Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    BONIEK TO WIEŚNIAK

    IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 20.11.02, 21:54
    wzialby sie lepiej za uprawe rzepaku na rzeszowczyznie a nie prowadzniu
    reprezy.kurwa jego mac!

    ŻENADA!!! gra polakow to jest jaks kurwa kpina ,skandal,chaos,dramtayczna
    niekonskwencja,brak wiary,bojazn,głupota i olewka
    wypierdalaj boniek mi z oczu
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka