Gość: domin
IP: *.wlop.ppp.polbox.pl
20.11.02, 21:54
wzialby sie lepiej za uprawe rzepaku na rzeszowczyznie a nie prowadzniu
reprezy.kurwa jego mac!
ŻENADA!!! gra polakow to jest jaks kurwa kpina ,skandal,chaos,dramtayczna
niekonskwencja,brak wiary,bojazn,głupota i olewka
wypierdalaj boniek mi z oczu