Gość: Kibic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 00:38 Wieśniactwo! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Wacek M. ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych ban... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 00:38 Z kim polscy piłkarze spotkają się w drugiej rundzie Mundialu? Z kibicami na Okeciu!! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
kobieta_rakieta Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b 16.05.06, 00:54 wszystkim, ktorzy znaja przypominam, a tym , co nie znaja polecam "kibolskiego" Kur, to jest wlasnie dokladnie o tym :D -- www.euromason.blox.pl Nieregularnik masońsko-pogański. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niekibol Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen IP: *.pronet.lublin.pl 16.05.06, 01:46 Ni spodziewałem się, że dożyję czegoś takiego. Że zatęsknię za Chinami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tiamak Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 03:35 jesli juz mowimy o strzelaniu do chuliganow to z drugiej jednak strony ... dzis stadionowi bandyci a jutro kto? demonstranci na ulicach? Odpowiedz Link Zgłoś
naryt Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen 16.05.06, 05:34 > jesli juz mowimy o strzelaniu do chuliganow to z drugiej jednak strony ... > dzis stadionowi bandyci a jutro kto? demonstranci na ulicach? Co ty bredzisz? Dlaczego sądzisz że jak się rozprawić ostro z bandytami to następni będą w kolejności demonstranci? Wcale tak nie musi być. Gdyby natomiast byli to demonstranci ze styliskami i kamieniami to czemu nie. Też łomotać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL A co z najazdem bojówek homo na Warszawę ? IP: *.centertel.pl 16.05.06, 06:59 Z Berlina. Zapowiadanych na 10.06. ???? Zrewanżujemy się .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: A co z najazdem bojówek homo na Warszawę ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 09:22 Ale widzisz, bojowki pedalow sa poprawne politycznie, nowoczesne i trendy. Sczególnie w Wyborzej (ciekawe, czy w ogóle przejdzie mój post). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znajomy_jlo "Drang nach Westen" - i nie wracajcie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 09:35 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu zostaną "w szparagach" :))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 09:46 Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladowy Pomysł na BIZNES 16.05.06, 11:28 Pomysl na biznes. Potrzebne będą: 1. murawa stadionu Dziesięciolecia 2. pięciometrowe ogrodzenie nie do sforsowania 3. helikopter 4. zestawy kibica: kastet, łańcuch, bejsbol wszystkich kiboli zrzucamy na ogrodzoną murawę, wyposażonych w sprzęt. kibole z braku innego zajęcia napi&*%$ją sie. podpisujemy konktrakt z TVN i robimy nowy TV Show "Do ostatniej krwi". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ch BZDURA w tekscie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 12:42 W tekscie jest zdanie: Tymczasem niemieccy chuligani zacierają ręce. Na jednym ze stadionów wisiał niedawno transparent "Jedyny plus mistrzostw świata to, to że przyjadę polscy kibice i wpier... naszej policji". tem transparent wywiesili kibole na stadionie rapidu wieden. czyli z austrii, nie z niemiec. pozdro dla kumatych. ch Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Baal anonim Re: Pomysł na BIZNES IP: *.pxs.pl / *.pxs.pl 16.05.06, 12:47 Albo wrzucić bez broni i co jakiś czas w ramach bonusa, lub za 5 zabitych wrzucać im sprzęt, siekiery pałki i co tam jeszcze. Wtedy kto pierwszy ten lepszy i kosi konkurencję. Odpowiedz Link Zgłoś
ryback bzdura ! wojne przegrały NIEMCY ,jaki rewanż ? 16.05.06, 12:59 co za debile sa w tych 'gazetach' to ze zarabiacie po nascie tysiecy ,zobowiazuje przynajmniej do odrobiny myslenia co sie pisze i jak ,gazetowskie pajacyki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu i flaga PZPN nad bramą branderburska :)))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 13:15 ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zaloguj się a niemieccy geje podobno zapowiedzieli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 13:19 sexualna reedukacje kazdego złapanego kibola :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: a niemieccy geje podobno zapowiedzieli 16.05.06, 17:25 Gość portalu: Zaloguj się napisał(a): > sexualna reedukacje kazdego złapanego kibola :)))))) Raczej - kastracja. To tak jak z kastrowanym kotem: od razu łagodnieje. Odpowiedz Link Zgłoś
manhu Re: bzdura ! wojne przegrały NIEMCY ,jaki rewanż 16.05.06, 13:48 Wojnę przegrała Polska, spod okupacji niemieckiej wpadła w radziecką, to znacznie gorzej niż okupacja RFN, która wyszła na tym że ho ho. Ponadto Polska jest winna Niemcom ogromne odszkodowania za wypędzenia (a oni niby już się rozliczyli) A CO DO KIBOLI. To jest się czego bać, bo jeszcze nigdy nie mieli szansy, albo było za daleko, by pojechały tłumy, albo w 1974 trzeba było cudu by dostać paszport. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: bzdura ! wojne przegrały NIEMCY ,jaki rewanż IP: *.upc.chello.be 16.05.06, 16:11 Wojne tak, ale nie wrzesien 1939... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FreakyMisfit Re: Pomysł na BIZNES IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 16.05.06, 13:18 Quake na żywo? Podoba mi się :) ale tylko jako widz :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kylo Re: Pomysł na BIZNES IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 16:13 Ja proponuję jak wyżej, tylko że dajemy im pistolety bez amunicji. Poza jednym, z jedną kulą. Muaha. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: A co z najazdem bojówek homo na Warszawę ? 16.05.06, 17:23 A czy te "bojówki" zamierzają kogokolwiek tłuc? O ile wiem, to raczej ich tłuką. Zwłaszcza w tak cywilizowanym inaczej kraju, jak Polska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zainteresowany Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen IP: 82.146.255.* 16.05.06, 07:27 A co jeśli takie praktyki spowodują jedynie rozjuszenie "stadionowych bandytów"? Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen 16.05.06, 15:52 ... to najwyzej troche sprzetu bojowego bedzie mozna przeciw nim zuzyc... amunicje i tak trzeba wymieniac co pare lat:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antykretyn Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.fbx.proxad.net 16.05.06, 09:28 critto napisał: > masz racje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weekendowy_kibic Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 11:58 Ja się tylko zastanawiam, czy faktycznie jest sens robić taką propagandę? Komu na dobre wyjdzie taki szum? Chyba tylko tym nieszczęsnym znerwicowanym chłopaczkom, którzy lubią od czasu do czasu dostać po głowie. Nie ma co zapominać, że to tylko podwórkowe przygłupy, którym nudzi się wystawanie po bramach. Mam wrażenie, że dzięki takiemu rozgłosowi łatwiej jest im samym o tym zapomnieć. Czują się ważni, czują że to co robią ma jakiś sens itd. A przecież to bzdury :) Matołki pookładają się między sobą, narobią szkód, ale w tym nie ma drugiego dna. Tak czy inaczej uważam, że taka 'reklama' nie pomaga. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto 16.05.06, 15:50 po pierwsze, to kalachy musieliby skads miec. Po drugie, musieliby je przemycic przez granice (kontrola osobista pewnie zostanie przywrocona). Po trzecie, wtedy Niemcy moglyby uzyc przeciw nim wojska - jeden bojowy helikopter z maszynowkami i po krzyku, tysiace trupow i tyle. Po czwarte, 200 czy 300 tysiecy Polakow jadacych do Niemiec to na pewno w wiekszosci porzadni kibice, ktorzy chca ogladac mecze, a nie rozrabiac i na pewno NIE poparliby bandytow atakujacych Policje przy uzyciu kalachow, tylko wspomogli Policje niemiecka, np. w razie czego swiadczyli w sadach przeciw bandytom. Bandytow stadionowych jest raczej malo, policja niemiecka nie wykosztowalaby sie nawet na kule:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wykształcony hool Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.kolornet.pl 16.05.06, 16:27 Ta jasne...raczej pomogli bym właśnie chuliganom,a nie volsdeutschom którzy mordowali Polaków.Sam jadę na MŚ z żoną i dziećmi i jeśli coś się będzie działo wspomogę chuliganów.A ty critto palnij się w głowe,Prawdziwi Polacy nie sprzedają drugich policji.I na koniec nie jestem jakimś dresem,tylko człowiekiem z wyższym wykształceniem,i takich jak ja jedzie więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto 16.05.06, 16:43 Gość portalu: Wykształcony hool napisał(a): > Ta jasne...raczej pomogli bym właśnie chuliganom, mow za siebie, dobrze?? > a nie volsdeutschom którzy > mordowali Polaków.Sam jadę na MŚ z żoną i dziećmi i jeśli coś się będzie działo > wspomogę chuliganów. no to pozostaje mi miec nadzieje, ze oberwiesz od policji tak samo jak ci chuligani, bo bedzie ci sie nalezalo. > A ty critto palnij się w głowe,Prawdziwi Polacy nie > sprzedają drugich policji. nawet tych, ktorzy sa przestepcami Od kiedy to o poszanowaniu dla prawa decyduje narodowosc??? Moze u ciebie, bo na pewno nie u mnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wykształcony hool Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.kolornet.pl 16.05.06, 17:01 Towarzyszu critto,Matuszka Rassija jest z was dumna.Dziadek Stalin gdyby żył dałby wam cukierka.Heheh,na tym świecie żyje już 37 lat i widzę że nic się w tej materii nie zmieniło,wszędzie społeczniacy i konfidenci.Przypomina się jakże piękny okres polskiej historii jakim była komuna gdzie w modzie było donoszenie,w imie obywatelskiego obowiązku(Rany boskie jak to brzmi..:/)sprzedałbyś policji brata,matkę,lub kogoś ze swojej rodziny?.Wolałbyś być wierny państwu,a zdrajcą rodziny?.Skoro tak to nie mam pytań,mnie od dziecka ojciec uczył patriotyzmu,miłości do ojczyzny,oraz tego żebym nigdy nie donosił,bo to największy wstyd i ujma na honorze.A wracając do tematu chuliganów to są ludzie,i Polacy czy ci się to podoba czy nie,a każdy człowiek ma prawo żyć.Z twoich wypowiedzi wnioskuję że jesteś policjantem lub masz w rodzinie policjanta.Mówiac o kibicach przytaczasz fakty zadym,ale dobrych stron hools nie dostrzegasz,mówię tu o m.in:Licznych akcjach krwiodastwa(Kraków,Łódź,Rzeszów),Wigilia dla bezdomnych zoorganizowana przez chuliganów Widzewa,Dzień Dziecka i Mikołaj w placówkach opiekuńczych(Hutnik,Łks,Zawisza)Takich inicjatyw jest wiele,i dlatego mam ogromny szacunek do hools i jeśli trzeba stanę z nimi do walki.Jeżeli jednak tak chcesz strzelać to droga wolna,gnat w łapę i będziesz zbawicielem,zamiast bezsensownie napinać się przed monitorem,bo wiadomo że monitor nie ooda... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weekendowy_kibic Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 16:44 Jestem pełen podziwu dla wyższej uczelni, która wypuszcza takich absolwentów :). Co tam brak znajomości poprawnej pisowni, co tam brak znajomości terminów których się używa! Krzyczeć, krzyczeć i patriotą być! Uczyć dziecko poprawnej postawy! Miłości do sportu! Co tam, że tata w kryminale! :DDDDDD Wszak miał wyższe wykształcenie i dresem nie był! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wykształcony hool Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.kolornet.pl 16.05.06, 17:03 Jakie błędy dostrzegasz w mojej pisowni? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weekendowy_kibic Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 17:29 Dopiero po Twojej odpowiedzi do postu critto widzę, że napisałem więcej niż należało (dziwię się tylko, że akurat problem pisowni zainteresował Cię najbardziej). Chodziło mi o volksdeutschów... Ale nie w tym rzecz. Napisałeś, że jakby 'coś' się zaczęło dziać poleciałbyś pomagać chuliganom.. Jakie coś? Jakby zaczęli tłuc ludzi na mieście, rozwalać ogródki, sklepy pobiegłbyś im z pomocą? A jak by kogoś zamordowano na Twoich oczach nie zeznawałbyś, bo to ujma na honorze? Czy dlatego, że dziadek zamordowanego mógł przypadkiem być nazistą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wykształcony hool Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.kolornet.pl 16.05.06, 17:34 Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją gdzie NIEWINNY człowiek zginął z ręki kibica.Jeśli tak pogrywasz to ja też odbije piłeczkę do ciebie.A jeżeli to ktoś z twojej rodziny zabiłby to co byś zrobił,zeznawał na członka rodziny i był wporządku wobec państwa i sumienia,czy wolałbyś "nic nie widzieć"i uratować brata,ojca,szwagra? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weekendowy_kibic Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 17:53 Odbijając piłkę. Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją gdzie ktoś z mojej rodziny kogoś zabił. Odpowiedz na moje pytanie, a ja odpowiem na Twoje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wykształcony hool Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.kolornet.pl 16.05.06, 18:07 To tak będziemy odbijać do śmierci:).A co do pytnia to nigdy nie byłem świadkiem morderstwa,i mam nadzieję że nie będe.Zależy to też od wielu czynników,na przykład nie wydałbym najlepszego przyjaciela,czy osoby którą dobrze znam lub członka rodziny.Weź też pod uwagę że na MŚ raczej nie będzie przypadkowych ludzi,i nikt nie będzie w tempie tornado mknął przez berliński rynek.Bić się bedą też tylko ci co będą chcieli,więc uraz zwykłego kibica staje się minimalny,areną walk też nie będzie centrum miasta tylko miejsce ustronne(las).W takiej sytuacji raczej bym nie donosił,bo idąc na "ustawkę"liczy się że można zostać poturbowanym.Oprócz tego na ustawkach panują określone zasady,np:zawsze jest ktoś kto może udzielić prowizorycznej pierwszej pomocy,w przypadkach ciężkich wzywana jest pomoc medyczna.Więc jeżeli rozpatrujemy taką sytuację to odpowiedź masz kilka linijek wyżej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weekendowy_kibic Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 18:40 W takim razie odpowiadam: potrafię sobie wyobrazić i taką, i taką sytuację. Wszystko zależy od okoliczności. Taka sfera gdybania. Co do 'ustawek' wątpię, żeby na mistrzostwach pobici zostali tylko kibice, a połamane tylko drzewa w lesie. Wystarczy spojrzeć na Warszawę. Szczerze mówiąc nie miałbym nic przeciwko takim bijatykom jakie opisujesz, po prostu minąłbym szerokim łukiem. Ale jeśli działoby się to w mieście kibicowałbym policji (nie ważne polskiej czy niemieckiej. P.S. Nie zrozum mnie źle, nie mówię o strzelaniu, rzucaniu grantów i śmigłowcach szturmowych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wykształcony hool Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.kolornet.pl 16.05.06, 19:06 Rozumiem,błędem w Warszawie było to że nad kibicami nikt nie zapanował,nie mówie tu broń Boże o policji.W moim mieście,i klubie któremu kibicuje są tzw:"osoby z góry",czyli kibice mający najwięcej doświadczenia i posłuchu wśród "młodych".Nie wątpie że na Legii też tacy są,np:Bosman,ale to właśnie ich wtedy zabrakło.Ja sam wielokrotnie byłem świadkiem "skarcenia"młodego przez członka "Starej Gwardii",i w takich sytuacjach(vide Warszawa)to popieram,a z tego co wiem to starsi z Legii interweniowali tylko niestety za późno.Bywają sytuacje że i ja mam ochotę dać parę "klapsów" sadzącym się przez kraty do policji/ochrony.Niestety takie przypadki się zdarzają ale to nie są chuligani,bo na miano chuligana trzeba zasłużyć.Chuligan ma swój honor,przedewszystkim nie bije postronnych ani nie niszczy mienia,a walki odbywają się na Polach,lasach aby właśnie nikt przypadkowy nie ucierpiał.Takie zachowania należy tępić bo to nawet nie są zachonia chuligańskie.I właśnie przez takie przypadki społecznośc hools odbierana jest jak jest.Widze że z tobą można porozmawiać bez zbędnej napinki.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weekendowy_kibic Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 18:49 I jeszcze jedno: co to ma wspólnego z piłką nożną? Po co mieszać jedno z drugim. Przecież tam nie o to chodzi. Nie da się jakoś tego rozdzielić? Jak ktoś chce oglądać piłkę niech idzie na stadion, jak chce dostać w łeb - do lasu na ustawkę. Moim zdaniem łączenie tych dyscyplin szkodzi obu 'sportom' ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wykształcony hool Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.kolornet.pl 16.05.06, 19:13 Właśnie o to chodzi że liczba awantur na stadionach,szczególnie w I lidze spada,pomijam zachowanie Legionistów,czy Wisły z Arką.Oprócz tego ostatnia głośna zadyma miała miejsce bodajże w 2003 roku w Chorzowie na meczu z Piastem.Hools dlatego ustawiają się bo wiedzą że to nikomu korzyści nie przyniesie(kary dla klubu),niestety znajdzie nieraz kilka "gorących głów"które za wszelką cenę chcą dowartościować się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weekendowy_kibic Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 19:24 No nic. W takim razie pozostaje mi tylko apelować: pilnujcie 'młodzików' w Niemczech ;) Pozdrawiam i miłego wieczoru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: parmalat Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 21:37 chlopaki, a nap...dajcie sie ile wlezie, jesli taka wasza ochota, kreci was to i stanowi o sensie zycia czy poczuciu wartosci. tylko na litosc boska, nie zrobcie naszej nacji "siary" (i nie mam tu na mysli dostania w..dol od policji, Anglikow czy Niemcow). Po prostu jedzcie sobie gdzies daleko w p..du od stadionu, tam sie ustawcie i pozwolcie takim jak ja, spokojnym "leszczom" poogladac meczyk na telebimie (biletu nie mam). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bardziejwyksztalco Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: 12.148.8.* 16.05.06, 17:24 >Sam jadę na MŚ z żoną i dziećmi < Pogadamy jak dzieci oberwa po glowkach, a żona zostanie wydupcona Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wykształcony hool Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.kolornet.pl 16.05.06, 17:30 Pie..ny napinaczu,powtórzył bys mi to w twarz?.Wątpie bo raczej przez dłuższy okres czasu nic byś nic powiedzieć z prostego powodu.Powybijałbym ci te społeczniarskie zęby.Mocny jesteś na necie ale jakby doszło co do czego to srałbyś w majtki.Wbijam w ciebie leszczu je..y. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto 16.05.06, 17:44 Gość portalu: Wykształcony hool napisał(a): > Pie..ny napinaczu,powtórzył bys mi to w twarz?.Wątpie bo raczej przez dłuższy > okres czasu nic byś nic powiedzieć z prostego powodu.Powybijałbym ci te > społeczniarskie zęby.Mocny jesteś na necie ale jakby doszło co do czego to > srałbyś w majtki.Wbijam w ciebie leszczu je..y. To "wykształcenie" to chyba na jakichś wieczorowych kursach dla ochroniarzy, sądząc po poście... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wykształcony hool Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.kolornet.pl 16.05.06, 17:49 A ty jakbyś zareagowała gdyby ktoś obraził twojego męża i to używając takich słów?.Według ciebie powinieniem napisać:"Drogi przyjacielu,bardzo ubolewam nad tym co napisałeś,i byłbym wdzięczny gdybys raczył mi to wytłumaczyć"?.Jeżeli tak to przepraszam,ale jestem tylko człowiekiem,i nie pozwolę aby ktokolwiek obrażał moją żonę.A wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Irakveteran Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: 12.148.8.* 16.05.06, 18:03 Ty "wyksztalcony" hool to chory jestes. A ja osobiscie powiedzialbym ci prosto w twarz to co mysle. Z tym "byciem mocnym na necie", to pewnie piszesz o sobie, gdyz tylko ty tu straszysz. Brata bandyte wsadzilbym do paki. Honor rozumiem jako odpowiadanie za wlasne czyny. Wiem, ze tego nie rozumiesz, wy zawsze tylko odwazni w tlumie i anonimowo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wykształcony hool Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.kolornet.pl 16.05.06, 18:18 O czym ty mówisz,kogo ja straszę?.Jednego gbura który ubliża mojej żonie,a co do bycia mocnym to honorowo wiele razy udowadniałem że słaby nie jestem,nie jestem żadnym napinaczem ani bandytą jakim chciałbyś mnie widzieć.Powtórzyłbyś mi to co on,tzn że moja żona jest k....,bo ja to tak odebrałem."Brata bandytę wsadziłbym do paki",tak to ja mogę mówić wszystko,mam tylko nadzieję że nigdy nie będziesz musiał dokonywać wyboru między sprawiedliwością a rodziną bo ten twój honor wsadzisz sobie w buty.Wbrew temu co myślisz rozumiem.Odważny jestem w życiu codziennym i w życiu nie zrobiłem krzywdy temu kto na to nie zasłużył,nie niszczę też sklepowych witryn ani ogródków piwnych.Mój stosunek do Policji jest jednoznaczny i się z nim nie kryje,bo jeszczę pamiętam czasu ZOMO i ich metody,a i w dzisiejszych czasach wielokrotnie widziałem zachowania policji pasujące do bandziorów,i to nie tylko w stosunku do kibiców ale do zwykłych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iracveteran Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: 12.148.8.* 16.05.06, 19:08 Dobrze ze ty "wyksztalcony" nie pamietasz sredniowiecz, bo byloby jeszcze gorzej :). Ja dostalem po lbie od ZOMO, ale to byly inne czasy. Powiedzialbym ci wiecej, ale musze wychodzic pelnic role policjanta. I jak ktos bedzie zagrazal mi lub niewinnym osobom, to bedziemy do niego strzelac. Bez ostrzezenia. Hoooohaaa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wykształcony hool Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.kolornet.pl 16.05.06, 19:34 Wiedziałem że znam skądś ten agresywny ton,i kto tu komu grozi.Czy ja z pieśnią na ustach chcę strzelać do ludzi?.Na szczęście na razie nie wolno wam używać broni ostrej,i mam nadzieję że tak pozostanie.A tak w ogóle to szczerze zlewam to kim jesteś,bo mnie to nie interesuje,a skoro mówisz prawdę i masz takie poglądy to zaczynam mieć obawy o nasze społeczeństwo.I nie strasz bo jak pewnie wiesz na to jest paragraf,a i do waszych metod też mam sporo zastrzeżeń i nie bez powodu tracicie zaufanie społeczne.I na koniec kilka pytań,dlaczego nie trzymacie się regulaminu i nie strzelacie z gładkolufek od pasa w dół,tylko w głowę,górną część ciała?.Dlaczego nie uderzacie w pałami w miejsca umięsnione(uda),tylko walicie po głowach?.Dlaczego używacie gazu w odległości bliskiej lini twarzy(dozwolone jest chyba od metra?).Dlaczego bijecie kobiety,i osoby postronne które nawiną się między wami a grupą pseudokibiców,a które ewidentnie nie walczą.We wszystkich opisanych sytuacjach byłem świadkiem.Tylko mi nie mów o tym że nie ma czasu przymierzyć pałką czy shotgunem,że nie można wyczuć siły jaką się wkłada w uderzenie,że adrenamina skacze,nerwy itp,itd.Bo jako policjant w takiej sytuacji powinieneś zachować opanowanie.I uważaj z tym strzelaniem bo trafisz kogoś niewinnego i spotka cię los Przemka Czaji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iracveteran Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: 12.148.8.* 16.05.06, 20:12 Pomylka "wyksztalcony". Tu US Army 101 Airborne. Polnocny Irak. Amunicje mamy ostra, lock and load. A goscie naprzeciwko nas tacy sami jak wy, stadionowi bandyci, tylko im mecze nie sa potrzebne. Sie ma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyson Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.05.06, 17:36 volksdeutsch, ktory mordowal wg. ciebie polakow tez byl polakiem, ktory chcial sie stac obywatelem niemieckim. czyli on nie byl niemcem tylko choragiewka polska, ktore czesto tak wieja jak im wiatr zawieje czy to ruski czy czeski niemiecki czy jaki tam tylko. twe wyksztalcenie ci tez niewiele pomoze. to ze umiesz pisac niewiele znaczy pozdrawiam mg.inz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wykształcony hool Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.kolornet.pl 16.05.06, 17:42 Wiem mój błąd,dzieki za poprawienie,poprostu byłem zdenerwowany i pomieszałem trochę fakty. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto IP: *.upc.chello.be 16.05.06, 16:14 Nie sadze ze 300 tys. Polakow to 300 tys. bandytow... Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto 16.05.06, 17:47 Gość portalu: ja napisał(a): > Nie sadze ze 300 tys. Polakow to 300 tys. bandytow... Gorzej, gdy tych, powiedzmy, 300 bandytów zrobi nam renomę po swojemu... Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen(critto 16.05.06, 17:36 Gość portalu: antykretyn napisał(a): > A co bedzie jak zabiora ze soba Kalachy i zaczna strzelac ostra amunicja do > niemieckiej policji??? > Tak to juz dzieje sie w Brazylii. > I nie jestem pewien czy policja niemiecka bedzie w stanie stawic czola > 200 czy 300 tysiacom Polakow ,ktorzy przyjada do Niemiec. > Wiec lepiej nie zaczynac i nie przesadzac z tym strzelaniem bo to moze zle > skonczyc sie takze dla Niemcow. Ty na serio uważasz, że "każden jeden" polski kibol posiad "na stanie" co najmniej jednego sprawnego kałacha i bez kłopotu przejedzie z nim przez granicę? Nie mam najmniejszych wątpliwosci, że niemiecka polcja świetnie sobie z bandytami da radę, nawet bez strzelania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FRN Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 09:56 Jak mowil niejaki Franz Maurer "Kompania zwartych oddziałów, trochę piachu i dużo worków". Wiem ze to straszne co mowie ale na bandyctwo nie ma innych rozwiazan. Jesli z jednej strony mamy rozwydrzony tlum nad ktorym nikt nie panuje a z drugiej utozsamiajaca Panstwo Policje to z tego starcia zwycieska winna wyjsc Policja. Watachy dzikich wilkow rabujacych ludzkie domostwa sie kiedys odstrzeliwalo. Kibole zachowuja sie podobnie i podobnie trzeba ich traktowac. Wiezienia? Na nasz koszt? Na koszt tych ktorym zdemolowali miejsca pracy? Resocjalizacja? Bez zartow. Nieuchronnosc kary? Gadaj zdrow. Grzywny? A kto je zaplaci? I z czego? Odpowiedz Link Zgłoś
psycholognistykutas Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen 16.05.06, 10:04 Ale pacanowate te wypowiedzi. A jakież wzorce - polski film sensacyjny, chińskie czołgi. Czy na necie siedzą same lamusy, co od podstawówki po dupie dostawali i teraz się brandzlują wyobrażeniem, że ktoś kibolom straszliwą krzywdę wyrządzi. Idźcie się napić kawy, bo wam się łapki z podniecenia trzęsą, tylko uważajcie żeby krawatek nie poplamić. A potem fantazjujcie sobie dalej, wymyślajcie coraz to bardzie wyrafinowane tortury: poszczuć sforą wściekłych psów, przerzedzić serią karabinową, zagazować iperytem, zarazić wąglikiem, kiłą, syfilisem i siedmioma plagami egipskimi, pie..ąć ładunkiem jądrowym etc. etc. etc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pixel Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 10:30 Wreszcie ktoś ze zdrowym rozsądkiem.A z tą bombą...niezłe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic normalny Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 10:37 A niby dlaczego nie użyć siły przeciw sile??? Jestem absolutnie za strzelaniem z ostrej amunicji do tych, którzy nie chcą przestać, nie chcą słuchać i wstrzynają burdy. Do bandziorów i zakapiorów, którzy roznieśli sklepy w Warszawie strzelałbym nawet bez ostrzegania. Nie z zemsty, ale ze strachu. I chciałbym, aby policja też strzelała. Pozabijać 20 prowodyrów i problem na jakiś czas zniknie. Kto następny będzie atakował wszystko i wszystkich również zostanie zastrzelony, aż do skutku. Skoro w 21 wieku niektórzy nie potrafią dorosnąć do demokracji, trzeba używać rozwiązań z wczesnego średniowiecza;( Odpowiedz Link Zgłoś
psycholognistykutas [...] 16.05.06, 10:44 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
nie_trawie_glupcow Wiesz z wlasnego doswiadczenia, Kutasie? O tym 16.05.06, 11:01 "budyniu"? Na twoim miejscu udalbym sie z ta przypadloscia do lekarze, bo sperma wyraznie ci sie warzy i do mozgu uderza:))) Odpowiedz Link Zgłoś
psycholognistykutas [...] 16.05.06, 11:13 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tez kibic Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen IP: *.chello.pl 16.05.06, 11:47 ech kibic normalny to znaczy jaki? w kapciach przed tv? bo jak bys sie czlowieku znalazl przypadkiem w srodku rozroby a i to nawet niekoniecznie i dostalbys gazem po oczach od policji albo gumowa pala, to inaczej bys spiewal. niestety policja ochraniajaca mecze najczesciej leje i gazuje ludzi (w tym kobiety i dzieci), ktorzy przed nia nie uciekaja, bo mysla, ze jak nic zlego nie robia, to nic im ze strony policji nie grozi, bo policja wie kto jest zly a kto nie jest. niestety nie wie i leja wszystkich, ale glownie nie tych, co potrzeba. juz sobie wyobrazam co by sie dzialo, jak by im pozwolic strzelac Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen 16.05.06, 15:57 kibic normalny to taki, ktory idzie OGLĄDAĆ MECZ, a nie rozrabiac. A jesli 'koledzy' zaczeli rozrobe Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen 16.05.06, 17:51 Gość portalu: kibic normalny napisał(a): > Skoro w 21 wieku niektórzy nie potrafią dorosnąć do demokracji, > trzeba używać rozwiązań z wczesnego średniowiecza;( We wczesnym średniowieczu to strzelali z łuków i kusz. Co nie znaczy, że nieskutecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rat Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen IP: *.so.pkpik.pl / 81.219.116.* 16.05.06, 10:34 Twoja wypowiedz tryska za to nie pacanowatością. Ty się dziwisz że ludzie chcą rozwiązania tego problemu i uciekają się do myslenia o takich drastycznych metodach. Ci ludzie to wrzody na doopie i chwasty a chwasty i wrzody się wycina. Dziwisz się że ludzi którzy w wyniku ich działania stracili kilkanaście tysięcy PLN nie chcą teraz płacić za ich utrzymanie w więzieniu. Mało z tym - powiedz że żonie kilku z tych policjantów którzy są ciężko ranni że jest "lamuską" nazwij tak też przypadkowych przechodniów którzy ucierpieli za to że się wkurzają widząc te zwierzęta na wolności. Jesteś po prostu idiotką Odpowiedz Link Zgłoś
psycholognistykutas Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen 16.05.06, 11:08 Nawet mi to imponuje, być idiotką rodzaju męskiego. Bajdurzycie i tyle. Drastyczne i skuteczne, a jednocześnie cywilizowane metody przeciw zakłócającym porządek i niszczącym mienie to: ostrzelanie gumową amunicją i gazem łzawiącym, potraktowanie tłumu armatkami wodnymi, spałowanie. Gdyby nasza rozmemłana policja zechciała je stosować częściej i bardziej stanowczo, to już byłoby bardzo dużo. Pisanina o strzelaniu do tłumu, rozjeżdżaniu czołgami i temu podobne kocopoły, to nie jest rzeczowa dyskusja, ale wyraz jakichś frustracji, kto wie, czy nie bardziej dalekosiężnych i destrukcyjnych w skutkach niż frustracja młodych, bezrobotnych dresów z blokowisk, którzy są przecież ludźmi, o czym wielu zdaje się zapominać. A że są agresywni? I nie będzie inaczej, nie wszystko da się zaplanować i przeprowadzić zza biurka w klimatyzowanym pomieszczeniu. Rzecz w tym, żeby tę agresję upilnować, stłumić jej przejawy we właściwym momencie metodami brutalnymi, skutecznymi, ale cywilizowanymi. Pieprzenie o ostrej amunicji to głupota. Jak jeden z drugim taki mądry, to niech wstanie zza biurka, zdejmie krawat i do policji wstępuje. Może przyjdzie taki dzień, że padnie rozkaz: pal! A naprzeciw będzie stał żywy tłum. Ciekaw jestem ilu z tych napinaczy zamiast do znienawidzonych obiektów ze swoich marzeń i snów wypaliłoby we własne spodnie. A prawda jest taka, że zanim się coś napisze, to się trzeba dwa razy zastanowić, ale coż, net wszystko zniesie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weekendowy_kibic Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 12:10 No no, muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Już myślałem, że tylko dowcipnie o kutasach będzie. Też jestem bardziej za 'stanowczo, i na chłodno', niż 'brutalnie i z piana na ustach'. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen 16.05.06, 16:01 przeciez to typowe zachowanie trolla internetowego, podrecznikowy przyklad gatunku annoying troll (denerwujacy, uciazliwy): zrobic z siebie totalnego i wulgarnego kretyna, a potem, gdy wszyscy zaczna sie wkurzac i obrzucac obelgami znizajac sie do jego poziomu, zaczac sie wykazywac elokwencja, wiedza, itd... takie zachowania są CHORE i trzeba je pietnowac, a osobom je przejawiajacym po prostu wspolczuc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wee Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 16:51 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weekendowy_kibic Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 16:58 Ehh tam, zaraz współczuć. Nie lepiej helikopter szturmowy na nich i serią? Jak proponowałeś z kibicami? Jeden czy dwóch niewinnych się pewnie znajdzie przypadkowo, ale co tam. Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą prawda? :D Poza tym Bóg i tak rozpona swoich Odpowiedz Link Zgłoś
nie_trawie_glupcow Kutasie,jakbys wiedzial - dzieki oddzialom policji 16.05.06, 10:57 jednych na poteznych koniach, innych zas z ostrymi psami (owczarki to drobiazg, chodzi o dobermany i rotweillery)udalo sie zaprowadzic wzgledny spokoj wsrod angielskich kiboli. I byloby jeszcze spokojniej, gdyby Blair tak na policji nie oszczedzal, a obroncy praw bandziorow trzymali geby na klodke:) Odpowiedz Link Zgłoś
psycholognistykutas Re: Kutasie,jakbys wiedzial - dzieki oddzialom po 16.05.06, 11:19 Lamusie, jakbyś nie wiedział, psy i konie, to nie ostra amunicja. Jakby nasza policja nie była taka rozchełstana, to skoordynowany atak przy użyciu gumowej amunicji i armatek wodnych rozpędziłby każdy tłum w kilka minut. I nie musieliby tacy frustraci jak ty pienić się w necie i podniecać wyobrażeniem śmierci drugiego człowieka, dla którego porządne skopanie tyłka i ewentualnie odsiadka byłyby wystarczającą i adekwatną do przewinienia karą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waglik Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 16.05.06, 11:08 Waglikiem? - wypraszam sobie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mucio Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen IP: *.dzielna.waw.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 11:59 lamus? - a ty z jakiej wsi jesteś Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen 16.05.06, 15:58 dokladnie tak samo uwazam Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen 16.05.06, 17:59 critto napisał: > dokladnie tak samo uwazam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iulekkk Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen IP: *.wat.edu.pl 16.05.06, 10:25 jesli wogle umieja czytac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 11:07 widzę że na forum się rozpętała buża w sprawie strzelania z ostrej amunicji do kiboli a ktos sie zastanowił jak by właśnie policja zabiła normalnego człowieka który po prostu uciekał przed bandytami więc proszę sie zastanowić czy jest tol logiczne co wy piszecie o strzelaniu do holls, skoro jesteś cie za takimi radykalnymi środkami to chyba macie coś z głową. Wracając do strzelania do kibiców na mundialu to tylko wywoła wojnę obawiam sie że trzecia a w polsce zapanuje nienawiść i hasła typu "śmierć niemcom" Wiec prosze o nie prowokowanie pisząc na publisznym forum takich bezsensownych treśći bo to tylko dolewa oliwy do ognia dla pismaków z angli czy niemiec którzy zaczęli traktowac każdego polskiego kibica za bandytę Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen 16.05.06, 16:04 ja jestem Polakiem ale wcale bym nie zalowal polskich psdeudokibicow, ktorzy by zgineli w Niemczech zastrzeleni przez policje podczas rozrob. Przeciwnie, przyklasnalbym tej Policji, bo tu nie mozna patrzec na narodowosc, tylko na czyny: jak ktos jest bandyta, to niewazne, czy jest Polakiem, Niemcem czy Chinczykiem Odpowiedz Link Zgłoś
ksawery.jot Wybić co do jednego!!! 16.05.06, 11:16 Masz absolutną rację! Snajperzy powinni wziąć sprawę w swoje ręce i powystrzelać to gó.. do ostatniego kibola. Innego wyjścia nie ma. Chyba, że niech się bandziory wybiją między sobą. Może warto im pozwolić na dobrowolne konanie? Szkoda tylko przypadkowych ludzi, którzy mogą ucierpieć. Cały świat będzie patrzył na ścierwa z Polski. Boże, jaki wstyd!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Max Re: Wybić co do jednego!!! IP: *.12.1411N-CUD12K-01.ish.de 16.05.06, 12:50 Tak to niestety woda na mlyn do propagandy Niemieckiej i innych bedzie oczywiscie glosno ze Polscy bandyci kradli i dewastowali teraz to Armia czerwona to bedom aniolki przy tych bandziorach bo wszystko co nie przyspawane i przy nitowane bedzie zniszczone lub podsowjecone bo niektorzy tylko poto tam pojadom to gorsze od szaranczy ale polskie wladze nic nierobiom zeby temu zapobiec , ale to juz ostatni raz . Bo po tych mistrzostwach ktore i tak sie szybko dla nas skonczom nastapi dluga przerawa bo FIFA powinna za to Polska pilke odizolowac od swiata na conajmniej 5c lat i to bedzie naleprzy krok a za szkody powinna ich unia ukarac bo jak politycy nie mogom zapobic to nich kraj placi . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dornowaty Jaki wstyd... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 11:31 ...że Anglicy szacują, Niemcy nie wpuszczają, a Polacy... nic, cichutko, w zasadzie restauratorzy przesadzają z tymi szkodami. Nasi, Polscy, Narodowi kibole to przecież jedyni prawdziwi patrioci. Jak ich zamkniemy to kto będzie na nas głosował...? Odpowiedz Link Zgłoś
lol76 critto hahaha 16.05.06, 12:09 dobry post... aby dodac troche dezorientacji i knosterncaji do tego, calego szlonego zachowania kibicow, uwolnilbym przy okazji kazdej rozroby na stadionie przynajmniej 100.000 zywych kur... :O) To by swietnie obrazowalo tych czubow - kwintesencja kurnika!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lol76 Re: critto hahaha 16.05.06, 12:12 a do tego rzucalbym w nich wszystkich zywymi krowami, swiniami, drobiem i krowim kalem... hahahahaahahahaahahah Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: critto hahaha 16.05.06, 18:04 lol76 napisał: > a do tego rzucalbym w nich wszystkich zywymi krowami, swiniami, drobiem i > krowim kalem... hahahahaahahahaahahah Tylko tym czymś krowim; na resztę Tow. Opieki nad Zwierzętmi nie pozwoli i słusznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Legia Re: Jest fucha dla czołgistów z Tienanmen IP: 195.205.152.* 16.05.06, 14:21 ... ja bym proponował już przyjmować zakłady czy polaczki wrócą na piechotkę z niemiec bo dostaną w tyłek nie tylko na meczu czy też wrócą na piechotkę z niemiec bo dostaną pożądne kolegium ~1000 euro nie to co w Polsce z braku laku kibolu idz se idz i nie zajmuj miejsca w więzieniu... ............................................................> www.rewizjetomaszowskie.republika.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antee Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.resetnet.pl 16.05.06, 02:19 proszę, napisz to po polsku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol Będzie zemsta!!!!!!!!!!!!!!! IP: 150.254.89.* 16.05.06, 12:02 mają się czego bać! będzie nas duuuuuuuuuużo!&( "w społeczeństwie owiec wolimy być wilkami" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Będzie zemsta!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.12.1411N-CUD12K-01.ish.de 16.05.06, 12:58 Ty na wilka to nie wyglondasz ja raczej mysle ze takie wypowiedzi to moze pisac wsciekly kundel a wsciekle zwierzeta to idom na odstrzal i tak sie powinno robic z chorymi osobnikami wy nawet do zoo nie pasujeci bo byscie zwierzeta obrazili !!!!!!! Koles zal mi ciebie , bo jak by glupota rosnac umiala to ty bedziesz w niebie swietego piotra po pietach laskotal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abba2006 Re: Będzie zemsta!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 16.05.06, 20:10 Kochasiu!Mam świetnego psychiatrę!!Podać Ci adres?całuski-cymbale!!!Zyczę Ci wielu lat w "pierdlu""-a moje życzenia zawsze się sprawdzają,więc .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bmw Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.lns4-c12.dsl.pol.co.uk 16.05.06, 14:43 a, to dobre! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lalu Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 11:50 dobre :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibiccc Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.06, 15:07 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.06, 02:25 Jestem tu na tej stronie pierwszy raz,o kurcze !!! ale jazda w koncu dorwałem ludzi którzy nienawidzą szkopów pieprzonych -super!!! A i walnąć też potrafię jestem z Wami moi drodzy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic też ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych ban... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 00:39 A już smiech na sali z kibiców LEgii, którzy rozpiepszają własne miasto! Stolicę! :D :D :D :D :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: quosoo Re: Jaka stolica, tacy kibole, nie? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 16.05.06, 07:22 To nie byli Warszawiacy, poprostu w to nie wierze. A od stolicy wara. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrr Re: Jaka stolica, tacy kibole, nie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 15:00 Co tak bronisz tego pasozyta jakim jest Warszawa? O mnie za mnie niech ja (Warszawe) rozwala doszczetnie. Nie ma czego zalowac, nawet nic zabytkowego nie macie tam :> Jak juz zrownaja Warszawe z ziemia to cala Polska odetchnie, przynajmniej nie beda musieli placic na "rozwoj stolycy"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Jaka stolica, tacy kibole, nie? IP: *.pse.pl / 194.92.3.* 16.05.06, 16:34 Jak dotąd to Warszawiacy płacą na takich pasożytów ja ty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wacław Re: Jaka stolica, tacy kibole, nie? IP: *.swietochlowice.org / *.swietochlowice.org 16.05.06, 23:26 A wiesz, ile lat odbudowywano Warszawę? Pieprzysz od rzeczy o zrównaniu jej z ziemią, czyli gardzisz pracą tylu ludzi, którzy na jej odbudowę pracowali. Z resztą to stadionowe bydło - podobnie jak Ty - też nie ma o tym pojęcia. Odpowiedz Link Zgłoś
szymongoldman Pokolenie JP2 w Berlinie 16.05.06, 00:39 Pokolenie JP2 wybiera się do Berlina, by okazać miłość katolicką swoim braciom. Znudziło się widać katolickiej młodzieży rzucanie kamieniami do gejów nad Wisłą. Odpowiedz Link Zgłoś
xert1 Re: Pokolenie JP2 w Berlinie 16.05.06, 02:02 A jakim to pokretnym sposobem SZYMONIE GOLDMAN w twojej glowce skojarzyles chuliganstwo z katolicyzmem i z JP2. Puknij sie w makowke, moze wreszcie wyzwoli cie to z nienawisci do katolikow. Ty to jak ta baba co poszla do doktora leczyc sie z obsesji nt. seksu, ktora na pytanie "A czy brom dzisiaj Pani brala" odpowiada, "dzisiaj jeszcze nie brombralam". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiebial Re: Pokolenie JP2 w Berlinie IP: *.dip.t-dialin.net 16.05.06, 08:20 a co, nie widziales jak "zalosnie plakali" po smierci papieza i objecywali ze nigdy, nigdy wiecej nie bedzie wojen szalikowych. Takie jest oblicze polskiego wychowania katolickiego.Najpierw do kosciolka, a potem k...a j..o m.c, wpier....y kazdemu kto inaczej mysli niz oni !!!!(po MS mamy ME z glowy) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brombranie Re: Pokolenie JP2 w Berlinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 09:50 ten dowciap spieprzyłeś -Czy brom brała pani dzisiaj? -Nie, nie brombrałam jeszcze Odpowiedz Link Zgłoś
pantera01 Re: Pokolenie JP2 w Berlinie 16.05.06, 04:53 Cos dzisiaj koledze obrzezanemu obrzezany organ dokucza, wiec wypisuje glupoty na temat pokolenia JP2. Dobrze ze nie jest to pokolenie Goldmana1! Odpowiedz Link Zgłoś
drmw Pokolenie JP2 w Berlinie,jada sie pomodlic tylko,, 16.05.06, 09:21 Wspaniali mlodzi ludzie kochajace idee JP2 przygotowani do propagowania prawosci i szlachetnej mysli katolickiej. Tylko myslenie katolickie moze zbawic swiat. Kibole tez sa dziecmi Chrystusa. Przed wejsciem na stadion uklekna i pomodla sie za korzystny wynik meczu.Po meczu przekaza sobie znak pokoju i grzecznie sie rozejda.Amen.(moze tez pojda zgodnie razem po spolu do pubu na pywko));) Powiedzial kiedys jeden z pierwszych polskich premierow.-cyt: ,,naszym moralnym obowiazkiem jest szerzenie idei jedynie slusznych i mamy ozywic zgnila Europe. (cos w tym rodzaju)-powiedzial i zszedl ze sceny politycznej. Tak im dopomoz Bog(tym kibolom). Oni tylko pragna przezyc psychiczne doznania sportowe- Tylko ta niedobra policja im przeszkadza. Odpowiedz Link Zgłoś
pantera01 Re: Pokolenie JP2 w Berlinie,jada sie pomodlic ty 17.05.06, 05:18 Ciagle mam pretensje do zakladow zamknietych ze pozwalaja psycholom dorywac sie do klawiatury. Moze kolega pojdzie i zazyje zalegle leki i przestanie bredzic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jesus Re: Pokolenie JP2 w Berlinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 11:38 pantera01 napisał: > Cos dzisiaj koledze obrzezanemu obrzezany organ dokucza, wiec wypisuje glupoty > na temat pokolenia JP2. Dobrze ze nie jest to pokolenie Goldmana1! Właśnie! To jakiś wstrętny, żydowski spisek! Odpowiedz Link Zgłoś
pantera01 Re: Pokolenie JP2 w Berlinie 17.05.06, 05:16 To ze sie uderzyl w obrzezany organ? Jaki znowu spisek? Odpowiedz Link Zgłoś
naryt [...] 16.05.06, 05:36 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OSA Nie lękajcie się !!!! Pokolenie jp2 jedzie !!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.05.06, 11:45 po pojednaniu po śmierci jp2 już nic nie grozi. Kibole obiecali i poprzysięgli na smierc jp2 ze nigdy juz sie nie beda lać!!! No chyba ze juz o nim zapomnieli albo to było tak na pokaz jak wszytsko w życiu katoli!!! Zadymy w Wawie pokazaly ze polacy tak naprawde maja w d..e jp2 i jego nauki ktore wyglaszal przez iles tam lat to puste gadanie. Jedynym efektem zycia jp2 jest to ze cofnął Polske o 300 lat. Zaponowal u nas ciemnogród , fanatyzm religijny, nienawisc do obcych wyznac i przekonan. Wystarczy zobaczyc jak ci świętojebliwi wyznawcy jp2 zieją pianą w pyska na takie opinie jak ta moja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szerszen Re: Nie lękajcie się !!!! Pokolenie jp2 jedzie !! IP: 12.148.8.* 16.05.06, 17:47 Jestem spokojnym katolikiem i szanuje innych, nawet jak sie z nimi nie zgadzam. Ale tobie OSA dalbym w ryj, bo nie lubie jak mnie nieslusznie obrazaja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Pokolenie JP2 w Berlinie IP: *.12.1411N-CUD12K-01.ish.de 16.05.06, 13:02 To proste pojadom bandziory a potem przyjadom do warszawki pedaly i lezby i caly zboczony kwiat europy Zboczki Stolica czeka!!!!!!!!!!!!!!!!!! kaczorki kupily juz wazeline Odpowiedz Link Zgłoś
mishuggah ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych ban... 16.05.06, 00:40 "Niemcy zrozumieli, że jest się czego bać, i zaczęli ściśle współpracować z polską policją. Na mundial pojedzie 53 polskich funkcjonariuszy." Uff... użyło mi :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wacek Maupa Kibic - rozpieprzać pisze się przez rz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 00:41 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.users.bzimage.us 16.05.06, 21:23 ejj no pewnie, że współpracują. Na sobotnim meczu Pogoni była podobno delegacja niemieckich polucjantów (słyszałem, że było ich aż siedmiu)... tylko pewnie wbrew ich nadziejom na jakąś rozróbe było grzecznie i wesoło ;] i nawet nikt na murawe nie wbiegł (jednego śmiałka powstrzymała cała zgraja pomarańczowych koszulek)... ja osobiście nie popieram idei lania się po mordach w imię klubu wolę pojść na meczi przez nastepy tydzień mieć problemy z mówieniem ale o ile nie rozrabiają w miastach i na stadionach... niech się bawia... pzdr! _________________________ Kto nie sakacze ten z policji HOP HOP HOP!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych ban... IP: *.smsnet.pl 16.05.06, 00:40 Warszawa jak zawsze przynosi wstyd...Kiedy ta Sztolica odda Szczecinowi i Wroclawiowi ceglowki skradzione po wojnie, a przeznaczone na odbudowe starowki, ktora teraz sami demolujecie? WSTYD WSTYD i to ma byc stolica naszego panstwa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Triggerhappy Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 00:47 ...a co ma do tego Warszawa? Co mają do tego normalni ludzie, którzy co dnia zasuwają generując PKB, zupełnie jak u Was w Szczecinie? Odpowiedz Link Zgłoś
dark_crusader PKB jak PKB, ale cegly moglibyscie oddac 16.05.06, 07:14 faktycznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pisklę Re: PKB jak PKB, ale cegly moglibyscie oddac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 09:43 Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz i dzieci nam geyrmanił, bo polski kibol, na stadionie, z cegłówki mu przywali. A poważnie, macie coś przeciwko, żeby ci bandyci w ustawkach wzajemnie się wyrzynali, bo ja nie, policja powinna się ograniczyć do zamknięcia niedobitków. Ktoś na tym forum napisał: "użyć ostrej amunicji" - w tym sęk, że jeśli zginie z rąk policji jeden taki szmondak, to na drugi dzień w tym mieście będziecie mieć "francuskie lato 2006". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FRN Re: PKB jak PKB, ale cegly moglibyscie oddac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 10:06 I do uczestnikow "francuskiego lata 2006" tez winno sie wygarnac krotkimi seriami. Pokazac policjantom na odprawie przed akcja fragment "Zasad zabijania" (Rules of engagement, z Samuelem L. Jacksonem i Tommy Lee Jonesem) w ktorym maly oddzial marines wyposazony w typowe M16 zgrabnie sobie radzi z tlumem i powiedziec "robimy tak samo, tylko ze na wieksza skale". I juz. Strasznie sie zradykalizowalem na stare lata ale mam juz dosc tego ze to kibole maja przewage. Odpowiedz Link Zgłoś
psycholognistykutas Re: PKB jak PKB, ale cegly moglibyscie oddac 16.05.06, 10:09 Ty się tak tym kinem akcji podniecasz, bo twój żywot można by pewnie do "Doliny Muminków" porównać. Uważaj, bo przeholujesz z tymi cytatami i się w spodnie spuścisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieistotne Kto Re: PKB jak PKB, ale cegly moglibyscie oddac IP: *.pools.arcor-ip.net 16.05.06, 11:43 Czasami masz racje i napewno strzelanie do ludzi tego problemu nie rozwiaze. Winni sa tylko rodzice, ktorzy maja za przeproszeniem w dupie, co robia ich pociechy, niestety. Jak juz jeden z drugim wyrasta i wychowuje sie na ulicy to trudno wymagac od niego aby sie zmienil. Niech kazdy patrzy na siebie i wychowuje wlasne dzieci tak aby wyrosly na normalnych ludzi a nie bandytow! Pozdrawiam! P.S. Nie obrazaj ludzi, kazdy ma prawo powiedziec co mysli! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pisklę Re: PKB jak PKB, ale cegly moglibyscie oddac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 12:41 Psycholognistyitd.:-) w jednym ze swoich wcześniejszych postów słusznie zauważyłeś, że wbrew pozorom, to też są ludzie. Jasne, można takich - jak napisali inni forumowicze - rozjechać czołgiem, "a zabić ich wszystkich", "odstrzelić łeb" itp., tylko czy to będzie sukces państwa, czy jego porażka? Słusznie również zauważyłeś, że stosując te metody nie różnilibyśmy się wiele od kiboli; są środki i metody tylko policja musi z nich częściej korzystać. Przywolenie jest, i na górze, i wśród prostego ludu, więc myślę, że teraz, czując to wsparcie, bardziej zdecydowanie zacznie z tym problemem walczyć. To nie wszystko, bo należy jeszcze zatamować napływ dzieciaków do tych - nie bójmy się tego słowa użyć - gangów. Młodzież - jak to młodziez - jest pełna energii, musi się "wyszumieć". Gdy nie ma alternatywy kończy się to, najpierw przesiadywaniem pod blokiem z puszką piwa w dłoni, później, oprócz piwa, w dłoni pojawia się kastet, bejsbol, siekiera. Zamiast zakupu czołgów proponuję reaktywować masowe harcerstwo. Za cenę jednego nowego czołgu możnaby wyremontować lub zbudować od zera setki boisk osiedlowych. Inicjatywa więcej patriotyzmu w szkołach wcale nie jest zła. Panowie redaktorzy z GW, i nie tylko, z jednej strony płaczą - "problem kiboli, problem kiboli", a z drugiej ukręcają łeb być może słusznej inicjatywie, twierdząc, że nie ma ona sensu, bo nie ma dobrych wzorców (np. taki Mieszko I "siedmiu żon zażywał"). Ja nie wiem, dlaczego niektórym wszystko musi się kojarzyć z jednym - patriotyzm w szkołach = faszyzm i upolitycznianie szkół. Dla mnie formą patriotycznego wychowania byłby powrót harcerstwa do podstawówek; byłby nacisk na tworzenie programów większej pracy z młodzieżą jak tworzenie profesjonalnych szkolnych lig sportowych, kółek zainteresowań itp.. Ja wiem, że jest mało środków, ale czy nauczyciel rzeczywiście nie jest w stanie znaleźć tygodniowo dwóch godzin czasu dla swej młodzieży, by pokazać, że jest nie tylko belfrem, ale poza tym równym gościem, który da przykład jak można inaczej spędzać czas, że można zajść dalej niż bezrobotny ojciec pijak, że są miejsca dużo bardziej interesujące niż lochy miejscowego komisariatu. Ja myślę, że to nawet nie problem funduszy, tylko odrobiny dobrej woli decydentów. Szkoły wbrew pozorom są dobrze wyposażone - ja będąc uczniem, pamiętam gabloty pracowni chemicznej, fizycznej, biologicznej uginające się pod tonami róznego rodzaju sprzętu, który stał, i stał, i pewnie do dziś stoi nieużywany. Na koniec, ileż szkół przyjęło JPII za patrona, a jak mało nosi imiona Zośki, Rudego i wielu, wielu innych. Człowiek z odrobiną dobrej woli nie pisałby o Mieszku, ale przypomnial młodzieży jej bohaterskich róweśników stawiając ich za wzór do naśladowania. "Zbierzmy te kamienie, przez Boga rzucane na szaniec, uczyńmy z nich wolnej Polski fundament." Odpowiedz Link Zgłoś
psycholognistykutas Re: PKB jak PKB, ale cegly moglibyscie oddac 16.05.06, 13:47 Tylko, że ja nie jestem wcale przekonany, że środki, które wymieniasz doprowadziłyby choć w części do pożądanego celu, czyli zmniejszenia agresji na ulicach. Obawiam się, że są to pobożne życzenia. Świat mamy, jaki mamy, inny w najbliższym czasie nie będzie. Bezrobocie, rozwarstwienie etc. To wszystko nie zniknie, gdy od problemów dnia codziennego zaczniemy ludzi odciągać w innych kierunkach. Zamiast kibicowania harcerstwo? Wzniosły patriotyzm? Oni tej bajki nie czują. Wojny nie było już ponad pół stulecia, a przecież agresja musi się gdzieś wyładować, cudów nie ma, człowiek jest nadal drapieżnikiem stworzonym do walki. Jeśli na dodatek młody, prosty chłopak nie ma roboty, nie ma szans na założenie rodziny (wtedy miałby i obiekt zainteresowania i coś konkretnego do stracenia w razie odsiadki), zewsząd słyszy pouczenia, krawaciarze mądrym tonem zza kierownic swoich samochodów z kratką pouczają go, co ma robić i jak żyć, na każdym kroku okazując mu swoją domniemaną wyższość, do wojska dziś nie biorą za chętnie, to co ten młody facet ma ze swoim nudnym życiem i nie wyrafinowanym intelektem począć? Każdy ma swoją godność i wydaje mi się, że oni w ten sposób o nią walczą, fakt - w brutalny sposób. Ja tej walki nie pochwalam, ani nie usprawiedliwiam, uważam, że policja powinna się z nimi rozprawiać bezwzględnie i stanowczo, ale głosy z drugiej strony zasługują na potępienie. Ci, którzy te bzdury wypisują nawet się pewnie nie zastanawiają szczególnie. Nie mogę juz czytać tych bzdur w stylu - zastrzelić, nie będzie przestępca żył na koszt podatnika. Tłuszczo bezmrozumna! Domagacie się cywilizacji, a jednocześnie jej zaprzeczacie, postulujecie jej odrzucenie. Myślicie, że skoro nie zapieprzacie łopatą, to macie monopol na mądrość. Jesteście tak samo głupi, prości i prymitywni, jak ci, którzy czasem tak brutalnie wtargną w waszą "sielankową" codzienność. Wszystko chcecie na pieniądze przeliczyć. Krzyczycie, że trzeba zabijać, bo ktoś straty finansowe spowodował. Tak nisko cenicie innego człowieka? Nie dziwcie się potem, że tamten pała nienawiścią do was. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrr Metoda :] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 15:22 Jest otwarty nabor do policji, takich cwiercinteligentnych lecz sprawnych fizycznie potrzebuja caly czas, prewencja czeka z otwartymi ramionami im nigdy dosc. Ale to dla kibola-debila wielka ujma na honorze zadawac sie z "psami". A cala sprawe mozna prosto zlikwidowac - na stadion moga miec tylko wstep zarejestrowani kibice, przy rejestracji wyrabiana jest im przepustka zawierajaca dane biometryczne (tak aby nie mozna jej bylo przekazac innemu), wiec kto taka przepustke ma ten wchodzi, kto nie ma to wypad. W razie przylapania na wszczynaniu burd na stadionach i poza nim, traci przepustke. Wiec stadiony sa wolne od chuliganstwa i prawdziwi kibice moga sie czuc na nich bezpiecznie. Najbardziej drastyczna metoda byloby zaoranie stadionow i likwidacja "kopanej" w Polsce, bylby swiety spokoj, zadnej wiecej zenady na forum publicznym ;) Rownie drastyczna metoda byloby zwiesc wszystkich kiboli w jedno zamkniete miejsce i niech sie nap* miedzy soba, ostatniemu ktory przezyje wpakowac kulke i tyle - coz za oszczednosc amunicji :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: PKB jak PKB, ale cegly moglibyscie oddac IP: *.users.bzimage.us 16.05.06, 21:28 a niech sobie teraz te cegłówki zatrzymają po co nam takie przechodzone...:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu sens życia Polaka: generować PKB dla Ojczyzny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 09:36 hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
psycholognistykutas Re: sens życia Polaka: generować PKB dla Ojczyzny 16.05.06, 10:07 Fajny lamus, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemek Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 01:03 Odczep sie od warszawy i warszawiakow. Burdy sa domena przyjezdnych pawianow suzkajacych pracy (w szczegolnosci w zoo). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosciu Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: 217.6.135.* 16.05.06, 07:35 Koło mnie mieszka właśnie rodzinka pawianów, po zwycięstwie Legiuni zdemolowali w SWOIM bloku co się dało i mało się nie pozabijali z radości. Wycie pawianów było słychać do rana. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b 16.05.06, 01:56 odwal sie od Warszawy, 99,99% Jej mieszkancow to spokojni ludzie, ktorzy NIE demoluja swojego miasta; ludzie, ktorzy ucza sie, pracuja lub zyja na emeryturze. Nawet, gdyby stadionowi bandyci, ktorzy demolowali Starowke wywodzili sie z tego miasta, to i tak jest to SKRAJNY element, ktory znajdzie sie w kazdej innej metropolii. Z takim elementem Policja powinna sobie umiec radzic (jestem zwolennikiem bardzo radykalnych rozwiazan, takich jak uzycie ostrej amunicji przez snajperow) i tyle. DOSC bezsensownych uprzedzen wobec Warszawy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 03:39 w Warszawie mieszkają spokojni ludzie i kulturalni:) Sam widziałem jak kibice Ległej szczali pod Zamkiem. Prawdziwi, rodowici Warszawiacy (bo kibice oczywiście nie są nimi) szczają za to na dworcu:) Uni tak mają w tej Warszawie:) Odpowiedz Link Zgłoś
ufo54 Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b 16.05.06, 05:44 > Warszawa jak zawsze przynosi wstyd...Kiedy ta Sztolica odda Szczecinow > i Wroclawiowi ceglowki skradzione po wojnie, Tragiczna głupota w tej wypowiedzi, jakieś brednie o oddawaniu cegieł, wstyd, że stolica itd. Jakby w innych miastach chuligaństwa nie było a tylko w Warszawie. Powiedz Piotrze czy cię głupota nie boli, bo wydaje mi się, że powinna. -------------------------------------------------------------------------------- Gdy głupota z biedą już cię mają Robisz małpę i masz w domu cyrk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nauczyciel ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych ban... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.05.06, 00:41 "To będzie bitwa o Berlin". Jezeli sie ciagle jeszcze w szkolach naucza historii ze starych ksiazek, pelnych nienawisci do niemców, to nie trzeba sie niczemu dziwic. Polska podreperuje sobie nie najlepsza i tak obecnie opinie w europie i na swiecie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mzb Na szczęście niemiecka policja nię będzie się... IP: *.crowley.pl 16.05.06, 09:36 z nimi tak cackać jak nasza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mike Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.teleton.pl 16.05.06, 16:29 Daj spokój. jak zwykle ktos tu próbuje robic szum na zapas. A co do tej nienajlepszej opini to kto ci takich glupot naopowiadał?? Jedyni ktorzy tak twierdza to sami Polacy, albo ci którzy sie tu urodzili ale pochodzenie mieli rozne i stad wyjechali. Przez ostatnie lata poznalem mnóstwo ludzi na calym swiecie, takze dzieki internetowi i naprawde bylem zaskoczony jak bardzo pozytywnie reaguja na Polske i Polaków. Oczywiscie zdazali sie też rozni krytykanci ale z rególy okazywało sie że to byli własnie Polacy, albo jacys volksdojcze, no albo rozni tacy obrzezani co to im do glowy nakladziono roznych niestworzonych historii.. i zazwyczaj okazywalo sie tak że goscie ogólnie mieli jakis uraz do połowy świata. A Jesli chodzi o to kto u nas rżadzi, stosunek to homo itp.. to powiem ci że ludziom na zachodzie to zwisa i powiewa. Tam tez jest całe mnóstwo roznych radykalow, ksenofobów i wszelkiej masci oszolomstwa, a przy niektorych z nich to Wierzejski ze swoimi tekstami moze uchodzic za aniołka.Zreszta pare miesiecy temu rozmawialem z moim znajomym z Holandii na temat tych calych zabronionych parad równosci u nas. Facet sie totalnie zdziwił gdy mu powiedzialem że chodzilo o to że organizatorom dano zgode na manifestacje ale odmowiono przemarszu przez miasto no i że cała kontrmanifestacja to było kilkudziesieciu gowniarzy ktorzy pobluzgali sobie, ktos rzucil pare kamieni , polecialo troche jajek , no jakies drobne przepychanki byly. On myslal ze tu wladze wogole zrobily zakaz demonstracji, że policja miala wsadzać uczestnikow do wiezienia, że doszło do jakiejs wielkiej bitwy z setkami prawicowych bojówek, lała sie krew strumieniami itp. Stwierdzil że nierozumie po co sie wobec tego robi jakas wielka afere, bo na zachodzie jeszcze niedawno bywalo znacznie gorzej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abba2006 Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 16.05.06, 20:18 Ty,Nauczyciel(chyba "fikołków")Niemców pisze się wielką literą,tak,jak "Polaków"!Uwazaj,bo Cie min.Giertych "Scignie na zawsze"!- tegoroczna maturzystka Ci to mówi!!!!Ucz się ,sieroto,byś do końca nie był idiotą"!!!!!bezpłatnie udzielę Ci korepetycji,tylko nie podpisuj sie "nauczyciel" dopóki się nie nauczysz (czegokolwiek!!!)PA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kunert ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych ban... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.05.06, 00:43 Polacy jak wiadomo sa mocni w gebie, po kielichu, i przede wszystkim w swoim zadupiu. Po przekroczeniu granicy zachodniej, gdy tylko slysza niemiecki, zaraz jakos wiedna, nawet przestrzegaja przepisy drogowe, nie pluja na ulice, kiepy wrzucaja grzecznie do koszy na smieci. A wiec nie przesadzajcie z tymi kibolami, swoja droga, skad tu ma byc 300 tysiecy kiboli, jak bilety na byle jaki mecz po 300-400 Euro, same utrzymanie na dzien to 50 EU, a wiec z czym do ludzi. Glupio ze strona polska podsyca jeszcze atmosfere, bo policja niemiecka, nie patyczkuje sie w demokracje, gdy chodzi o zydymiarzy. Pala, autobus, granica, Polska, misiek w paszporcie na 10 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b 16.05.06, 00:58 Zapewne nie wiesz o tym, że Polacy nie muszą mieć paszportów, aby wjechać do Niemiec (i odwrotnie). Nie wiesz także, że Polska i tak jeszcze nie jest w konwencji Schengen. W każdym kraju są ludzie, którzy mają ochotę na rozróbę. Poza tym, określenie "rewanż za II wojnę światową" jest niefortunne. Sugeruje się tu, jakoby Polacy szukali rewanżu za klęskę wojenną. Tymczasem, II wojna światowa była klęską dla Niemiec. Spójrz na mapę Niemiec z roku 1937 i porównaj z dzisiejszą. Niemcy nie straciły ani kilometra kwadratowego na rzecz Francji, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Austrii, Czech czy Danii. Poniosły straty terytorialne WYŁĄCZNIE na rzecz Polski i Rosji. Zresztą, porównaj pozycje światowe Niemiec i Polski dziś i przed 100 laty, w roku 1906. Zobaczysz, kto jest zwycięzcą budzącym respekt. Odpowiedz Link Zgłoś
fyrlok Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b 16.05.06, 03:16 > Zresztą, porównaj pozycje światowe Niemiec i Polski > dziś i przed 100 laty, w roku 1906. Wtedy Niemcy czolówka, a Polska dupom Europy. Dzisiaj Niemcy czolówka, a Polska dupom Europy (nr 25. z 25 krajów Unii i zyje z jalmuzny UE). No, cza przyznac, ze w produkcji kartofli itp. i w wypadkach samochodowych Polacy troche przyspieszyli :) Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b 16.05.06, 23:16 Jaka tam znowu czołówka te Niemcy? W bezrobociu, deficycie i stagnacji, owszem. Czołówkę Europy tworzą takie kraje jak Wielka Brytania, Irlandia, Estonia, Finlandia. Zła pozycja Polski wynika z małpowania niemieckiego socjału. Zresztą, Polska stoi lepiej niż byłe NRD. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 03:45 Poza tym, określenie "rewanż za II wojnę światową" jest niefortunne. Sugeruje > się tu, jakoby Polacy szukali rewanżu za klęskę wojenną. Tymczasem, II wojna > światowa była klęską dla Niemiec. > Spójrz na mapę Niemiec z roku 1937 i porównaj z dzisiejszą. Niemcy nie straciły > ani kilometra kwadratowego na rzecz Francji, Belgii, Holandii, Szwajcarii, > Austrii, Czech czy Danii. Poniosły straty terytorialne WYŁĄCZNIE na rzecz Polsk > i > i Rosji. Głupoty. Terytorium Polski też zmniejszyło się po wojnie. Częsciowo zrekompensowali nam Ruscy to Dolnym Śląskiem i Mazurami, ale tylko częściowo, bo straciliśmy wschodnie, polskie tereny na rzecz ZSRR w wyniku czego powsatało n.p. państwo Białoruś - niegdy wcześniej takiegfo państwa w historii nie było i zamieszkałe w większości przez Polaków uprzemysłowione Zaolzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czerczil Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 07:40 hehehe uprzemysłowione zaolzie a ja bym powiedział że dostaliśmy cały uprzemysłowiony śląsk dostaliśmy szeroki dostęp do morza dostaliśmy zachodnią polskę z dużo lepszą mimo strat wojennych urbanizacją patrz drogi linie kolejowe sieć żeglugi śródlądowej, to po pierwsze po drugie fakt straciliśmy ziemie ale one nie były rdzennie polskie nawet nie chce sobie wyobrażać jakie te ziemie niosły by w dziejach powojennej Polski konflikty narodowościowe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 13:02 > hehehe uprzemysłowione zaolzie a ja bym powiedział że dostaliśmy cały > uprzemysłowiony śląsk Częściowo Śląsk był w Polsce przed wojną - Chorzów, Katowice, Rybnik były w Polsce. I nie ma co robić hehe z Zaolzia. Dlaczego Czechom tak na nim zależało przed wojną i po, kiedy to Benesz jeżdził prosić o nie Stalina? Właśnie ze względu na przemysł - Czechosłowacja to były wtedy łąki i pola, wyglądało na to, że zbankrutuje wkrótce po powstaniu, Zaolzie dawało szansę przetrwania temu państwu. > ziemie ale one nie były rdzennie polskie nawet Ale taki Lwów nalezał do Polski od XV wieku. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b 16.05.06, 23:15 Czechosłowacja to były wtedy łąki i pola? A słyszałeś coś o takich firmach jak Skoda czy Poldi? Przed wojną był to kraj na poziomie Szwajcarii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu "zwycięzcą budzącym respekt" :)))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 09:42 respekt u niemieckiego przedsiebiorcy płacącemu "zwycieskiemu narodowi" 200 ojro/mc czy u Bauera gdzie "zwycięzcy" traca zdrowie w szparagach ???? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: "zwycięzcą budzącym respekt" :)))) 16.05.06, 23:13 Mów za siebie. Ja w Niemczech dobrze zarabiam i jestem traktowany z respektem. Uczyć się trzeba było. A nie oglądać w kółko "Czterech pancernych"! Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b 16.05.06, 01:48 pseudokibicow nie interesuja mecze Odpowiedz Link Zgłoś
psycholognistykutas Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b 16.05.06, 10:13 Wyobraź sobie lepiej coś spokojniejszego, bo ci ciśnienie skoczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 03:55 "same utrzymanie na dzien to 50 EU" Jskie utrzymanie i po co? Pojadą autokarami na jeden, dwa dni, podymią i wrócą. Biletów też nie trzeba, ale część ma i wcale nie był to jakiś straszny wydatek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mike Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.teleton.pl 16.05.06, 16:37 O Miskach w paszporcie to mozesz zapomniec- nie ma juz czegos takiego zreszta wogole juz nie trzeba paszportow na wjazd do Niemiec. Co do tych mocnych w gebie i po kielichu to tez nie do końca masz racje bo jak pojedzie wieksza grupa to roznie moze byc. Niedawno kibole Lecha zloili Niemcom tylki pod Berlinem, a nieco wczesniej kibole Pogoni i Legii w Ołomuncu pogonili czeską policje. Ale ogolnie masz racje- na pewno tyle ludzi nie pojedzie a koszty odstrasza wielu zadymiarzy. Zas niemiecka policja wprawiona jest w tlumieniu róznych zamieszek i na pewno nie bedą tacy łagodni jak nasza prewencja:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lysol_w_beemce Preludium tej bitwy będzie w Warszawie IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 16.05.06, 00:45 podczas parady zboczeńców. Odpowiedz Link Zgłoś
mishuggah Re: Preludium tej bitwy będzie w Warszawie 16.05.06, 00:46 rozumiem, że kibole zaliczaja się do zboczeńcow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Triggerhappy Re: Preludium tej bitwy będzie w Warszawie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 00:48 Na moje okom, dobrze rozumiesz - toż to sadomasochiści :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 9 Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.chello.pl 16.05.06, 00:47 w sondażu powinna być opcja: "zastrzelić" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rer Re: Prawo jakiegoto kraju zakazuje podroz chuligan IP: *.fwhq2nat.dot.ca.gov 16.05.06, 15:39 Odpowiedz Link Zgłoś
memhos TO MY jako Polska mamy cos z glowa... 16.05.06, 00:51 Jak to jest, że kibice w innych krajach potrafią bawić się, a Polacy potrafią rozpieprzać? Tyle problemów z samooceną? Że trzeba poszukać wroga, dopieprzyć mu, uwalić się i się jest "kimś" - do kaca rano. To nawet nie chodzi o bandytów ze stadionów. To jakaś cecha naszej mentalności. Masa kompleksów i agresja wobec wszystkich i wszystkiego co obce. Wstyd i żal :-(( -- Sport (też) bez kiboli Odpowiedz Link Zgłoś
xert1 Re: TO MY jako Polska mamy cos z glowa... 16.05.06, 02:33 Nie widze powodu do uogolniania w sensie negatywnym. Polacy to takze narod, ktory slynie od wiekow z goscinnosci, z poczucia honoru, przywiazania do rodziny i do ojczyzny i ktory poprzez masowy udzial w ruchu wyzwolenczym i powstanczym dowiodl, ze ceni sobie wolnosc ponad wszystko. Szkoda, ze garstka niedorostkow nie idzie sladem swoich pradziadow i trwoni swoje zycie w sposob tak bezcelowy i niegodny. Ale niezaleznie od tego jak liczni sa chuligani w Polsce, to jednak nie oni wyznaczaja glowne nurty zainteresowan ogolu mlodziezy w Polsce. Chuligani to glownie mlodzi, ktorzy zaniedbali nauke, ktorym sie nie powiodlo w zyciu, nie pracuja, sa na utrzymaniu rodziny i czas wolny, ktorego maja wiele zuzywaja w sposob jak najbardziej niewlasciwy, na rozroby. Chuliganstwo nalezaloby objac surowszymi karami niz te dotad stosowane ale tez trzeba by cos zrobic aby mlodziez podatna na chuliganstwo motywowac do czynow pozytecznych i zgodnych z prawem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czerczil Re: TO MY jako Polska mamy cos z glowa... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 07:43 o ja wale tak tylko w Polsce kibice agresywni sa to ja ci drogi przedmowco polecam pojechac do Anglii, Holandii, Włoch Hiszpanii Brazylii Argentyny a potem się wypowiadac Odpowiedz Link Zgłoś
osa54 Re: TO MY jako Polska mamy cos z glowa... 16.05.06, 08:09 Hipoteza łącząca agresję z niską samooceną okazała się nietrafna. I tylko u nas ona jeszcze pokutuje. Odpowiedz Link Zgłoś
el_coyote Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b 16.05.06, 00:54 Mam tylko nadzieje, ze Polska nie wyjdzie z grupy.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rojal Ale pierdoly IP: *.hrpc.uic.edu 16.05.06, 00:56 wymyslaja zurnalisci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mieszko Wiedenski factual errors IP: *.chello.pl 16.05.06, 00:58 Bitwa pod Cedynia byla w 972 roku, nie wiem czy blad popelnili cytowani czy cytujacy. Ale drugi blad juz na pewno "Gazety" - slynne zdjecie z tekstem "Jedyna dobra strona mistrzostw to ze polscy kibice wp...lą naszej policji" krazylo jakis czas temu po necie. I tam nie ma nic o Mistrzostwach Swiata. Bylo to zdjecie z meczu w Wiedniu, bodaj Austrii Wieden. Wiec chodzilo o ME, ktore zorganizuja w 2008 roku Austria ze Szwajcaria. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klaifert factual errors - wodolejstwo nie dziennikarstwo IP: *.echostar.pl 16.05.06, 06:57 dokładnie - flaga ta wisiała na stadionie Rapidu Wiedeń wodolejstwo nie dziennikarstwo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pitum Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.kullen.rwth / *.kullen.RWTH-Aachen.DE 16.05.06, 01:03 przeciez PL i tak nie jest jeszcze w Szengen, wiec nic to nie pomoze ;) 99% bydla przyjedzie wlasnie z PL, wiec co tu ma pomoc zawieszenie traktatu? chyba, ze im chodzi o inne narodowosci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J_P Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.ppath.umn.edu 16.05.06, 01:06 a co robi ministerstwo edukacji, czemu nie zajmuje sie ta mlodzieza i nie sprawdza czy maja odrobione lekcje zanim wejda na stadion??!!?? Odpowiedz Link Zgłoś
maria.kaczynska Pokolenie JP2 w pełnej krasie 16.05.06, 01:06 Ci "chłopcy" zarzekali się po śmierci papy, że odwtedy już wszystko się zmieni. Ach ci obłudni katolicy. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski1 [...] 16.05.06, 01:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski1 Re: Pokolenie JP2 w pełnej krasie 16.05.06, 02:08 to Twoje pokolenie, i redaktorzy GW; to kibole; pewnie raz jeszcze wytna; wiecie, co Wam powiem: Tobie, glupia dziwaczko i adminom? zanim raz jeszcze wytniecie moja opinie? "pocalujta w d... wojta" maria.kaczynska napisała: > Ci "chłopcy" zarzekali się po śmierci papy, > że odwtedy już wszystko się zmieni. > Ach ci obłudni katolicy. Odpowiedz Link Zgłoś
xert1 Re: Pokolenie JP2 w pełnej krasie 16.05.06, 02:40 To juz druga taka makowka,ktora nie umie sie wyzwolic z nienawisci do katolikow. Ty tez jak ta baba, ktora poszla do doktora leczyc sie z obsesji nt. seksu i ktora na pytanie "A czy brom dzisiaj Pani brala" odpowiada, "dzisiaj jeszcze nie brombralam". Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski1 Re: Pokolenie JP2 w pełnej krasie 16.05.06, 02:45 zawsze najlepiej dokopac katolikom: to jednak nie muzumlmanie, i nikomu nic sie nie stanie; szkoda tylko, ze obrazaja JP II: On sobie na takie chamstwo nie zasluzyl; ale: czy ktos to jeszcze zrozumie? xert1 napisał: > To juz druga taka makowka,ktora nie umie sie wyzwolic z nienawisci do > katolikow. Ty tez jak ta baba, ktora poszla do doktora leczyc sie z obsesji nt. > > seksu i ktora na pytanie "A czy brom dzisiaj Pani brala" odpowiada, "dzisiaj > jeszcze nie brombralam". > > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osa Powiesić tych bandytów wyznawców papy !!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.05.06, 11:48 precz z z katoprawicą!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin W ankiecie brakuje jednej opcji - zastrzelić IP: *.chello.pl 16.05.06, 01:15 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja-nina BZDURA IP: *.adsl.alicedsl.de 16.05.06, 01:41 BZDURA BZDURA BZDURA 1. ogladalam dzis i przez weekend wszystkie wazniejsze dzienniki w tv i nikt niczego takigo nie mowil ze odwet itp, bylo o zamieszkach w polsce ale byly tez duze w niemczech i w szwajcarii co za debil to pisal wywoluje tylko prowokacje. 2. w niemczech jest policja ktora nie pozwoli na zadymy nieudacznikow kibicow polaczkow, mozecie sobie w swoim ciemnogrodzie robic co sie wam chce ale w niemczech bedziecie GRZECZNI bo jak wam wpierdo jeden czy drugi policjant to sie opamietacie. tutaj nie glaszcza przestepcow i innych jak w polsce tylko napierd ,jak trzeba to do nieprzytomnosci albo i na smierc. 3. polski stadionowy menel nie bedzie mial pieniedzy na wyjazd bo zycie i utrzy manie w berlinie jest drogie dlatego nie ma sie czego obawiac. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: BZDURA 16.05.06, 01:44 Gość portalu: ja-nina napisał(a): > BZDURA > BZDURA > BZDURA > > 1. ogladalam dzis i przez weekend wszystkie wazniejsze dzienniki w tv i nikt > niczego takigo nie mowil ze odwet itp, bylo o zamieszkach w polsce ale byly tez > duze w niemczech i w szwajcarii co za debil to pisal wywoluje tylko prowokacje > . > > 2. w niemczech jest policja ktora nie pozwoli na zadymy nieudacznikow kibicow > polaczkow, mozecie sobie w swoim ciemnogrodzie robic co sie wam chce ale w > niemczech bedziecie GRZECZNI bo jak wam wpierdo jeden czy drugi policjant to si > e > opamietacie. tutaj nie glaszcza przestepcow i innych jak w polsce tylko napierd > ,jak trzeba to do nieprzytomnosci albo i na smierc. I TAK TRZYMAĆ!!! Brawo!!! Jestem porządnym Polakiem i popieram to całkowicie, nie dajcie się BANDYTOM, którzy przynoszą HAŃBĘ Narodowi Polskiemu!!! Niech Wasza policja tłucze tych pseudokibiców do nieprzytomności!!! > 3. polski stadionowy menel nie bedzie mial pieniedzy na wyjazd bo zycie i utrzy > manie w berlinie jest drogie dlatego nie ma sie czego obawiac. tu nie bylbym pewien Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: BZDURA IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 03:52 Kibole to nie tylko menele. Też są wśród nich menele, ale przede wszystkim to jest taka armia, dobrze wyposażona, zorganizowana, z mózgami i funkcjami. To nie są pospolite menele, które się upijają i wpadają w szał znienacka. Mają strony ionternetowe, środki transportu, pieniądze, kosztów w DE ponosić nie muszą - przecież wystarczy podjechać autobusami z odpowiednim wyposażeniem - prochy, alkohol, zadymić i wrócić następnego dnia. Odpowiedz Link Zgłoś
pm7303 Re: BZDURA 16.05.06, 09:07 ad.1) Okey, ad.2) Co Ty dziecko wypisujesz? Pomerdalo Ci sie moze z Austria? Jaka, skuteczna i brutalna policja Ty w niemczech widzialas? Jak tutaj juz 7 lat mieszkam, to jeszcze nie slyszalem o sukcesach Policji; nie slyszalem zeby komus chociaz raz palka przylozyli, etc.? No chyba, ze w Brandenburgi, albo gdzies w Dramatische Republik, na dalekim wschodzie? ad.3) No jak Berlin jest wg. Ciebie drogi, nawet dla polskiego chuligana-kibola, to zmien prace, bo naprawde jakies marne grosze zarabiasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JasioJasio W ankiecie brakuje opcji: IP: *.kghm.pl / *.lubin.dialog.net.pl 16.05.06, 01:28 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JasioJasio W ankiecie brakuje opcji: IP: *.kghm.pl / *.lubin.dialog.net.pl 16.05.06, 01:29 ROZSTRZELAĆ Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: W ankiecie brakuje opcji: 16.05.06, 01:41 Policja powinna miec prawo strzelac do stadionowych bandytow z ostrej amunicji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 01:46 Nie wiem jak w RFN, ale w Polsce jest prosta rada na chuliganów. Chuliganów złapanych na goracym uczynku skazywać na kary do 2 lat w trybie przyspieszonym. Od razu po złapaniu razem z policjantami i swiadkami do całodobowego sądu i 2 lata z bomby. Jak nie starczy miejsc w kryminałach, to rozdać druty im i niech zbudują sobie obóz, baraki...I codziennie ciezka praca w kamieniołomach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Cedynia 972 a nie 962 gwoli scislosci. IP: *.popl.cable.ntl.com 16.05.06, 01:48 A konflikt z Niemcami wydaje sie nawiasem mowiac jakis bardziej atawistyczny,pierwotny,podstawowy, o pryncypia.Rosja to tylko rywal i zagrozenie naszej silnej pozycji we Wschodniej Europie, Niemcy to zagrozenie istnienia. Stad chyba do Rosjan latwo podsycic pogarde i poczucie wyzszosci, natomiast do Niemcow jest o nienawisc czysta.Mysle, ze dojdzie do jakis zamieszek, oby nie bylo ofiar.Przy takim bezrobociu w Polsce pojada tam tysiace dresiarzy bez biletow, bo i tak nie maja co robic w wakacje. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Cedynia 972 a nie 962 gwoli scislosci. 16.05.06, 01:59 i to jest najgorsze wlasnie Odpowiedz Link Zgłoś
ufo54 Re: Cedynia 972 a nie 962 gwoli scislosci. 16.05.06, 06:24 A ja twierdzę, że konflikty narodowościowe w Europie będą powoli wygasać. Potrwa to jeszcze kilkaset lat ale ich intensywność będzie malała. ================================================================================ Wyngiel je we wiosce. Wojna bydzie. Psed wojno tys był. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurek Kampanii ciag dalszy. Dowalaja nam za antysemityzm IP: *.hsd1.ma.comcast.net 16.05.06, 02:09 ale to nie wystarczy, dorzuca chuliganow ze stadionow a pozniej? Przypomina sie powiastka o zdzble i belce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kubson Kiedy w końcu ktoś się za to weźmie? IP: *.aster.pl 16.05.06, 02:34 Ja w ogóle nie rozumiem, w czym problem.Jeżeli ktoś napada na policjanta, od razu powinien pójść za kraty.A z tymi stadionowymi bandziorami zawsze wszyscy się cackają.Wiecznie jakieś problemy z ustawami, kodeksami.Bo prawo nie pozwala na to, na tamto.Przecież to zwykli bandyci i tak należy ich traktować.Od lat Ci agresorzy są praktycznie bezkarni.Żałuję,że nie mamy jakiegoś Batmana, który zrobiłby porządek z tym ścierwem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: byc Ile masz lat? 15 ? IP: *.local2.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 07:16 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaczu Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: *.ipt.aol.com 16.05.06, 02:25 Co za pacan ukladal pytania sondazu. Jakie skazywanie na "prace spoleczne". Praca spoleczna to satysfakcja i poczucie ze robi sie cos dla swojej spolecznosci, dla siebie. Tych bandytow natomiast nalezaloby skazywac na przymusowe roboty publiczne, w kajdanach i z nadzorcami z batami. Odpowiedz Link Zgłoś
ufo54 Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b 16.05.06, 06:27 > Co za pacan ukladal pytania sondazu. > Jakie skazywanie na "prace spoleczne". Masz rację jaczu. Jakiś bezmózg w ten sposób obrzydza piękną ideę. Panuje u nas kult niekompetencji. Odpowiedz Link Zgłoś
neiden Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b 16.05.06, 03:19 zabezpieczenie mistrz swiata przed huliganami to powinna byc sprawa dla wojskowych jednostek z nato.kazde panstwo powinno wyslac swoj kontygent zolnierzy. Odpowiedz Link Zgłoś
lesew Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b 16.05.06, 09:54 W tym kontyngent rakiet balistycznych? -:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fotograf Re: ''Bitwa o Berlin'' w wykonaniu stadionowych b IP: 198.238.34.* 16.05.06, 04:05 To nieprawda! Jesli ktos widzial zdjecie z rzekomymi niemieckimi chuliganami to mogl zauwazyc, ze bylo ono zrobione na stadionie Rapidu Wieden. I nie chodzilo tam o tegoroczne Mistrzostwa Swiata, a Mistrzostwa Europy 2008, ktore sie odbeda w Austrii i Szwajcarii. Tak sie tworza "fakty prasowe". Ktos dostal zdjecie, a ze napis po niemiecku to musza byc Niemcy... Odpowiedz Link Zgłoś