrku wypisuje, bo jak tak dalej pojdzie, to:

          1. media mnie zniszcza (chcac niechcac jestem w centrum tej afery),
          2. durni pseudokibice beda wykrzykiwac "Adas ty masz skakac, bo narod zyje za
          1000 zlotych, a Tobie sie we lbie przewrocilo, a jak PZN nie zalatwi Ci
          odpowiedniego sprzetu, to se kup, bo sie juz dosc nachapales" (wystarczy zreszta
          poczytac niektore posty na forum).
          3. jak niby maja wygladac przygotowania do IO w takiej atmosferze i to nie tylko
          chodzi o pozycje Kuttina, ale o atmosfere w kadrze w ogole?
      • Gość: maciej Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę IP: *.DO1.srv.t-online.de 23.03.05, 12:21
        Wywalic tego Wlodarczyka ze stanowiska. Szkodzi Malyszowi a takze Polsce.
        • Gość: Jarek Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę IP: *.german.hu-berlin.de 23.03.05, 12:48
          Ciekawe czy gdyby nie Malysz, to szersza publicznosc np. w Niemczech
          dowiedzialaby sie o takim miejscu na mapie, jak Zakopane. Ciekawe czy gdyby nie
          on przed zawodami w Zakopanem ZDF puszczalby reportaze o Marusarzu. Tego
          oczywiscie nikt w naszym kraju-zagryziakowie nie widzi ani nie chce docenic. Ty
          Adas masz skakac, kurna, a kasa to bys sie podzielil z biednym ludem
          patriotycznie oczywista nastawionym.
      • Gość: Stary77 I chwała Panu !!! Nareszcie ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 12:25
        Już patrzeć nie idzie jak fruwasz pajacu... Leci jak kaczka trafiona śrutem...
      • Gość: SKY Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę IP: 194.242.62.* 23.03.05, 12:31
        Jak zwykle chcą rznąć kase na osobie która ją zarabia - Skoro Małysz skacze to
        on ma zarabiac kase i to on ma rozdawac karty (w granicach zdrowego rozsądku)
        Jak PZN nie chce Małysza w związku to nawet nie miałbym pretensji do niego
        gdyby wystąpił w barwach Niemiec i wygrał Olipiade wtedy zrobilaby sie dopiero
        AFERA - nowa komisja śledcza hehe. Adam!!! choć jestem polakiem i niemców nie
        lubie to jak bedziesz zmuszony skacz dla nich (nie koncz jeszcze kariery)i
        wygraj skoro jak zwykle glupie polaczki nie potrafią sie porozumiec.
      • Gość: 36451 Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 12:48
        niech konczy !! Kloci sie o sos dla swego menago a nie dla siebie, bo to bym
        zrozomial Muranka jest lepszy
        • Gość: Jarek Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę IP: *.german.hu-berlin.de 23.03.05, 12:54
          No jasne Muranka jest lepszy, a w skokach z samych kontraktow reklamowych -
          takich bez skakania, to sie zyje, ze hoho. No, niestety, to nie jest narciarstwo
          alpejskie, ze nawet taki 36451 pojdzie i kupi sobie narty w sklepie. Jesli
          Malysz nie bedzie skakal, to w swiecie reklamy i pieniedzy jest skonczony i to
          tez warto by zrozumiec. Znacie jakiegos skoczka, ktory bez skakania, robilby
          kariere w reklamie? No chyba tylko Dieter Thoma z Thomapiryna, ale to wyjatek.
          Taki Tomba, na przyklad to moze narty reklamowac do smierci, bo to jest produkt
          ktory kazdy moze kupic i uzywac, a on sie z nimi kojarzy, ale narty do skokow?
          Warto o tym pomyslec.
      • Gość: Polski kibic Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 13:00
        Brawo – znowu nasz Polska rzeczywistość!!! Znowu jakiś nieodpowiedzialny wbity
        w dumę działacz niszczy polski sport!!! Kiedy to się zmieni?! Kiedy działaczami
        zostaną ludzie którzy będą działać w sprawie a nie dla własnego interesu?!
