block-buster
21.12.05, 16:38
W wyczynowym sporcie biora juz wszyscy.Nieliczni tylko wpadaja.Zawsze
dyskwalifikacja winna byc dozywotnia,bo branie koksu wypacza sport.Ale i do
tego dojdziemy.Bo sportem interesuje sie juz znacznie mniej ludzi niz
kiedys.Ludzie nie chca juz ogladac pacjentow i oszustow...