Gość: Wiktor
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
04.09.05, 23:54
Wydaje mi sie, że Gołaś po dzisiejszym meczu może stać sie drugim Rasiakiem
czyli wszyscy wiedzą i widzą, że gra bardzo słabo poza trenerem który nadal
na niego stawia. A żeby nie być złośliwym nie będe mówił kto Gołaś czy Rasiak
bardziej przypomina mi rozgałęzione drzewo.