      • Gość: Rafal Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę IP: *.sieci.net.slask.pl / 83.238.28.* 23.03.05, 13:10
      • Gość: zabawny Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę IP: 5.5R* / *.lax.untd.com 23.03.05, 13:15
        No i wielkiego sie stanie panie Adamie???
        • Gość: Jarek Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę IP: *.german.hu-berlin.de 23.03.05, 13:17
          No nic sie nie stanie Panie Zabawny. W porownaniu z 300.000 ofiar tsunami sprawa
          Malysza, to betka. Ale jakos szkoda by bylo, nie?
      • Gość: mlody12 do Malysz IP: 194.29.176.* 23.03.05, 13:34
        to koncz wasc wstydu oszczedz
        • Gość: Jarek Re: do Malysz IP: *.german.hu-berlin.de 23.03.05, 13:39
          Widac, ze jeszcze bardzo mlody jestes (12 lat?).
      • Gość: fan2 Koncz Malysz ten kabaret i odejdz.. IP: 194.29.176.* 23.03.05, 13:42
        Jesli Malysz chce zakonczyc kariere z powodu Federera to nie widze problemu. To
        dobry wykret slaba forma bylaby gorszym. Nich Malysz wreszcie zrozumie ze nie
        jest pepkiem swiata i wszystko nie kreci sie wokol jego osoby. Juz nie jest tym
        skoczkiem z przed 2 lat. Konferencja Malysza z Federerem byla parodia jaki
        szanujacy sie skoczek bierze udzial w konfliktach. W planicy jak napisala jedna
        z gazet wszyscy skoczkowie latali Malysz skakal. Wlodarczyk powinien zachowac
        sie jak pacet i rozwiazac umowe i pogonic Kutina jesli przeba to i Malysza w
        Polsce jest wielu utalentowanych skoczkow pora dac im szanse.
        • Gość: Jarek Re: Koncz Malysz ten kabaret i odejdz.. IP: *.german.hu-berlin.de 23.03.05, 13:46
          No fakt - jak chce to niech sie wycofa, jego prawo. No i na pewno nie jest tym
          skoczkiem co dwa lata temu. Wtedy byl 1 w PS, a teraz 4. Ciekawe, kiedy nastepny
          raz bedziemy mogli ogladac jakiegokolwiek polskiego zawodnika na tak wysokim
          miejscu Gazety moga oczywiscie bredzic, ze 216 metrow, to tylko skok, a nie lot
          (216 to oczywiscie nie 239), ale pytanko - ilu polskich skoczkow, w calej
          historii skoczylo ponad 210 metrow (chociaz o ile pamietam mozna by tu wpisac
          liczne 205).
        • Gość: remek Re: Koncz Malysz ten kabaret i odejdź.. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.03.05, 14:57
          Czy ktoś policzył ile wpompowano pieniędzy Polskiego podatnika w ADASIA, a ile
          Adaś zwrócił do PZN. Jak koszty to PZN, jak przychody to Adaś i Federer, to
          jest rozumowanie dekarza. Jak biznes to biznes.
          Być może ta feta wokół Adama spowodowała,że nie dopracowliśmy się drużyny
          skoczków.
          Uważam, że gwiazda Adama gaśnie i gwiazdor wybrał żałosną linię obrony, zwykły
          prymitywny szantaż z wykorzystaniem swej popularności.
          Absolutnie popieram stanowisko Prezesa PZN, nie może Związkowi ktoś zabierać
          należnej mu kasy.
          W obecnej sytuacji skoki Adasia to jego prywatna sprawa. Uważam, że PZN
          powinien skupić się na wypromowaniu większej grupy młodych skoczków.


          • Gość: Jarek Re: Koncz Malysz ten kabaret i odejdź.. IP: 62.154.173.* 23.03.05, 15:22
            Tak, tak po prostu Adam jest winien swojej popularnosci, a ta popularnosc
            wlasnie wykancza Rutkowskiego i nie daje skakac Stochowi. Poza tym, mozna
            przeciez Klimka Muranke na Velikanke puscic. Ten to by, ech, pokazal. Trzeba
            bedzie jeszcze trzech dziesieciolatkow z nim razem puscic i druzyna bedzie w
            deche.No i oczywiscie gdyby Adama nie bylo, to 30 tys. ludzi (tylko czesc tych
            co chciala) przyjezdzalaby ba zawody PS do Zakopanego. Moze zanim poopowiadamy
            glupstwa ile to polski podatnik wydal na szkolenie Adam, to policzymy ile np.
            polski podatnik z Zakopanego zyskal na Adamie, ile przecietny polski podatnik
            mial radosci z sukcesow Adama, ilu ludzi sie przy nim nachapalo, ile dzieci
            zyskalo idola i cel w zyciu - wystarczyloby sie przejsc na jedne jedyne zawody
            z cyklu Lotoc Cup. Im dluzej czytam takie posty jak ten, ktory wyslal remek tym
            jasniejszym wydaje mi sie, ze albo pisza je goscie z PZN albo ta nasza Polska
            ukochana, to kraj jakichs dziwakow. Najpierw na rekach by Adama nosili, ale jak
            sobie policzyli to i owo (a jeszcze dodali te swoje wyobrazenia w stylu: no
            przeciez skakanie to taka prosta sprawa, a ten jeszcze taka [jaka?] kasiore na
            tym kosi, odpalil bys cos Adam zamiast Wlodarczykowi sie stawiac).
            • lalka_01 Re: Koncz Malysz ten kabaret i odejdź.. 23.03.05, 16:42
              moze Ty masz racje, moze 2/3 tego watku to czarny PR Wlodarczyka...;-)
              • Gość: Jarek Re: Koncz Malysz ten kabaret i odejdź.. IP: *.zedat.fu / *.fu-berlin.de 23.03.05, 16:55
                Moze i tak - pies PZN morde lizal Gorzej, ze mozna dyskutowac i dyskutowac,
                przedstawiac argumenty, a i tak zaraz jakis gosc wyskoczy i napisze "no to
                koncz" albo cos rownie madrego i budujacego. To jest tragedia
                • Gość: Y_Sam Re: Koncz Malysz ten kabaret i odejdź.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 17:05
                  Jarek --> jest to niestety uboczny efekt neostrady - dzieki zmiennemu IP taki
                  "mistrz cietej riposty" moze sie czuc wszedzie bezkarny, wiec i bredzi co mu
                  slina na palce przyniesie :)
                  • Gość: Jarek Re: Koncz Malysz ten kabaret i odejdź.. IP: 62.154.173.* 23.03.05, 17:57
                    Bardzo sluszny wniosek. Pewnie trzeba wprowadzic zasade, zeby przed wlaczeniem
                    sie do sieci taki delikwent musial odpowiedziec na jakies konkretne pytanie z
                    jakiejs dziedziny, no nie zatrudne typu ile jest dwa razy dwa alno (dla
                    stuprocentowych Polakow i patriotow), kiedy wybuchlo i ile trwalo Powstanie
                    Warszawskie. Oj przerzedziloby sie, przerzedzilo.
        • Gość: Y_Sam Re: Koncz Malysz ten kabaret i odejdz.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 15:38
          Gość portalu: fan2 napisał(a):

          > sie jak pacet i rozwiazac umowe i pogonic Kutina jesli przeba to i Malysza w
          > Polsce jest wielu utalentowanych skoczkow pora dac im szanse.

          Tak? To wymień chociaż jednego, takiego który potrafi przynajmniej czasem
          awansować do konkursu, nie mówiąc już o finałowej 30-tce.
      • Gość: kekesz Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę IP: *.zeto.opole.pl / *.zeto.opole.pl 23.03.05, 14:07
        Gdzie był Włodarczyk jak Adam chciał rzucić skoki na rzecz dekarstwa???
      • Gość: o. Rydzyk Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę IP: *.crowley.pl 23.03.05, 14:09
        Jak dla mnie to Małysz może nie istnieć - generalnie to ten człowiek jest dla
        mnie nikim :D
        • Gość: iiiiiiiiiix do o.o.Rydzyka-nikogo IP: 156.17.101.* 23.03.05, 15:28
          No to jesteś lepszy od Małysza! Bo opinię jaką ty masz o nim, o tobie ma
          niemal cała Polska.
          Jak mozna być takim przygłupem i jeszcze się tym chwalić. Można kogoś nie
          lubić, ale nie można kwestionować jego osiągnięć.
          Pamiętacie sportowców byłego ZSRR ? Jeśli źle o nich mówiliśmy to tylko ze
          względu na władzę, no i co tu ukrywać z zazdrości też, a wyniki podziwialismy
          mimo to.
          Takie opinie wyrażają przeważnie miernoty, które w życiu nic nie osiągnęły i
          potrafia jedynie nienawidzic tych, którzy mimo przeciwności losu coś w życiu
          osiągają.
      • Gość: jarj Małysz zajmij sie skakaniem IP: *.iweb.pl 23.03.05, 14:16
      • Gość: IK Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 14:31
        Nam jest potrzebny Małysz, nie Włodarczyk. Adaś - trzymaj się!
        • szarak54 Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę 23.03.05, 14:44
          Włodarczyk - narty i na rozbieg.Zobaczymy czy wyląduje żywy.
      • Gość: Gość Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 14:36
        Do PZN. Wszyscy "jedziecie" na "garbie" jednego skoczka, którym jest Adam
        Małysz. Gdyby nie On nikt nigdy w życiu by o Was nie usłyszał tym bardziej o
        Prezesie Włodarczyku, którego zdaje się przerosły obowiązki i funckcja
        (zrezygnuj człowieku zanim Cię "zlinczują").Trochę pokory.
      • Gość: Jurek PZN w Polsce to Małysz! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 15:48
        PZN i prezes Włodarczyk nie istnieją bez Małysza. PZN w Polsce to Małysz! Az
        strach pomysleć co by było gdyby prezes PZPN miał Ronaldinho!
      • Gość: sirmortimer a`dama IP: *.dyn.optonline.net 23.03.05, 16:06
        Nie uwazacie ze Adas wyglada naprawde czarujaca na tym zdjeciu ? Ma mine jak
        nieletnia, niesmiala panienka, udajaca ze opiera sie zalotom adoratora. W
        polaczeniu z kolczykiem, wasikiem i obcisla garderoba, moze to prowadzic do
        pewnych jednoznacznych konkluzji :)

      • Gość: sirmortimer adama IP: *.dyn.optonline.net 23.03.05, 16:10
        Nie uwazacie ze Adas wyglada naprawde czarujaca na tym zdjeciu ? Ma mine jak
        nieletnia, niesmiala panienka, udajaca ze opiera sie zalotom adoratora. W
        polaczeniu z kolczykiem, wasikiem i obcisla garderoba, moze to prowadzic do
        pewnych jednoznacznych konkluzji :)

      • Gość: EDO Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę IP: *.icpnet.pl 23.03.05, 16:37
        I bardzo dobrze koncz, Wasc ta kariere.
        • Gość: grzesio Precz z Federerem, przyspawal sie do Malysza IP: 84.217.63.* 23.03.05, 17:37
          a glupi malysz szantazuje cala polske,
          a gdzie patriotyzm? nosi polskie godlo na piersi ten pazerny dekarz,
          teraz wszystko sie wydalo:olewa cieplym moczem miljony polskich kibiców co
          biede klepia i sa bez perspektyw na przyszlosc, oni maja wspólczuc miljonerowi
          Adasiowi?
          • Gość: Jarek Re: Precz z Federerem, przyspawal sie do Malysza IP: 62.154.173.* 23.03.05, 17:54
            O nastepny. To niech te miliony wezma sie do roboty i stworza sobie, tak jak
            Adam, perspektywy zamiast pod sibie z zazdrosci robic. Moze Ty tez mialbys z
            pewnoscia lepsze widoki na przyszlosc gdybys pisal "miliony", a nie "miljony".
            Napisz do Malysza, zeby sie z Toba swoja kasa podzielil
      • Gość: jowisz8 Re: Małysz: Jeśli nie dogadam się z PZPN, kończę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 19:11
        Czy P.Malyszowi nie przewrócilo sie kompletnie w glowie?
        Moze faktycznie zakonczyc skakanie i pojsc do szkoly?
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka